• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • veidnes stiklam un kristālam

Rezultāti

Veidnes stiklam un kristālam - Imports eksports

 1. DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®

  Turcija

  Uzņēmums DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes stiklam un kristālam nozarē. Tas darbojas arī accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Pendik / Istanbul, Turcija.

 2. NOVAMOULES

  Francija

  Uzņēmums NOVAMOULES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes stiklam un kristālam nozarē. Tas darbojas arī Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Formas un veidnes, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, un Formas un veidnes nozarēs. Tas atrodas Givors, Francija.

 3. RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu formēšana nozarē. Tas darbojas arī Veidnes plastmasai un gumijai, Veidnes stiklam un kristālam, Rokas instrumenti bez motora, Sveķi, Veidnes plastmasai un gumijai, Veidnes stiklam un kristālam, Rokas instrumenti bez motora, un Sveķi nozarēs. Tas atrodas Grafenberg, Vācija.

 4. KÖCKERT-FORMENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KÖCKERT-FORMENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu formēšana nozarē. Tas darbojas arī Formas un veidnes, Veidnes stiklam un kristālam, Formas un veidnes, un Veidnes stiklam un kristālam nozarēs. Tas atrodas Weiden, Vācija.

 5. MOLDES VIDRIOFUSING

  Argentīna

  Uzņēmums MOLDES VIDRIOFUSING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes stiklam un kristālam nozarē. Tas darbojas arī steel dies nozarēs. Tas atrodas Martinez, Argentīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ARC TOOLING

  Francija

  Uzņēmums ARC TOOLING, ir Multi-Category, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, un Veidnes stiklam un kristālam nozarēs. Tas atrodas Aire Sur La Lys, Francija.

 2. THOR INTERNATIONAL

  Kolumbija

  Uzņēmums THOR INTERNATIONAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Veidnes stiklam un kristālam nozarē. Tas atrodas La Estrella, Kolumbija.

 3. S.G.F. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.G.F. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Villabate, Itālija.

 4. ADELIO LATTUADA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ADELIO LATTUADA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Carbonate, Itālija.

 5. PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO

  Itālija

  Uzņēmums PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Brusaporto, Itālija.

 1. PUDSEY MOULD CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PUDSEY MOULD CO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes stiklam un kristālam nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, Precīzās veidnes, un moulds for glass containers nozarēs. Tas atrodas Pudsey, Apvienotā Karaliste.

 2. BOTTERO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BOTTERO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Veidnes stiklam un kristālam, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, un Veidnes stiklam un kristālam nozarēs. Tas atrodas Cuneo, Itālija.

 1. ROSSELLI MACCHINE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ROSSELLI MACCHINE S.R.L., gadā un darbojas Palīdzība salūšanas gadījumā, buksēšana - smagas kravas nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Reggio Nell'emilia, Itālija.

 2. SVEMA

  Itālija

  Uzņēmums SVEMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Barberino Tavarnelle, Itālija.

 3. BAVELLONI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BAVELLONI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Dimanta griežņi, Veidnes stiklam un kristālam, Dimanta griežņi, un Veidnes stiklam un kristālam nozarēs. Tas atrodas Lentate Sul Seveso, Itālija.

 4. ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Ovada, Itālija.

 5. TOPFINE INDUSTRY LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums TOPFINE INDUSTRY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes stiklam un kristālam nozarē. Tas atrodas Chouzhou Road Yiwu City Zhejiang, Ķīna.

 6. CHIPI GLASS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CHIPI GLASS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Lonate Pozzolo, Itālija.

 7. DUERED S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums DUERED S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Optika - instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, un Veidnes stiklam un kristālam nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 8. MACOTEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MACOTEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Rogolo, Itālija.

 1. FOR.EL. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FOR.EL. S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Roncade, Itālija.

 2. REVIMAC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums REVIMAC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Montecchio Maggiore, Itālija.

 3. SAVAM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SAVAM S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Rozzano, Itālija.

 4. ARCANGELI PIETRO SNC

  Itālija

  Uzņēmums ARCANGELI PIETRO SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veidnes stiklam un kristālam nozarē. Tas darbojas arī moulds nozarēs. Tas atrodas Murano, Itālija.

 5. CARNAGHI CARLO

  Itālija

  Uzņēmums CARNAGHI CARLO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Samarate, Itālija.

 6. AB.TECHNOLOGIES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AB.TECHNOLOGIES S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Empoli, Itālija.

 7. BDF INDUSTRIES S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BDF INDUSTRIES S.P.A., gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Vicenza, Itālija.

 8. MACH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MACH S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Morimondo, Itālija.

 9. DELTA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DELTA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Abbiategrasso, Itālija.

 10. OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Veidnes stiklam un kristālam, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Veidnes stiklam un kristālam, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Casale Sul Sile, Itālija.