• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vītņu griešana - tērauds un metāli

Rezultāti

Vītņu griešana - tērauds un metāli - Imports eksports

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA is a Portuguese company founded in 1996 and specializing as the best outsourcing partner for the production and manufacturing of precision mechanics – cut 3, 4 or 5 pieces (aluminum, steel or stainless steel. We supply all Central and Northern Europe with CNC precision machining, welding, made-to-measure projects, bespoke outsourcing, production in medium series, precision CNC machining of components in metallic alloys, project development and assembly. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO has a technical team of experts that provides your company with fast delays and customer support throughout the entire journey. Contact us today to know more about!

 2. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes mehānika nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, CNC milling, CNC 4-axis milling work, mechanical design company, aeronautical screw-cutting, Vītņu griešana - tērauds un metāli, plastic screw-cutting, un plastic screw-cutting nozarēs. Tas atrodas Vimieiro Braga, Portugāle.

 3. BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Delligsen, Vācija.

 4. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Mazas metāla daļas, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Precizitātes mehānika, Alumīnijs un sakausējumi, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Pisogne, Itālija.

 5. GEWINDE SCHIRRA GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEWINDE SCHIRRA GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Illingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KEBA FASTENINGS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KEBA FASTENINGS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiprinājumi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Skrūves un uzgriežņi, Screws for plastics, plastic screws, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Thread forming screws, cold formed parts, hot formed parts, un fastening parts nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 2. ST.AN MECHANICS

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ST.AN MECHANICS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Precizitātes mehānika nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Tērauda un metālu frēzēšana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Tērauda un metālu frēzēšana, un Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Spilamberto, Itālija.

 3. CELO FIJACIONES SL

  Spānija

  Uzņēmums CELO FIJACIONES SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. HILALSAN

  Turcija

  Uzņēmums HILALSAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Metal working, high pressure polishing machines for industrial use, un shear type cutting nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. OMIP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OMIP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes mehānika nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu frēzēšana, un Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Roccapiemonte, Itālija.

 1. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, precision turning, CNC turned parts, Vītņu griešana - tērauds un metāli, un Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Bad Oeynhausen, Vācija.

 2. WALZKRAFT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WALZKRAFT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 1. PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Deilingen, Vācija.

 2. GRADEL BAUDIN

  Francija

  Uzņēmums GRADEL BAUDIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiprinājumu materiāli nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Vītņu griešana - tērauds un metāli, un hardware nozarēs. Tas atrodas Magland, Francija.

 3. FILETAGES INDUSTRIES

  Francija

  Uzņēmums FILETAGES INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Slīpēšana - tērauds un metāli, Slīpēšana - tērauds un metāli, un Flat and cylindrical grinding nozarēs. Tas atrodas Bornel, Francija.

 4. MULTISTATION

  Francija

  Uzņēmums MULTISTATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārvaldības konsultācijas nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi, Vītņu griešana - tērauds un metāli, boring, un Iekšējo vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Dinard Cedex, Francija.

 5. A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES

  Francija

  Uzņēmums A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, pine nuts, Vītņu griešana - tērauds un metāli, broaching, un gear teeth grinding nozarēs. Tas atrodas Neuvy En Mauges, Francija.

 6. DURUM SA

  Francija

  Uzņēmums DURUM SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Saint-Victor, Francija.

 7. CO.ME.R. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CO.ME.R. S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu frēzēšana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, un machining nozarēs. Tas atrodas Rossano Veneto, Itālija.

 8. ALGI INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums ALGI INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, Bar turning steel and metals, filleting, un Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Marignier, Francija.

 1. SEDC INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums SEDC INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Inserts and tools for thread regeneration, un filleting nozarēs. Tas atrodas Cluses, Francija.

 2. GERBO FRANCE

  Francija

  Uzņēmums GERBO FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Portatīvi instrumenti ar motoru precīzijas rūpniecībai, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Portatīvi instrumenti ar motoru precīzijas rūpniecībai, Vītņu griešana - tērauds un metāli, un industrial grinding work nozarēs. Tas atrodas Sarreguemines-Remelfing, Francija.

 3. UNIMEX FORMDRILL

  Francija

  Uzņēmums UNIMEX FORMDRILL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī metal inserts, un Drill bits nozarēs. Tas atrodas Aulnay Sous Bois Cedex, Francija.

 4. O.M.P. PICCINELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums O.M.P. PICCINELLI S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu virpošana, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Darzo Di Storo, Itālija.

 5. BROVEDANI GROUP SPA

  Itālija

  Uzņēmums BROVEDANI GROUP SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Gropēšana - tērauds un metāli, precision mechanics, Mechanical components, Vītņu griešana - tērauds un metāli, un Gropēšana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas San Vito Al Tagliamento, Itālija.

 6. NOLOT SAS

  Francija

  Uzņēmums NOLOT SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Vītņoti stieņi, Vītņu griešana - tērauds un metāli, machines for production and working threads, screws, bolts, nuts and rivets, un Vītņoti stieņi nozarēs. Tas atrodas Etang-Sur-Arroux, Francija.

 7. HANS BAYER

  Vācija

  Uzņēmums HANS BAYER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, un filleting nozarēs. Tas atrodas Pottenstein, Vācija.

 8. NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Vācija

  Uzņēmums NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Saarbrücken, Vācija.

 9. FIBRO

  Francija

  Uzņēmums FIBRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Uzņēmējdarbības organizācijas nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Urbšana - tērauds un metāli, Frēzēšana - darbgaldi, Vītņu griešana - tērauds un metāli, Urbšana - tērauds un metāli, un Frēzēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Schiltigheim, Francija.

 10. PROST DECOLLETAGE

  Francija

  Uzņēmums PROST DECOLLETAGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Vītņu griešana - tērauds un metāli, Automated fettling, un Vītņu griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Morez, Francija.

Filtri

Rezultāti

Vītņu griešana - tērauds un metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

5813 Uzņēmumi