• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīnogulāju potcelmi

Rezultāti

Vīnogulāju potcelmi - Imports eksports

 1. TRSNICA VRHPOLJE

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRSNICA VRHPOLJE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - imports, eksports, Kokaudzētavas un mežkopība, grafting work, wine grapes, grafts, grafted vine shoots, vine cuttings, vines, un Vine plants nozarēs. Tas atrodas Vipava, Slovēnija.

 2. SOLODKI GRONA

  Ukraina

  Uzņēmums SOLODKI GRONA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas darbojas arī vines, vine cuttings, un grapes nozarēs. Tas atrodas Poltava, Ukraina.

 3. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Francija

  Uzņēmums PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Vīnogulāju potcelmi, stock cuttings, white dessert grapes, Stādi, sīpoli un sēklas, un Vīnogulāju potcelmi nozarēs. Tas atrodas Montans, Francija.

 4. WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE

  Itālija

  Uzņēmums WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Vīnogulāju potcelmi, grafting work, Consulting services in vineyard creation, Vine plants, un Vīnogulāju potcelmi nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 5. VITISERVE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VITISERVE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas darbojas arī Sēklu sēšana un aizsardzība, un Sēklu sēšana un aizsardzība nozarēs. Tas atrodas Sommerhausen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ENRIC REGULL

  Spānija

  Uzņēmums ENRIC REGULL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audzētavu stādi nozarē. Tas darbojas arī Vīnogulāju potcelmi, vines, Vine plants, Winery nursery, un Vīnogulāju potcelmi nozarēs. Tas atrodas Vilafranca Del Penedes, Spānija.

 2. SARDA VIGNETI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SARDA VIGNETI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas darbojas arī vineyard, un vine cuttings nozarēs. Tas atrodas Santa Giusta, Itālija.

 3. CANTINA ITALIANA (LA)

  Beļģija

  Uzņēmums CANTINA ITALIANA (LA), ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīnogulāju potcelmi, alcoholic beverages, Vīnogulāju potcelmi, un typical italian wines nozarēs. Tas atrodas Diest, Beļģija.

 4. JARDIVIGNE

  Francija

  Uzņēmums JARDIVIGNE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas atrodas Sainte Livrade Sur Lot, Francija.

 5. VIVEROS PLANTVID SL

  Spānija

  Uzņēmums VIVEROS PLANTVID SL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas atrodas Aielo De Malferit, Spānija.

 1. VIVEROS CORTÉS, SL

  Spānija

  Uzņēmums VIVEROS CORTÉS, SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas atrodas Cheste, Spānija.

 2. PEPINIERES GUILLAUME

  Francija

  Uzņēmums PEPINIERES GUILLAUME, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas darbojas arī Winery nursery, un Vine plants nozarēs. Tas atrodas Charcenne, Francija.

 1. AMV-AGRO LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums AMV-AGRO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas darbojas arī Vine plants nozarēs. Tas atrodas Plovdiv, Bulgārija.

 2. PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER

  Francija

  Uzņēmums PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas atrodas Vix, Francija.

 3. BOUGES SARL

  Francija

  Uzņēmums BOUGES SARL, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Vīnogulāju potcelmi, un Vīnogulāju potcelmi nozarēs. Tas atrodas Camiran, Francija.

 4. CESAR GILABERT SOLANES

  Spānija

  Uzņēmums CESAR GILABERT SOLANES, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Vīnogulāju potcelmi, un Vīnogulāju potcelmi nozarēs. Tas atrodas Beniarrés, Spānija.

 5. PEPINIERES HEBINGER SARL

  Francija

  Uzņēmums PEPINIERES HEBINGER SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas atrodas Eguisheim, Francija.