• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vītņoti stieņi

Rezultāti

Vītņoti stieņi - Imports eksports

 1. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Luksemburga

  Verified by europages badge

  Codipro is a top-of-the-range European specialist that manufactures very high quality eyebolts capable of lifting very heavy loads. All Codipro rings are articulated and enable rotations with loads. CODIPRO offers a very broad range of lifting eye bolts and can manufacture eye bolts to order with very fast turnaround times.

 2. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Schäfer + Peters is your partner for rust- and acid-resistant fasteners, DIN and standard parts including Wood screws, metric screws, sheet metal screws, washers, nuts and products including heavy-duty fasteners, security screws and solar fasteners as well as special and made-to-order parts in a range of different designs. We maintain solid relationships with our customers. We achieve this thanks to our stock of over 32, 000 different items, more than 200 committed and qualified staff and a state-of-the-art quality management system. Our online shop features all of our stock items including stainless steel screws, nuts, washers, bolts, ropes, chains, pins and many other connecting elements. To access the S+P online shop, please contact our sales team.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PIRPED INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Drošības vārsti, Kniedes, forged parts, Vītņoti stieņi, Drošības vārsti, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, un Flat flange nozarēs. Tas atrodas Chatou, Francija.

 4. JUNASPIN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JUNASPIN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas atrodas Pfinztal, Vācija.

 5. ACTON S.A.

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ACTON S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stiprinājumu materiāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Laivu furnitūra, Uzgriežņi, Vītņoti stieņi, Skrūves un uzgriežņi, wood screws, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, stainless steel nuts & bolts, un Industrial nuts and bolts nozarēs. Tas atrodas L' Horme, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MÄDLER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MÄDLER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas darbojas arī Sajūgi, Vītņoti stieņi, Rubber-metal buffers, Drive belt pulleys, racks, bushings, Flanged bearings, cone drive, un Sajūgi nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 2. NEFF GEWINDETRIEBE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NEFF GEWINDETRIEBE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas atrodas Weil Im Schönbuch, Vācija.

 3. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Spirālatsperes nozarē. Tas darbojas arī Skrūves, Skrūves un uzgriežņi - izgatavošana pēc pasūtījuma, Vītņoti stieņi, Turned parts for mechanical engineering, cup springs, rivets, Shim washers, Supporting rings, un Profile stamped parts nozarēs. Tas atrodas Velbert, Vācija.

 4. ERNST THOMAS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ERNST THOMAS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiprinājumu materiāli nozarē. Tas darbojas arī Statņa skrūves un saistījumi, Vītņoti stieņi, Uzgriežņi, Skrūves, Statņa skrūves un saistījumi, Vītņoti stieņi, Uzgriežņi, Skrūves, un Hammerhead bolts nozarēs. Tas atrodas Hemer, Vācija.

 5. KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas atrodas Arnsberg, Vācija.

 1. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stiprinājumu materiāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Tapskrūves, Vītņoti stieņi, Uzgriežņi, Laivu furnitūra, Metal screws, Wood screws, self-tapping screw, un Stainless steel screw products nozarēs. Tas atrodas Saint Priest, Francija.

 2. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, screws, Special parts, tailor-made, CNC turned parts made from special materials, CNC turned steel parts, Extension bolts, Vītņoti stieņi, Oil-drain screws, un Screws made of special materials nozarēs. Tas atrodas Bochum, Vācija.

 1. HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas atrodas Lüdenscheid, Vācija.

 2. 4FASTENING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums 4FASTENING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas darbojas arī Blind rivets, Blind rivet nuts, Flat head screws, HV screws, High-strength screws, Alu screws, Aluminium screws, IATF certification, un Combination screw nozarēs. Tas atrodas Pohlheim, Vācija.

 3. DAVREUX NOIZET

  Francija

  Uzņēmums DAVREUX NOIZET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla āķi nozarē. Tas darbojas arī Statņa skrūves un saistījumi, Vītņoti stieņi, steel flanges, Statņa skrūves un saistījumi, hose fastening collars, un Vītņoti stieņi nozarēs. Tas atrodas Thilay, Francija.

 4. IAV DREHTEILE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IAV DREHTEILE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas darbojas arī CNC turned parts, Threaded spindles, un Part cleaning nozarēs. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

 5. INTENFA GROUP LIMITED COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums INTENFA GROUP LIMITED COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Hexagonal nuts, headless screws, self-tapping screws, un Vītņoti stieņi nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 6. LAMINADOS ASENSIO SL

  Spānija

  Uzņēmums LAMINADOS ASENSIO SL, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, anchorage, threaded bars, un Skrūves un uzgriežņi nozarēs. Tas atrodas Pedrola-Zaragoza, Spānija.

 7. EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas darbojas arī Skrūves, threaded stays, Stainless steel screws, bushings, un Skrūves nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 8. HENSEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HENSEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas darbojas arī threaded stays, Threaded spindles, threaded parts, un CNC turned parts nozarēs. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 1. INOX BOUTS FILETES (IBF)

  Francija

  Uzņēmums INOX BOUTS FILETES (IBF), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Skrūves un uzgriežņi, threaded dowels, rods, un metal attachment rods nozarēs. Tas atrodas Belley, Francija.

 2. GTM (LA GTM FRANCE)

  Vācija

  Uzņēmums GTM (LA GTM FRANCE), ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Bright steel, stainless steel, spring steel, un Vītņoti stieņi nozarēs. Tas atrodas Witten, Vācija.

 3. NSG CELIK

  Turcija

  Uzņēmums NSG CELIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Būvniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Uzgriežņi, stays, Vītņoti stieņi, un Uzgriežņi nozarēs. Tas atrodas Seyhan/adana, Turcija.

 4. GROW TRADE FASTENER

  Turcija

  Uzņēmums GROW TRADE FASTENER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas darbojas arī valves and couplings nozarēs. Tas atrodas Mugla, Turcija.

 5. NOLOT SAS

  Francija

  Uzņēmums NOLOT SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Vītņoti stieņi, Vītņu griešana - tērauds un metāli, machines for production and working threads, screws, bolts, nuts and rivets, un Vītņoti stieņi nozarēs. Tas atrodas Etang-Sur-Arroux, Francija.

 6. ISG-SCHÄFER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ISG-SCHÄFER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņoti stieņi nozarē. Tas atrodas Ratingen, Vācija.

 7. DELTA METAL

  Francija

  Uzņēmums DELTA METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Tapskrūves, Vītņoti stieņi, Tapskrūves, un nuts and bolts nozarēs. Tas atrodas ISSOUDUN, Francija.

 8. CERGY-VIS

  Francija

  Uzņēmums CERGY-VIS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Kniedes, screws, Vītņoti stieņi, washers, un Kniedes nozarēs. Tas atrodas Saint-Ouen L'aumone, Francija.

 9. LAURENT FIXATION

  Francija

  Uzņēmums LAURENT FIXATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Statņa skrūves un saistījumi nozarē. Tas darbojas arī Stiprinājumu materiāli, Tapskrūves, Vītņoti stieņi, Stiprinājumu materiāli, Tapskrūves, Vītņoti stieņi, un knick-knacks nozarēs. Tas atrodas Thilay, Francija.

 10. LENZ STAHLHANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LENZ STAHLHANDEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stiprinājumu materiāli nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Profili un stieņi - melnie metāli, Konstrukciju tērauds, Vītņoti stieņi, Profili un stieņi - melnie metāli, Konstrukciju tērauds, un rolled steel traders nozarēs. Tas atrodas Vogelsdorf, Vācija.