• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vadu vilkšana - krāsainie metāli

Rezultāti

Vadu vilkšana - krāsainie metāli - Imports eksports

 1. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Misiņš, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Profili - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Misiņš, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Profili - krāsainie metāli, un Profili un stieņi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Chiari, Itālija.

 2. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, alloy wire drawn rods, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Brierley Hill, Apvienotā Karaliste.

 3. CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, nickel alloys, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un stainless steel wire nozarēs. Tas atrodas Rotherham, Apvienotā Karaliste.

 4. DRUTECH REJS PIECE C.O.

  Polija

  Uzņēmums DRUTECH REJS PIECE C.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Rypin, Polija.

 5. GERVOIS SA

  Francija

  Uzņēmums GERVOIS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Abbeville, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TRAFILERIE DELL'ADDA SRL

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIE DELL'ADDA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī copper plates nozarēs. Tas atrodas Verdellino, Itālija.

 2. M.E.A.M. ECOLOGY SRL

  Itālija

  Uzņēmums M.E.A.M. ECOLOGY SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Fondi, Itālija.

 3. BIANCHI METALLI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BIANCHI METALLI S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, brass, un Varš un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Brignano Gera D'adda, Itālija.

 4. NARDIN & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums NARDIN & C. S.N.C., gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Nova Milanese, Itālija.

 5. TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, unit extruders, un Varš un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Ornago, Itālija.

 1. LAPP BENELUX B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums LAPP BENELUX B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - alumīnijs, Vadi un kabeļi - krāsainie metāli, Vadi un kabeļi - alumīnijs, un Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Waalre, Nīderlande.

 2. T.F.E. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums T.F.E. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Gussago, Itālija.

 1. GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH

  Vācija

  Uzņēmums GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - melnie metāli, un Vadu vilkšana - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Schwerte, Vācija.

 2. HAGENER FEINSTAHL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAGENER FEINSTAHL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 3. SLAM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SLAM S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Hermētiski savienojumi un pakojumi nozarē. Tas darbojas arī Gumija - pārstrāde un pusfabrikāti, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Gumija - pārstrāde un pusfabrikāti, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Bellusco, Itālija.

 4. TRAFILERIA BORGHETTI PIETRO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIA BORGHETTI PIETRO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī metal tubes, un metal plates nozarēs. Tas atrodas Annone Di Brianza, Itālija.

 5. ASCOTEX LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ASCOTEX LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Burnley, Apvienotā Karaliste.

 6. DE ANGELI PRODOTTI SRL

  Itālija

  Uzņēmums DE ANGELI PRODOTTI SRL, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Bagnoli Di Sopra (Pd), Itālija.

 7. POLYFLEX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums POLYFLEX S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī aluminium wire nozarēs. Tas atrodas Calimera, Itālija.

 8. LLC TECHNOLIA

  Ukraina

  Uzņēmums LLC TECHNOLIA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Dnepr, Ukraina.

 1. FLAMEG S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FLAMEG S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Lumezzane, Itālija.

 2. ISELLA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ISELLA S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Suello, Itālija.

 3. B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH

  Vācija

  Uzņēmums B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Lippstadt, Vācija.

 4. MIG WELD

  Francija

  Uzņēmums MIG WELD, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Longvic, Francija.

 5. DRAHTZUG STEIN SERVICE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DRAHTZUG STEIN SERVICE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Altleiningen, Vācija.

 6. FAST OPTICOM AG

  Šveice

  Uzņēmums FAST OPTICOM AG, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Freienbach, Šveice.

 7. ROPE ASSEMBLIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROPE ASSEMBLIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Retford, Apvienotā Karaliste.

 8. ALTHOFF & LÖTTERS GMBH & CO. KG.

  Vācija

  Uzņēmums ALTHOFF & LÖTTERS GMBH & CO. KG., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

 9. CONTACTOARE S. A.

  Rumānija

  Uzņēmums CONTACTOARE S. A., gadā un darbojas Vadi un kabeļi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Buzau, Rumānija.

 10. VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Finsterwalde, Vācija.