• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīni - toskāna

Rezultāti

Vīni - toskāna - Imports eksports

 1. CASALE FALCHINI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Casale Falchini, located just one kilometre from San Gimignano in the province of Siena, spans around 40 hectares, planted with vineyards for the production of wine and extra virgin olive oil. The old farmhouse from which the area takes its name was once a monastery, where the monks could enjoy the rich and fertile land that still surrounds it, thanks to its strategic position on the hill.

 2. CONTUCCI DI ALAMANNO CONTUCCI & C. SOCIETA' AGRICOLA S.A.S.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CONTUCCI DI ALAMANNO CONTUCCI & C. SOCIETA' AGRICOLA S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas atrodas Montepulciano, Itālija.

 3. ABBADIA ARDENGA IL POGGIO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ABBADIA ARDENGA IL POGGIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas atrodas Montalcino, Itālija.

 4. BELAGAIO SOCIETÀ AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums BELAGAIO SOCIETÀ AGRICOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas darbojas arī production of wines, un red wines nozarēs. Tas atrodas Siena, Itālija.

 5. AZIENDA AGRICOLA LA TORRE

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA LA TORRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Toskāna, Vīni, Vīni - Toskāna, brunello di montalcino, un Vīni nozarēs. Tas atrodas Montalcino, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VINO GIOIELLO

  Itālija

  Uzņēmums VINO GIOIELLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas darbojas arī chianti classico, chianti, production of wines, un wineries nozarēs. Tas atrodas Scandicci, Itālija.

 2. UVAGGIO ENOTECA ONLINE

  Itālija

  Uzņēmums UVAGGIO ENOTECA ONLINE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas atrodas Capannori, Itālija.

 3. AZIENDA AGRICOLA MATTEOLI

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA MATTEOLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Toskāna, Vīni - Toskāna, un chianti classico nozarēs. Tas atrodas Gaiole In Chianti, Itālija.

 4. CORTEDOMINA DI MICOL BONORA

  Itālija

  Uzņēmums CORTEDOMINA DI MICOL BONORA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas atrodas Radda In Chianti, Itālija.

 5. GUSTOCYCLING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GUSTOCYCLING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ceļojumi un tūrisms nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Toskāna, holiday home renting, un Vīni - Toskāna nozarēs. Tas atrodas Sheffield, Apvienotā Karaliste.

 1. AVIGNONESI

  Itālija

  Uzņēmums AVIGNONESI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, Vīni - Toskāna, Vīni - Itālija, Vīni - Toskāna, un vino nobile di montepulciano nozarēs. Tas atrodas Valiano Di Montepulciano, Itālija.

 2. MONACI REMO SRL

  Itālija

  Uzņēmums MONACI REMO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Toskāna, extra virgin olive oil, Vīni - Toskāna, un tuscan sheep's cheese nozarēs. Tas atrodas Pienza, Itālija.

 1. RUBICINI SOCIETA' AGRICOLA DI RUBICINI MONALDO E EMANUELA SOCIE TA' SEMPLICE

  Itālija

  Uzņēmums RUBICINI SOCIETA' AGRICOLA DI RUBICINI MONALDO E EMANUELA SOCIE TA' SEMPLICE, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas darbojas arī vernaccia di san gimignano, un chianti nozarēs. Tas atrodas San Gimignano, Itālija.

 2. MYNASYA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MYNASYA GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, Vīni - Toskāna, Vīni - Itālija, Vīni - Toskāna, un red wines nozarēs. Tas atrodas Bad Kissingen, Vācija.

 3. GIANNI BRUNELLI AZ. AGR. LE CHIUSE DI SOTTO

  Itālija

  Uzņēmums GIANNI BRUNELLI AZ. AGR. LE CHIUSE DI SOTTO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Toskāna, brunello di montalcino, Vīni - Toskāna, un extra virgin olive oil nozarēs. Tas atrodas Montalcino, Itālija.

 4. TENUTA ARTIMINO

  Itālija

  Uzņēmums TENUTA ARTIMINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, Vīni - Toskāna, Vīni - Itālija, un Vīni - Toskāna nozarēs. Tas atrodas Carmignano, Itālija.

 5. LE GOÛT DU VIN

  Luksemburga

  Uzņēmums LE GOÛT DU VIN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Toskāna, Wines - Bordeaux, Wines - Rhône valley, un Vīni - Toskāna nozarēs. Tas atrodas Wormeldange, Luksemburga.

 6. CASAVYC

  Itālija

  Uzņēmums CASAVYC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Dzirkstošie vīni, Vīni - Itālija, Vīni - Toskāna, Dzirkstošie vīni, Vīni - Itālija, un Vīni - Toskāna nozarēs. Tas atrodas Scansano, Itālija.

 7. AZIENDA AGRICOLA BATISTINI

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA BATISTINI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Toskāna, Pārtikas produkti - imports, eksports, extra virgin olive oil, Vīni - Toskāna, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Suvereto, Itālija.

 8. BADIA A COLTIBUONO

  Itālija

  Uzņēmums BADIA A COLTIBUONO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Toskāna, Vīni - Itālija, Vīni - Toskāna, Vīni - Itālija, un chianti classico nozarēs. Tas atrodas Gaiole In Chianti, Itālija.

 1. LA PALAZZETTA DI LUCA E FLAVIO FANTI

  Itālija

  Uzņēmums LA PALAZZETTA DI LUCA E FLAVIO FANTI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, Vīni - Toskāna, Vīni - Itālija, brunello di montalcino, un Vīni - Toskāna nozarēs. Tas atrodas Montalcino, Itālija.

 2. VINO DANIELS GIDA

  Turcija

  Uzņēmums VINO DANIELS GIDA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas darbojas arī red wines, un white wines nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. AGRICOLA POGGIO RUBINO

  Itālija

  Uzņēmums AGRICOLA POGGIO RUBINO, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas darbojas arī Vīni, Vīni - Itālija, Vīni, un Vīni - Itālija nozarēs. Tas atrodas Montalcino (Si), Itālija.

 4. MAGIC DRINK THE ITALIAN MULTISTORE SRL

  Itālija

  Uzņēmums MAGIC DRINK THE ITALIAN MULTISTORE SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas darbojas arī wholesale cheeses nozarēs. Tas atrodas San Giorgio A Liri (fr), Itālija.

 5. MARCHESI DE'FRESCOBALDI SOC.AGR.SRL

  Itālija

  Uzņēmums MARCHESI DE'FRESCOBALDI SOC.AGR.SRL, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Toskāna, un Vīni - Toskāna nozarēs. Tas atrodas Firenze (Fi), Itālija.

 6. AZIENDA AGRICOLA LA BADIOLA

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA LA BADIOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas atrodas Lucca, Itālija.

 7. NEW NET

  Itālija

  Uzņēmums NEW NET, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Vīni - Toskāna nozarē. Tas atrodas Prato, Itālija.

 8. LES OLIVIERS DE FLORENCE

  Beļģija