• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīnkopība - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. RINIERI SRL

  Itālija

  Uzņēmums RINIERI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri krūmu un koku novākšanai, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, pruners, Buldozeri krūmu un koku novākšanai, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, un cutters nozarēs. Tas atrodas Forlì, Itālija.

 2. WAGNER PFLANZEN TECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WAGNER PFLANZEN TECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, planter, farm machinery, un ploughs nozarēs. Tas atrodas Friedelsheim, Vācija.

 3. SA SCDC

  Francija

  Uzņēmums SA SCDC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai nozarē. Tas darbojas arī Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Mežkopība un koku audzēšana - mašīnas un aprīkojums, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, wine-growing supplies, Mežkopība un koku audzēšana - mašīnas un aprīkojums, un Fermenting room nozarēs. Tas atrodas Orbais l'Abbaye, Francija.

 4. RUBANGEL

  Spānija

  Uzņēmums RUBANGEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mežsaimniecība - mašīnas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Mežkopība - mašīnas un aprīkojums, farming machinery, Mežsaimniecība - mašīnas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Mežkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Granja De Rocamora-Alicante, Spānija.

 5. POSVIMAN

  Spānija

  Uzņēmums POSVIMAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, wine-growing, wine-growing supplies, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un wood poles nozarēs. Tas atrodas Barrax-Albacete, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AMOS INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums AMOS INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, agri-food product machinery, tank for unloading grapes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Beaune, Francija.

 2. ETS PROTECHNI

  Francija

  Uzņēmums ETS PROTECHNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecība - apkope, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, precision mechanical workshop, Mechanized welding, Rūpniecība - apkope, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Saint Louis De Montferrand, Francija.

 3. ST EMILION EMBOUTEILLAGE

  Francija

  Uzņēmums ST EMILION EMBOUTEILLAGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Īpašs iesaiņojums, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Īpašs iesaiņojums, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Saint Sulpice De Faleyrens, Francija.

 4. IMPROFORT PORTUGAL

  Portugāle

  Uzņēmums IMPROFORT PORTUGAL, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Palmela, Portugāle.

 5. BELLOT SA

  Francija

  Uzņēmums BELLOT SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Gradignan, Francija.

 1. A&W MOORE WINE RACKS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums A&W MOORE WINE RACKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for the wine industry, un wine industry nozarēs. Tas atrodas Ilkeston, Apvienotā Karaliste.

 2. BISODISAC

  Francija

  Uzņēmums BISODISAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Thoré La Rochette, Francija.

 1. CONSTRUCTION HUMEAU

  Francija

  Uzņēmums CONSTRUCTION HUMEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Pierre Montlimart, Francija.

 2. CHABAS

  Francija

  Uzņēmums CHABAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Mašīnu un rīku imports un eksports, Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Mašīnu un rīku imports un eksports nozarēs. Tas atrodas Charleval, Francija.

 3. KMS RINKLIN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KMS RINKLIN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Eschbach, Vācija.

 4. HANNES WIMMER

  Austrija

  Uzņēmums HANNES WIMMER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Andau, Austrija.

 5. NIKEMA FRANK NIESEN

  Vācija

  Uzņēmums NIKEMA FRANK NIESEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Platten, Vācija.

 6. AGRI TECHNOLOGY

  Francija

  Uzņēmums AGRI TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, supplies for do-it-yourself work, grinding of cutting tools, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Arveyres, Francija.

 7. KRAFT G.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums KRAFT G.M.B.H., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 8. WILFRIED RUST

  Vācija

  Uzņēmums WILFRIED RUST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Meckenheim, Vācija.

 1. TERRAL (ETABLISSEMENT)

  Francija

  Uzņēmums TERRAL (ETABLISSEMENT), gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Canet, Francija.

 2. FERDINAND PRÜCKLER

  Austrija

  Uzņēmums FERDINAND PRÜCKLER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Langenlois, Austrija.

 3. SANDOR BECSEI

  Vācija

  Uzņēmums SANDOR BECSEI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Koka paneļi, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Friedrichshafen, Vācija.

 4. ZEHETNER GES.MBH

  Austrija

  Uzņēmums ZEHETNER GES.MBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Šampanietis un dzirkstošie vīni, Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Šampanietis un dzirkstošie vīni, Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hollabrunn, Austrija.

 5. MONTIER TECHNOLOGIES

  Francija

  Uzņēmums MONTIER TECHNOLOGIES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarē. Tas darbojas arī Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, industrial cooling, assembly line automation, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Prunelli Di Fiumorbo, Francija.

 6. DIETER HÖHNLE KELLEREIMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums DIETER HÖHNLE KELLEREIMASCHINEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Neckarsulm, Vācija.

 7. PETER ACKERMANN OENOTECH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PETER ACKERMANN OENOTECH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zeltingen-Rachtig, Vācija.

 8. OENORIEFLIN E.K.

  Vācija

  Uzņēmums OENORIEFLIN E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Vogtsburg, Vācija.

 9. PETER LUNTSCH

  Austrija

  Uzņēmums PETER LUNTSCH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Jois, Austrija.

 10. EVERINTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EVERINTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sistēmas un aprīkojums vīnkopībai nozarē. Tas darbojas arī Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Farmaceitiski izstrādājumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Farmaceitiski izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Wiesbaden, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

12 938 Uzņēmumi