• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vadu vilkšana - melnie metāli

Rezultāti

Vadu vilkšana - melnie metāli - Imports eksports

 1. HOLDENRIEDER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HOLDENRIEDER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Bergkirchen/munich, Vācija.

 2. RESTRADE AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RESTRADE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Breitenbach, Šveice.

 3. C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK

  Vācija

  Uzņēmums C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Schwerte, Vācija.

 4. UNIVERSAL CENTER LLC

  Ukraina

  Uzņēmums UNIVERSAL CENTER LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dnepropetrovsk, Ukraina.

 5. SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dorsten, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S

  Turcija

  Uzņēmums DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī steel wires, un drawn iron and steel wires nozarēs. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 2. ROTHSTEIN DRAHT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROTHSTEIN DRAHT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Gummersbach, Vācija.

 3. BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī wire, Galvanized Wire, Low-carbon galvanized steel wire, un hot-dip galvanising treatment nozarēs. Tas atrodas Hatay, Turcija.

 4. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA

  Rumānija

  Uzņēmums INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī galvanized wire nozarēs. Tas atrodas Campia Turzii, Rumānija.

 5. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Beļģija

  Uzņēmums A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmēti stieņi - melnie metāli, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Velmēti stieņi - melnie metāli, un Bright steel nozarēs. Tas atrodas Beveren-waas, Beļģija.

 1. TRAFILERIE GALLI SRL

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIE GALLI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī shiny chromable wires, un zinc-coated wires nozarēs. Tas atrodas Torre De' Picenardi, Itālija.

 2. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  Itālija

  Uzņēmums METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - melnie metāli, un Vadu vilkšana - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Ledro, Itālija.

 1. FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ

  Francija

  Uzņēmums FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - melnie metāli, Vadu vilkšana - melnie metāli, grilles, un fencing nozarēs. Tas atrodas Berthelming, Francija.

 2. ACIA SUD

  Tunisija

  Uzņēmums ACIA SUD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Tērauda un metālu stiepšana, Vadu vilkšana - melnie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vieglas metāla konstrukcijas, Tērauda un metālu stiepšana, Vadu vilkšana - melnie metāli, un Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas SFAX, Tunisija.

 3. METALURGIA SA

  Polija

  Uzņēmums METALURGIA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī galvanized wire, nails, galvanised fences and panels, un bright wire nozarēs. Tas atrodas Radomsko, Polija.

 4. CONFLANDEY INDUSTRIES

  Francija

  Uzņēmums CONFLANDEY INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī dyes for dye plates nozarēs. Tas atrodas Port Sur Saône, Francija.

 5. BROWN EUROPE

  Francija

  Uzņēmums BROWN EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī drawing, steel wires, drawn wires, un drawing metals nozarēs. Tas atrodas Laval-de-cère, Francija.

 6. ROIG MAPREM S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ROIG MAPREM S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī steel wire for cold pressing nozarēs. Tas atrodas Silla-Valencia-España, Spānija.

 7. WEBSTER AND HORSFALL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WEBSTER AND HORSFALL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - melnie metāli, wire, steel wires for springs, wires for springs, un Vadu vilkšana - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.

 8. TAS

  Ukraina

  Uzņēmums TAS, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - materiāli, nails, un Apstrāde ar skrošu strūklu - materiāli nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 1. FRIGERIO & DURONI SNC

  Itālija

  Uzņēmums FRIGERIO & DURONI SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī cold drawn metal wires nozarēs. Tas atrodas Meda, Itālija.

 2. SVISHCH V.B.

  Ukraina

  Uzņēmums SVISHCH V.B., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī thermohardening powder paint nozarēs. Tas atrodas Uman, Ukraina.

 3. METIZ PLANT

  Ukraina

  Uzņēmums METIZ PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Kamenskoe, Ukraina.

 4. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladeša

  Uzņēmums FRIENDS INTERNATIONAL, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Dzeloņstieples - melnie metāli, Vadu vilkšana - melnie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - tērauds, Dzeloņstieples - melnie metāli, Vadu vilkšana - melnie metāli, un Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Chittagong, Bangladeša.

 5. DESIMETAL

  Portugāle

  Uzņēmums DESIMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metal wire objects, un utility and ornamental design nozarēs. Tas atrodas Mem Martins, Portugāle.

 6. ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī galvanized wire, un Stainless steel nozarēs. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 7. DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L.

  Spānija

  Uzņēmums DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī wire, un iron wire lamination nozarēs. Tas atrodas NAVARRETE(LA RIOJA), Spānija.

 8. KEN-TRON MFG.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums KEN-TRON MFG., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - melnie metāli, Vadu vilkšana - melnie metāli, un drawn wires nozarēs. Tas atrodas Owensboro, Amerikas Savienotās Valstis.

 9. TRAFILERIA LARIANA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIA LARIANA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - melnie metāli, square metal bars, un Vadu vilkšana - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Barzago, Itālija.

 10. TRAFILERIA SACCHI C. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIA SACCHI C. S.A.S., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu stiepšana, Vadu vilkšana - melnie metāli, Tērauda un metālu stiepšana, un Vadu vilkšana - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Lecco, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Vadu vilkšana - melnie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

649 Uzņēmumi