• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vadi un kabeļi - krāsainie metāli

Rezultāti

Vadi un kabeļi - krāsainie metāli - Imports eksports

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, alloy wire drawn rods, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Brierley Hill, Apvienotā Karaliste.

 3. EXPERT-CABLE, LLC

  Rusija

  Uzņēmums EXPERT-CABLE, LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kabeļi un telefonu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - tērauds, Vadi un kabeļi - varš, Vadi un kabeļi - alumīnijs, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - tērauds, Vadi un kabeļi - varš, un Vadi un kabeļi - alumīnijs nozarēs. Tas atrodas Oryol District, Rusija.

 4. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, un Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarēs. Tas atrodas Bünde, Vācija.

 5. WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī closures, plastic plugs, Quick closing mechanisms, un strings nozarēs. Tas atrodas Herrenberg, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BIRIKIM KABLO

  Turcija

  Uzņēmums BIRIKIM KABLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. 2M KABLO

  Turcija

  Uzņēmums 2M KABLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Elektrības kabeļi, Copper Cables, Elektrības kabeļi, armoured cables, un coaxial cables nozarēs. Tas atrodas Silivri, Turcija.

 3. SYNFLEX

  Francija

  Uzņēmums SYNFLEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī dielectric adhesive tapes nozarēs. Tas atrodas Corbeil Essonnes, Francija.

 4. AQUITAINE RESSORT

  Francija

  Uzņēmums AQUITAINE RESSORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes, Atsperes, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Ķēdes, Atsperes, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Beychac-Et-Caillau, Francija.

 5. JINGDA GROUP

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JINGDA GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 1. PROMETAL

  Francija

  Uzņēmums PROMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, bracing for building, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, un reinforced concrete nozarēs. Tas atrodas Heimsbrunn, Francija.

 2. LEWIS WIRE LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LEWIS WIRE LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stainless steel wires nozarēs. Tas atrodas Sheffield, Apvienotā Karaliste.

 1. EKTRO

  Francija

  Uzņēmums EKTRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un crimping nozarēs. Tas atrodas Monistrol-Sur-Loire, Francija.

 2. DROME ARMATURES BETON

  Francija

  Uzņēmums DROME ARMATURES BETON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, concrete reinforcements, metal reinforcements for the building trade, un steel bending nozarēs. Tas atrodas Eurre, Francija.

 3. INCOFIL TECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INCOFIL TECH S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Stainless steel cables and accessories nozarēs. Tas atrodas Pergine Valsugana, Itālija.

 4. OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dubultsienas - izolācija nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, un Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Altena, Vācija.

 5. FILS ET CABLE DE LORRAINE

  Francija

  Uzņēmums FILS ET CABLE DE LORRAINE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, stainless steel cables, Vadi un kabeļi - tērauds, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Schoeneck, Francija.

 6. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, un Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Bazeilles, Francija.

 7. RESSORTS MASSELIN

  Francija

  Uzņēmums RESSORTS MASSELIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, un Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Petit Quevilly Cédex, Francija.

 8. ARMACENTRE

  Francija

  Uzņēmums ARMACENTRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, metal reinforcements for the building trade, un beams nozarēs. Tas atrodas Colombe, Francija.

 1. LLC "TEHPROVOD"

  Ukraina

  Uzņēmums LLC "TEHPROVOD", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī aluminium wire, un drawn copper products nozarēs. Tas atrodas Zaporizhzhia, Ukraina.

 2. BEKON KABEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEKON KABEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - varš, Vadi un kabeļi - varš, un electrical cables and wires nozarēs. Tas atrodas Nuthe-Urstromtal, Vācija.

 3. KÜPER GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums KÜPER GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Perforētas loksnes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Perforētas loksnes - melnie metāli, Celtniecības transportlīdzekļi, un Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Bochum, Vācija.

 4. ADOLF UHER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ADOLF UHER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarēs. Tas atrodas Siegsdorf, Vācija.

 5. LOTHAR EDLER DRAHT- U. METALLWARENFABRIK

  Vācija

  Uzņēmums LOTHAR EDLER DRAHT- U. METALLWARENFABRIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Skrūves un uzgriežņi, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Skrūves un uzgriežņi, un Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Hemer, Vācija.

 6. PAUL & CO. GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PAUL & CO. GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Metālapstrādes darbgaldi, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Metālapstrādes darbgaldi, un Filtrēšana - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Schlüchtern, Vācija.

 7. REIERSDORFER DRAHT- UND ZAUN-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums REIERSDORFER DRAHT- UND ZAUN-GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Industriāla celtniecības konstrukcija nozarēs. Tas atrodas Templin, Vācija.

 8. ELMÜ-PLASTIK ANETTE MÜRDTER

  Vācija

  Uzņēmums ELMÜ-PLASTIK ANETTE MÜRDTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - celtniecības materiāli, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Plastmasa - iepakojums, Plastmasas korķi un aizbāžņi, Plastmasa - celtniecības materiāli, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Plastmasa - iepakojums, un Plastmasas korķi un aizbāžņi nozarēs. Tas atrodas Winterbach, Vācija.

 9. SEILEREI MAURER GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums SEILEREI MAURER GMBH & CO.KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Kabeļi - piederumi, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Ķēdes, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Kabeļi - piederumi, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Ķēdes nozarēs. Tas atrodas Oettingen, Vācija.

 10. ZIMMERMANN, STEINER AG

  Šveice

  Uzņēmums ZIMMERMANN, STEINER AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Plastmasa - iepakojums, Iekapsulēšanas celtniecība, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Plastmasa - iepakojums, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Altendorf, Šveice.

Filtri

Rezultāti

Vadi un kabeļi - krāsainie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

709 Uzņēmumi