• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • velmētavas melnajiem metāliem

Rezultāti

Velmētavas melnajiem metāliem - Imports eksports

 1. METAL-TECH

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums METAL-TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla galaprodukti nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Slīpēšana - tērauds un metāli, Slīpēšana - darbgaldi, Velmētavas melnajiem metāliem, Vītņgriešanas instrumenti, Tērauda un metālu liekšana, Liekšanas darbgaldi, un Skrūves un uzgriežņi nozarēs. Tas atrodas Gniezno, Polija.

 2. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Misiņš, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Profili - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Misiņš, Vadu vilkšana - krāsainie metāli, Profili - krāsainie metāli, un Profili un stieņi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Chiari, Itālija.

 3. INOX MARE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INOX MARE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Skrūves un uzgriežņi, un stainless steel nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.

 4. YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Metāla žalūzijas, Profili un stieņi - melnie metāli, roll-forming machines, Metāla žalūzijas, un Profili un stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Select Cityizmir, Turcija.

 5. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas - iekārtas un materiāli, Velmētavas melnajiem metāliem, Neapstrādāts čuguns, Zeltlietas - iekārtas un materiāli, Velmētavas melnajiem metāliem, Neapstrādāts čuguns, un rolled rings nozarēs. Tas atrodas Püttlingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES

  Francija

  Uzņēmums ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Tērauds, manufacture of steel profiles, un Raw materials for metallurgy nozarēs. Tas atrodas Rives-Sur-Fure, Francija.

 2. METALL BK

  Baltkrievija

  Uzņēmums METALL BK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī l angle drawn wires, u grooved drawn wires, metal profiles, un bracing for building nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 3. ALOIS MORADELLI

  Vācija

  Uzņēmums ALOIS MORADELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lokšņu metāls presēšanai nozarē. Tas darbojas arī Metāli - otrreizējā pārstrāde, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Velmētavas melnajiem metāliem, Metāli - otrreizējā pārstrāde, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, un Velmētavas melnajiem metāliem nozarēs. Tas atrodas Kirchheim b. München, Vācija.

 4. HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN

  Vācija

  Uzņēmums HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Rokas instrumenti bez motora, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Rokas instrumenti bez motora, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, un Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Heusenstamm, Vācija.

 5. GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A.

  Šveice

  Uzņēmums GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Loksnes un lentes - melnie metāli, Velmētavas melnajiem metāliem, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Loksnes un lentes - melnie metāli, un Velmētavas melnajiem metāliem nozarēs. Tas atrodas Martigny, Šveice.

 1. SEIL METAL CO.LTD

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums SEIL METAL CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Spirālveida atsperes, automobile seat belts, un Spirālveida atsperes nozarēs. Tas atrodas Seoul, Dienvidkoreja.

 2. FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE

  Beļģija

  Uzņēmums FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Tērauda liešana, Tērauda liešana, un manufacture of rolled sections nozarēs. Tas atrodas Liege, Beļģija.

 1. SAFET S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SAFET S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī construction of metal bridges, un construction of pedestrian catwalks nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 2. INDUSTRIA METALLI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums INDUSTRIA METALLI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas atrodas Ardea, Itālija.

 3. METALLEGHE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums METALLEGHE S.P.A., gadā un darbojas Tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāli - iekārtas un aprīkojums, Velmētavas melnajiem metāliem, Metāli - iekārtas un aprīkojums, un Velmētavas melnajiem metāliem nozarēs. Tas atrodas Flero, Itālija.

 4. LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī tungsten, un carbon steel nozarēs. Tas atrodas Lecco, Itālija.

 5. METALL BOLOGNA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums METALL BOLOGNA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas darbojas arī Velmētavas melnajiem metāliem, Perforētas loksnes - melnie metāli, Velmētavas melnajiem metāliem, un Perforētas loksnes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Calderara Di Reno, Itālija.

 6. SINTER SUD S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SINTER SUD S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī sintered metal products, un supplies for machine tools for precision and high precision mechanical work nozarēs. Tas atrodas Sant'agata De' Goti, Itālija.

 7. WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmētavas melnajiem metāliem, Velmētas loksnes - krāsainie metāli, Velmētavas melnajiem metāliem, un Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Quedlinburg, Vācija.

 8. ALMA TOOLS

  Itālija

  Uzņēmums ALMA TOOLS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī tungsten, un industrial grinding work nozarēs. Tas atrodas SARONNO, Itālija.

 1. ISCAR ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ISCAR ITALIA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāli - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Velmētavas melnajiem metāliem, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Velmētavas melnajiem metāliem, un Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas Arese, Itālija.

 2. CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akumulatori un baterijas nozarē. Tas darbojas arī Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde, Velmētavas melnajiem metāliem, Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde, un Velmētavas melnajiem metāliem nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 3. NICRO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums NICRO S.P.A., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī nickel and alloys nozarēs. Tas atrodas Vailate, Itālija.

 4. CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO

  Itālija

  Uzņēmums CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 5. ALBERTI

  Itālija

  Uzņēmums ALBERTI, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī ferrous metals and alloys, un cast iron nozarēs. Tas atrodas Siena, Itālija.

 6. SIDER 2012 S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIDER 2012 S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas atrodas Lamezia Terme, Itālija.

 7. FERROTRADE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FERROTRADE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Metāli - otrreizējā pārstrāde, Velmētavas melnajiem metāliem, Metāli - otrreizējā pārstrāde, un Velmētavas melnajiem metāliem nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 8. CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL

  Spānija

  Uzņēmums CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī Mašīnu un rīku imports un eksports, un Mašīnu un rīku imports un eksports nozarēs. Tas atrodas Vizcaya, Spānija.

 9. D.F.U. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums D.F.U. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Velmētavas melnajiem metāliem, Pārnēsājami elektroinstrumenti, un Velmētavas melnajiem metāliem nozarēs. Tas atrodas Pesaro, Itālija.

 10. F.I.L.M.S. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums F.I.L.M.S. S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmētavas melnajiem metāliem nozarē. Tas darbojas arī tungsten, un metal nozzles nozarēs. Tas atrodas Anzola D'ossola, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Velmētavas melnajiem metāliem - Imports eksports

Rezultātu skaits

6129 Uzņēmumi