• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vītņgriešanas instrumenti

Rezultāti

Vītņgriešanas instrumenti - Imports eksports

 1. WEXO PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  WEXO Präzisionswerkzeuge has supported industry and specialist trade since 1971 with an extensive range of products and services for metal-cutting machining. Our core competences lie in drilling, milling and threading, and we have been by our customers' sides for more than four decades, offering advice on planning, introduction and optimisation for this.

 2. METAL-TECH

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums METAL-TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla galaprodukti nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Slīpēšana - tērauds un metāli, Slīpēšana - darbgaldi, Velmētavas melnajiem metāliem, Vītņgriešanas instrumenti, Tērauda un metālu liekšana, Liekšanas darbgaldi, un Skrūves un uzgriežņi nozarēs. Tas atrodas Gniezno, Polija.

 3. DC SWISS SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DC SWISS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņgriešanas instrumenti, Rūpniecības instrumenti, Vītņgriešanas instrumenti, un Rūpniecības instrumenti nozarēs. Tas atrodas Rho, Itālija.

 4. ARTYKUŁY TECHNICZNE GRZEGORZ PAWŁOWSKI

  Polija

  Uzņēmums ARTYKUŁY TECHNICZNE GRZEGORZ PAWŁOWSKI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vītņgriešanas instrumenti nozarē. Tas atrodas Opoczno, Polija.

 5. PAROLA MAKINA IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums PAROLA MAKINA IC VE DIS TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņgriešanas instrumenti nozarē. Tas darbojas arī sheet rolls nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INSTALLHOME SELLS SRL

  Rumānija

  Uzņēmums INSTALLHOME SELLS SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vītņgriešanas instrumenti nozarē. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.