• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vadi un kabeļi - krāsainie metāli

Rezultāti

Vadi un kabeļi - krāsainie metāli - Imports eksports

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. EXPERT-CABLE, LLC

  Rusija

  Uzņēmums EXPERT-CABLE, LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kabeļi un telefonu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - tērauds, Vadi un kabeļi - varš, Vadi un kabeļi - alumīnijs, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - tērauds, Vadi un kabeļi - varš, un Vadi un kabeļi - alumīnijs nozarēs. Tas atrodas Oryol District, Rusija.

 3. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, alloy wire drawn rods, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Brierley Hill, Apvienotā Karaliste.

 4. WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī closures, plastic plugs, Quick closing mechanisms, un strings nozarēs. Tas atrodas Herrenberg, Vācija.

 5. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, un Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarēs. Tas atrodas Bünde, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BIRIKIM KABLO

  Turcija

  Uzņēmums BIRIKIM KABLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. INCOFIL TECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INCOFIL TECH S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Stainless steel cables and accessories nozarēs. Tas atrodas Pergine Valsugana, Itālija.

 3. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, un Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Bazeilles, Francija.

 4. AQUITAINE RESSORT

  Francija

  Uzņēmums AQUITAINE RESSORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes, Atsperes, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Ķēdes, Atsperes, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Beychac-Et-Caillau, Francija.

 5. RESSORTS MASSELIN

  Francija

  Uzņēmums RESSORTS MASSELIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, un Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Petit Quevilly Cédex, Francija.

 1. ARMACENTRE

  Francija

  Uzņēmums ARMACENTRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, metal reinforcements for the building trade, un beams nozarēs. Tas atrodas Colombe, Francija.

 2. 2M KABLO

  Turcija

  Uzņēmums 2M KABLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Elektrības kabeļi, Copper Cables, Elektrības kabeļi, armoured cables, un coaxial cables nozarēs. Tas atrodas Silivri, Turcija.

 1. LEWIS WIRE LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LEWIS WIRE LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stainless steel wires nozarēs. Tas atrodas Sheffield, Apvienotā Karaliste.

 2. PROMETAL

  Francija

  Uzņēmums PROMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, bracing for building, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, un reinforced concrete nozarēs. Tas atrodas Heimsbrunn, Francija.

 3. JINGDA GROUP

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JINGDA GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 4. FILS ET CABLE DE LORRAINE

  Francija

  Uzņēmums FILS ET CABLE DE LORRAINE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, stainless steel cables, Vadi un kabeļi - tērauds, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Schoeneck, Francija.

 5. EKTRO

  Francija

  Uzņēmums EKTRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un crimping nozarēs. Tas atrodas Monistrol-Sur-Loire, Francija.

 6. DROME ARMATURES BETON

  Francija

  Uzņēmums DROME ARMATURES BETON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, concrete reinforcements, metal reinforcements for the building trade, un steel bending nozarēs. Tas atrodas Eurre, Francija.

 7. LLC "TEHPROVOD"

  Ukraina

  Uzņēmums LLC "TEHPROVOD", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī aluminium wire, un drawn copper products nozarēs. Tas atrodas Zaporizhzhia, Ukraina.

 8. BEKON KABEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEKON KABEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - varš, Vadi un kabeļi - varš, un electrical cables and wires nozarēs. Tas atrodas Nuthe-Urstromtal, Vācija.

 1. OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dubultsienas - izolācija nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, un Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Altena, Vācija.

 2. LOTHAR EDLER DRAHT- U. METALLWARENFABRIK

  Vācija

  Uzņēmums LOTHAR EDLER DRAHT- U. METALLWARENFABRIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Skrūves un uzgriežņi, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Skrūves un uzgriežņi, un Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Hemer, Vācija.

 3. A. W. NIEMEYER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums A. W. NIEMEYER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Kabeļi - piederumi, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Spriegojuma skrūves, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Kabeļi - piederumi, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Spriegojuma skrūves nozarēs. Tas atrodas Kiel, Vācija.

 4. FAHR-HEBETECHNIK INH. JENS KRUKEMEIER

  Vācija

  Uzņēmums FAHR-HEBETECHNIK INH. JENS KRUKEMEIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Ķēdes, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Ķēdes nozarēs. Tas atrodas Hameln, Vācija.

 5. CROCHETS PEZET GRILLAGES

  Francija

  Uzņēmums CROCHETS PEZET GRILLAGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Atsperes, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Atsperes, un hooks nozarēs. Tas atrodas Castres, Francija.

 6. H.SELISKAR METALLBAU

  Vācija

  Uzņēmums H.SELISKAR METALLBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, un Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 7. ADOLF UHER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ADOLF UHER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarēs. Tas atrodas Siegsdorf, Vācija.

 8. METALUX SOCIÉTÉ OFFSHORE

  Tunisija

  Uzņēmums METALUX SOCIÉTÉ OFFSHORE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī aluminium, un metals nozarēs. Tas atrodas La Marsa, Tunisija.

 9. ZOONLAB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZOONLAB GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Vieglas metāla konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Castrop-Rauxel, Vācija.

 10. GÖRLITZER HANF- UND DRAHTSEILEREI INH. HELMUT GOLTZ

  Vācija

  Uzņēmums GÖRLITZER HANF- UND DRAHTSEILEREI INH. HELMUT GOLTZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Kabeļi - piederumi, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Ķēdes, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Kabeļi - piederumi, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, un Ķēdes nozarēs. Tas atrodas Görlitz, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Vadi un kabeļi - krāsainie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

710 Uzņēmumi