• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīni - venēcija

Rezultāti

Vīni - venēcija - Imports eksports

 1. CANTINE INTROVIGNE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CANTINE INTROVIGNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas atrodas Codognè, Itālija.

 2. CA'VITTORIA

  Itālija

  Uzņēmums CA'VITTORIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Venēcija, prosecco, Vīni - Venēcija, un wine tasting nozarēs. Tas atrodas Conegliano, Itālija.

 3. VENETO PASSION

  Itālija

  Uzņēmums VENETO PASSION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas darbojas arī tour operators - culture, un coach rental for national tourism nozarēs. Tas atrodas Montebello Vicentino, Itālija.

 4. MASI AGRICOLA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MASI AGRICOLA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, Vīni - Venēcija, Vīni - Itālija, friulano wine, un Vīni - Venēcija nozarēs. Tas atrodas Gargagnago Di Valpolicella, Itālija.

 5. TENUTA IL CANOVINO

  Itālija

  Uzņēmums TENUTA IL CANOVINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, red wines, amarone della valpolicella, corvina veronese, un Vīni - Itālija nozarēs. Tas atrodas Mizzole, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ITALIAN WINE LOVER

  Itālija

  Uzņēmums ITALIAN WINE LOVER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Venēcija, tuscan wine, apulian wine, piedmontese wine, un Vīni - Venēcija nozarēs. Tas atrodas Barletta, Itālija.

 2. VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA

  Itālija

  Uzņēmums VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Friuli-Venēcija-Džūlija, veneto wine, Vīni - Friuli-Venēcija-Džūlija, un sweet wine nozarēs. Tas atrodas Fossalta Di Piave, Itālija.

 3. DOVITIA SAS

  Itālija

  Uzņēmums DOVITIA SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas darbojas arī Dynamic display, un wine analysis nozarēs. Tas atrodas Sovizzo, Itālija.

 4. CANTINE VITEVIS

  Itālija

  Uzņēmums CANTINE VITEVIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni, Vīni - Venēcija, Vīni, un Vīni - Venēcija nozarēs. Tas atrodas Montecchio Maggiore, Itālija.

 5. AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas darbojas arī Šampanietis un dzirkstošie vīni, Vīni, Dzirkstošie vīni, farm, Šampanietis un dzirkstošie vīni, Vīni, un Dzirkstošie vīni nozarēs. Tas atrodas Monteforte D'Alpone (Vr), Itālija.

 1. GELISI ANTONIO

  Itālija

  Uzņēmums GELISI ANTONIO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Venēcija, Winery nursery, Winery, un Vīni - Venēcija nozarēs. Tas atrodas San Quirino, Itālija.

 2. AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas darbojas arī production of wines, un sparkling wines nozarēs. Tas atrodas Albignasego, Itālija.

 1. AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas atrodas Cison Di Valmarino, Itālija.

 2. AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI

  Itālija

  Uzņēmums AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas atrodas Ormelle, Itālija.

 3. CANTINA DEL CASTELLO

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DEL CASTELLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas atrodas Soave, Itālija.

 4. CANTINE BUOSO

  Itālija

  Uzņēmums CANTINE BUOSO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas darbojas arī prosecco, un pinot grigio nozarēs. Tas atrodas Caorle, Itālija.

 5. CESCON ITALO STORIA E VINI

  Itālija

  Uzņēmums CESCON ITALO STORIA E VINI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Venēcija nozarē. Tas atrodas Roncadelle di Ormelle (IT), Itālija.

 6. AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Venēcija, un Vīni - Venēcija nozarēs. Tas atrodas Montecchia Di Crosara (Vr), Itālija.

 7. AZ. AGR. LA CASA VECCHIA

  Itālija

  Uzņēmums AZ. AGR. LA CASA VECCHIA, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Venēcija, un Vīni - Venēcija nozarēs. Tas atrodas Valdobbiadene (Tv), Itālija.

 8. CA.VI.BEN. (S.P.A.)

  Itālija

  Uzņēmums CA.VI.BEN. (S.P.A.), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Venēcija, un Vīni - Venēcija nozarēs. Tas atrodas Cazzano Di Tramigna (Vr), Itālija.

 1. AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL

  Itālija

  Uzņēmums AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Venēcija, un Vīni - Venēcija nozarēs. Tas atrodas Ormelle (Tv), Itālija.

 2. REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S.

  Itālija

  Uzņēmums REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Friuli-Venēcija-Džūlija, Vīni - Itālija, Vīni - Friuli-Venēcija-Džūlija, friulano wine, un Vīni - Itālija nozarēs. Tas atrodas Pocenia, Itālija.

 3. AZ. AGR. MOSOLO GLENI

  Itālija

  Uzņēmums AZ. AGR. MOSOLO GLENI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Friuli-Venēcija-Džūlija nozarē. Tas darbojas arī wineries nozarēs. Tas atrodas Faedis, Itālija.