• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vītņu griešana - darbgaldi

Rezultāti

Vītņu griešana - darbgaldi - Imports eksports

 1. DORMER PRAMET ZN DER SANDVIK TOOLING DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DORMER PRAMET ZN DER SANDVIK TOOLING DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Erlangen, Vācija.

 2. DC SWISS SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DC SWISS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņgriešanas instrumenti, Rūpniecības instrumenti, Vītņgriešanas instrumenti, un Rūpniecības instrumenti nozarēs. Tas atrodas Rho, Itālija.

 3. LUBERO GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LUBERO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 4. PEE-WEE® KALTWALZ UND ROHRBEARBEITUNGSMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PEE-WEE® KALTWALZ UND ROHRBEARBEITUNGSMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Thread production machines, other, Screw manufacturing tools (thread rolling tools), Profile rolling machines, Thread rolling machines, Spline rolling machines, Planetary thread rolling machines, Cold forming machines, Threading tools, un Gear cutting tools nozarēs. Tas atrodas Diez, Vācija.

 5. REBELL TOOLS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums REBELL TOOLS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Mühlheim, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KHAMA-TECH SRL

  Itālija

  Uzņēmums KHAMA-TECH SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - darbgaldi, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Susegana, Itālija.

 2. EZ-TOOLS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EZ-TOOLS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Vierkirchen, Vācija.

 3. FERRA TOOLS SYSTEMWERKZEUGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FERRA TOOLS SYSTEMWERKZEUGE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Rokas instrumenti bez motora, Vītņu griešana - darbgaldi, Rokas instrumenti bez motora, tightening tools, metal punching, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Reinbek, Vācija.

 4. FANUC BENELUX

  Beļģija

  Uzņēmums FANUC BENELUX, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rūpnieciskie roboti nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Vītņu griešana - darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Vītņu griešana - darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, un Automation nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 5. ETABLISSEMENTS JOLIVET ET COMPAGNIE SAS

  Francija

  Uzņēmums ETABLISSEMENTS JOLIVET ET COMPAGNIE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - darbgaldi, Precision undercutting, Bar turning steel and metals, filleting, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas La Séauve-Sur-Semène, Francija.

 1. AMEBA 101

  Spānija

  Uzņēmums AMEBA 101, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Arganda, Spānija.

 2. METZ WERKZEUGE

  Vācija

  Uzņēmums METZ WERKZEUGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Zell, Vācija.

 1. MGF SRL

  Itālija

  Uzņēmums MGF SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, hydraulic tools, microwatering system, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, un nebulizers nozarēs. Tas atrodas Mezzani, Itālija.

 2. CERGIL INDUSTRY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CERGIL INDUSTRY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī filleting machines, un threading machine combs nozarēs. Tas atrodas Cura Carpignano, Itālija.

 3. FERI INDUSTRIEERZEUGNISSE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FERI INDUSTRIEERZEUGNISSE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie dimanti nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas rūpniecības rokas instrumenti bez motora, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Portatīvi metālapstrādes instrumenti ar motoru, Vītņu griešana - darbgaldi, Precīzijas rūpniecības rokas instrumenti bez motora, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Portatīvi metālapstrādes instrumenti ar motoru, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Fürstenfeldbruck, Vācija.

 4. RIDGID ITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums RIDGID ITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Rozzano, Itālija.

 5. ESGEN GMBH / MARK-LINE®

  Vācija

  Uzņēmums ESGEN GMBH / MARK-LINE®, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Precīzijas rūpniecības rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Vītņu griešana - darbgaldi, Rīvurbji, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Vītņu griešana - darbgaldi, un Rīvurbji nozarēs. Tas atrodas Hemer, Vācija.

 6. SC METAL PRODUCTION SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC METAL PRODUCTION SRL, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Frēzēšana - darbgaldi, Plakanslīpēšana - darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, Vītņu griešana - darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Plakanslīpēšana - darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Curtea De Arges, Rumānija.

 7. PETER EVANS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PETER EVANS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Frēzēšana - darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, un Caururbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Erith, Apvienotā Karaliste.

 8. SOCOFIN MACHINERY OY

  Somija

  Uzņēmums SOCOFIN MACHINERY OY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī plasma cut machines, un steel wire processing nozarēs. Tas atrodas Helsinki, Somija.

 1. KIZEM GROUP

  Ķīna

  Uzņēmums KIZEM GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī pipe benders, un pipe bending machines nozarēs. Tas atrodas Jiangsu, Ķīna.

 2. KIM UNION INDUSTRIAL CO., LTD.

  Taivāna

  Uzņēmums KIM UNION INDUSTRIAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī rolling machines for metal threads nozarēs. Tas atrodas Taichung, Taivāna.

 3. GAMOR, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums GAMOR, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Asteasu, Spānija.

 4. SHENYANG HYCUT NC TECH. CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENYANG HYCUT NC TECH. CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Shenyang, Ķīna.

 5. PA-MET SJ ZAKLAD PRODUKCYJNO-USLUGOWY ADAM PAPROCKI

  Polija

  Uzņēmums PA-MET SJ ZAKLAD PRODUKCYJNO-USLUGOWY ADAM PAPROCKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - darbgaldi, Rokas instrumenti bez motora, Vītņu griešana - darbgaldi, un Rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas Swidwin, Polija.

 6. HIEBER & MAIER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HIEBER & MAIER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - darbgaldi, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Bretzfeld, Vācija.

 7. GOIZPER INDEXERS

  Spānija

  Uzņēmums GOIZPER INDEXERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Antzuola, Spānija.

 8. AMADA UNITED KINGDOM LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AMADA UNITED KINGDOM LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - darbgaldi, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Kidderminster, Apvienotā Karaliste.

 9. TECNOSPIRO SA

  Spānija

  Uzņēmums TECNOSPIRO SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - darbgaldi, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Sant Joan De Vilatorrada, Spānija.

 10. TAPMATIC WERKZEUGHANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TAPMATIC WERKZEUGHANDEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - darbgaldi, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Bergneustadt, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Vītņu griešana - darbgaldi - Imports eksports

Rezultātu skaits

5680 Uzņēmumi