• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • velmētas loksnes - krāsainie metāli

Rezultāti

Velmētas loksnes - krāsainie metāli - Imports eksports

 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - krāsainie metāli, Metāla loksnes un caurules, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Inconel, Stieņi - krāsainie metāli, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, un cobalt alloys nozarēs. Tas atrodas Amblainville, Francija.

 2. A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Remscheid, Vācija.

 3. GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Wickede, Vācija.

 4. GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Hemer, Vācija.

 5. RITEBO GMBH RICHTAPPARATE

  Vācija

  Uzņēmums RITEBO GMBH RICHTAPPARATE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī steel sheet, cold rolled sheets, galvanized sheet metal, un hot-rolled sheet metal nozarēs. Tas atrodas Konstanz, Vācija.

 2. JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Baoji, Ķīna.

 3. OCHOA-LÁCAR, HNOS.

  Spānija

  Uzņēmums OCHOA-LÁCAR, HNOS., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli, Tērauds un metāli, steel beams, steel tubes, un steel plates nozarēs. Tas atrodas Pamplona, Spānija.

 4. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Beļģija

  Uzņēmums STAALHANDEL STERNOTTE CH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmētas loksnes - krāsainie metāli, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, Trading in steel, iron products, un steel sheet nozarēs. Tas atrodas Hasselt, Beļģija.

 5. CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L

  Spānija

  Uzņēmums CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Granada, Spānija.

 1. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Čehija

  Uzņēmums PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, gadā un darbojas Profili un stieņi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Apšuvums - krāsainie metāli, Gofrētas loksnes - krāsainie metāli, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, Loksnes un lentes - krāsainie metāli, Apšuvums - krāsainie metāli, Gofrētas loksnes - krāsainie metāli, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, un Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Lipnik Nad Becvou, Čehija.

 2. GRUPO INDUSTRIAL C&C

  Argentīna

  Uzņēmums GRUPO INDUSTRIAL C&C, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī zinc and alloys, un copper nozarēs. Tas atrodas Villa Rosa - Pilar, Buenos Aires, Argentīna.

 1. EMET SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums EMET SP. Z O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - krāsainie metāli, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Industriāla celtniecības konstrukcija, Loksnes un lentes - krāsainie metāli, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, un Industriāla celtniecības konstrukcija nozarēs. Tas atrodas Szczecinek, Polija.

 2. HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 3. BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Baoji, Ķīna.

 4. CHAPAS PERONA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CHAPAS PERONA S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Silla, Spānija.

 5. PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA

  Itālija

  Uzņēmums PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Caronno Pertusella, Itālija.

 6. STAR MET S A

  Rumānija

  Uzņēmums STAR MET S A, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmētas loksnes - krāsainie metāli, Melnā un krāsainā metāla rūdas, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, un Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarēs. Tas atrodas Comuna Dumbrava Rosie, Rumānija.

 7. WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmētavas melnajiem metāliem, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, Velmētavas melnajiem metāliem, un Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Quedlinburg, Vācija.

 8. DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Titanium sheet, un titanium and alloys nozarēs. Tas atrodas Dalian, Ķīna.

 1. CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA.

  Spānija

  Uzņēmums CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka paneļi nozarē. Tas darbojas arī Velmētas loksnes - krāsainie metāli, Tērauda un metālu izkalšana, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, un Tērauda un metālu izkalšana nozarēs. Tas atrodas Arrigorriaga, Spānija.

 2. WALZEN IRLE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WALZEN IRLE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, un Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Netphen, Vācija.

 3. SEM DIS TICARET A S

  Turcija

  Uzņēmums SEM DIS TICARET A S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmētas loksnes - krāsainie metāli, un Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. COMERCIAL DE LAMINADOS S.A.

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIAL DE LAMINADOS S.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmētas loksnes - krāsainie metāli, un Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 5. KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turcija

  Uzņēmums KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmētas loksnes - krāsainie metāli, un Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 6. WEMOTEC - WALZEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEMOTEC - WALZEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmētavas melnajiem metāliem, un Velmētavas melnajiem metāliem nozarēs. Tas atrodas Kempen, Vācija.

 7. WILHELM BAUER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM BAUER GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Velmētas loksnes - krāsainie metāli, un Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 8. EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT

  Austrija

  Uzņēmums EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmētas loksnes - krāsainie metāli, un Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Tenneck, Austrija.

 9. TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas atrodas Baoji, Ķīna.

 10. W AND MO LTD

  Ķīna

  Uzņēmums W AND MO LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī tungsten, un molybdenum nozarēs. Tas atrodas Linzi District, Zibo City, Shandong, Ķīna.