• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vadi un kabeļi - melnie metāli

Rezultāti

Vadi un kabeļi - melnie metāli - Imports eksports

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. LAMBERT MANUFIL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LAMBERT MANUFIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Couëron, Francija.

 3. HSM GMBH + CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HSM GMBH + CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Frickingen, Vācija.

 4. LINDEMANN & KRÖGER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LINDEMANN & KRÖGER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 5. KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Oberndorf-Bochingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BALTHUN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BALTHUN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Bünde, Vācija.

 2. MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Gemünden, Vācija.

 3. AMIC

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AMIC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Nickel alloy wire, stainless steel wire, Steel and stainless steel piano-wire, Wire for components, Stainless steel wires, steel wires for springs, steel wires, wires in rods, un Low-carbon galvanized steel wire nozarēs. Tas atrodas Bobigny, Francija.

 4. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 5. KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 1. WÖSTE METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WÖSTE METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 2. AS-FEINSTSEILE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AS-FEINSTSEILE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Delmenhorst, Vācija.

 1. METIZ BROVARY

  Ukraina

  Uzņēmums METIZ BROVARY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī solder, un drawn copper products nozarēs. Tas atrodas Brovary, Ukraina.

 2. HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Bad Griesbach, Vācija.

 3. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vieglas metāla konstrukcijas, un Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarēs. Tas atrodas Bünde, Vācija.

 4. J. S. FEINDRAHTZUG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums J. S. FEINDRAHTZUG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī steel wires, un metal cables nozarēs. Tas atrodas Altena, Vācija.

 5. ARVEL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARVEL S.R.L., gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī wire cables, pallet movers, winches for lifting goods, un mobile cranes for lifting merchandise nozarēs. Tas atrodas Flero, Itālija.

 6. MEDICAL CABLE TEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEDICAL CABLE TEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī copper strands, Copper Cables, un Stainless steel wire ropes nozarēs. Tas atrodas Aßlar, Vācija.

 7. OSNOVANIE SPOOO

  Baltkrievija

  Uzņēmums OSNOVANIE SPOOO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stiepļu tīkli, Viegli metāla režģi, construction of metal structures for public works, Stiepļu tīkli, construction of trellises, un Viegli metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Zhlobin, Baltkrievija.

 8. KABKOM CABLE COMPOUNDS INC.

  Turcija

  Uzņēmums KABKOM CABLE COMPOUNDS INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. KRIEGER RIMMELIN SARL

  Francija

  Uzņēmums KRIEGER RIMMELIN SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Žogi, Žogi, grilles, un portals nozarēs. Tas atrodas Schiltigheim, Francija.

 2. DURMAZ CELIK / DUWELD DEUTSCHE NIEDERLASSUNG

  Vācija

  Uzņēmums DURMAZ CELIK / DUWELD DEUTSCHE NIEDERLASSUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī wiring nozarēs. Tas atrodas Velen, Vācija.

 3. FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ

  Francija

  Uzņēmums FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - melnie metāli, Vadu vilkšana - melnie metāli, grilles, un fencing nozarēs. Tas atrodas Berthelming, Francija.

 4. ARMACENTRE

  Francija

  Uzņēmums ARMACENTRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, metal reinforcements for the building trade, un beams nozarēs. Tas atrodas Colombe, Francija.

 5. NETWORK CABLING SOLUTIONS

  Beļģija

  Uzņēmums NETWORK CABLING SOLUTIONS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī optical fibre cables, un Computer cabling nozarēs. Tas atrodas Waremme, Beļģija.

 6. CABLERIE STEIN

  Francija

  Uzņēmums CABLERIE STEIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Cēlējmašīnas, pacēlājierīces, Vadi un kabeļi - tērauds, Cēlējmašīnas, pacēlājierīces, Control cables (elec.), un compensated cables nozarēs. Tas atrodas Danjoutin, Francija.

 7. CAUMES ARMATURES

  Francija

  Uzņēmums CAUMES ARMATURES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes, Atsperes, Ķēdes, Atsperes, special foundations, un prefabricated products nozarēs. Tas atrodas Vendargues, Francija.

 8. FILIAC

  Francija

  Uzņēmums FILIAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī fencing nozarēs. Tas atrodas Chemilly, Francija.

 9. AFFIVAL SAS

  Francija

  Uzņēmums AFFIVAL SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Dzelzs sakausējumi, Tērauda liešana, Vadi un kabeļi - tērauds, Dzelzs sakausējumi, un Tērauda liešana nozarēs. Tas atrodas Solesmes, Francija.

 10. SOCIETE LES GRILLAGES NAAS

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE LES GRILLAGES NAAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes, Atsperes, Ķēdes, Atsperes, fencing, un main gates nozarēs. Tas atrodas Villenave-D'ornon, Francija.

Filtri

Rezultāti

Vadi un kabeļi - melnie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

1020 Uzņēmumi