• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vadu vilkšana - krāsainie metāli

Rezultāti

Vadu vilkšana - krāsainie metāli - Imports eksports

 1. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Misiņš, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Profili - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Misiņš, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Profili - krāsainie metāli, un Profili un stieņi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Chiari, Itālija.

 2. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, alloy wire drawn rods, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Brierley Hill, Apvienotā Karaliste.

 3. CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, nickel alloys, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un stainless steel wire nozarēs. Tas atrodas Rotherham, Apvienotā Karaliste.

 4. LUOYANG GEFEI CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums LUOYANG GEFEI CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Luoyang, Ķīna.

 5. DRUTECH REJS PIECE C.O.

  Polija

  Uzņēmums DRUTECH REJS PIECE C.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Rypin, Polija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GERVOIS SA

  Francija

  Uzņēmums GERVOIS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Abbeville, Francija.

 2. JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī mig welding nozarēs. Tas atrodas Zhangqiu, Ķīna.

 3. BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Baoji, Ķīna.

 4. TRAFILERIE DELL'ADDA SRL

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIE DELL'ADDA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī copper plates nozarēs. Tas atrodas Verdellino, Itālija.

 5. LAPP BENELUX B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums LAPP BENELUX B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - alumīnijs, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - alumīnijs, un Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Waalre, Nīderlande.

 1. ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 2. FLAMEG S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FLAMEG S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Lumezzane, Itālija.

 1. BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Baoji, Ķīna.

 2. BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD., gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī titanium and alloys nozarēs. Tas atrodas Beijing, Ķīna.

 3. WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Weihai, Ķīna.

 4. T.F.E. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums T.F.E. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Gussago, Itālija.

 5. ISELLA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ISELLA S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Suello, Itālija.

 6. NARDIN & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums NARDIN & C. S.N.C., gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Nova Milanese, Itālija.

 7. BIANCHI METALLI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BIANCHI METALLI S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, brass, un Varš un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Brignano Gera D'adda, Itālija.

 8. TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, unit extruders, un Varš un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Ornago, Itālija.

 1. POLYFLEX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums POLYFLEX S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī aluminium wire nozarēs. Tas atrodas Calimera, Itālija.

 2. M.E.A.M. ECOLOGY SRL

  Itālija

  Uzņēmums M.E.A.M. ECOLOGY SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Fondi, Itālija.

 3. QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 4. VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Finsterwalde, Vācija.

 5. MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Maintal-Bischofsheim, Vācija.

 6. YUNYANG ELECTRIC CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums YUNYANG ELECTRIC CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Hohhot, Inner Mongolia, Ķīna.

 7. ASCOTEX LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ASCOTEX LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Burnley, Apvienotā Karaliste.

 8. DE ANGELI PRODOTTI SRL

  Itālija

  Uzņēmums DE ANGELI PRODOTTI SRL, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Bagnoli Di Sopra (Pd), Itālija.

 9. CONTACTOARE S. A.

  Rumānija

  Uzņēmums CONTACTOARE S. A., gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Buzau, Rumānija.

 10. B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH

  Vācija

  Uzņēmums B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Lippstadt, Vācija.