• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • velmēti stieņi - melnie metāli

Rezultāti

Velmēti stieņi - melnie metāli - Imports eksports

 1. LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Linz, Austrija.

 2. VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Bad Iburg, Vācija.

 3. HELCA METALL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HELCA METALL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Ulm, Vācija.

 4. STEFAN MAIER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STEFAN MAIER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 5. HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Ungārija

  Uzņēmums ÁP-TECHNOLOGY KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Metālapstrādes darbgaldi, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Nyíregyháza, Ungārija.

 2. VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 3. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī plate and sheet metal, iron wire lamination, un low carbon iron nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. MIGAL.CO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MIGAL.CO GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Landau, Vācija.

 5. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Beļģija

  Uzņēmums A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmēti stieņi - melnie metāli, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Velmēti stieņi - melnie metāli, un Bright steel nozarēs. Tas atrodas Beveren-waas, Beļģija.

 1. BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE

  Vācija

  Uzņēmums BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Neu-Anspach, Vācija.

 2. TEWOO STEEL GROUP

  Ķīna

  Uzņēmums TEWOO STEEL GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konstrukciju tērauds nozarē. Tas darbojas arī Velmēti stieņi - melnie metāli, cold-rolled steel strips, galvanized steel sheet products, un Velmēti stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 1. ASA GLOBAL T,CARET

  Turcija

  Uzņēmums ASA GLOBAL T,CARET, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmēti stieņi - melnie metāli, un Velmēti stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. KAVIR STEEL

  Irāna

  Uzņēmums KAVIR STEEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī hot-rolling nozarēs. Tas atrodas Isfahan, Irāna.

 3. KOBILL SRL

  Rumānija

  Uzņēmums KOBILL SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Griešana ar plazmas strūklu - iekārtas un piederumi, Velmēti stieņi - melnie metāli, Solāriji - aprīkojums, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Griešana ar plazmas strūklu - iekārtas un piederumi, Velmēti stieņi - melnie metāli, un Solāriji - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Brasov, Rumānija.

 4. SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Saarbrücken, Vācija.

 5. METALICPLAS IMPEX

  Rumānija

  Uzņēmums METALICPLAS IMPEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dej, Rumānija.

 6. ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG

  Vācija

  Uzņēmums ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auksti velmēti profili nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, Velmēti stieņi - melnie metāli, Varš un sakausējumi, un Velmēti stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Neunburg vorm Wald, Vācija.

 7. LINCOLN ELECTRIC FRANCE

  Francija

  Uzņēmums LINCOLN ELECTRIC FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - iekārtas un instrumenti, Velmēti stieņi - melnie metāli, Lāzers - iekārtas un instrumenti, un Velmēti stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Le Grand Quevilly, Francija.

 8. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladeša

  Uzņēmums FRIENDS INTERNATIONAL, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Dzeloņstieples - melnie metāli, Vadu vilkšana - melnie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - tērauds, Dzeloņstieples - melnie metāli, Vadu vilkšana - melnie metāli, un Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Chittagong, Bangladeša.

 1. TAIWAN RAINBOW CO., LTD.

  Taivāna

  Uzņēmums TAIWAN RAINBOW CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Kaohsiung, Taivāna.

 2. BS MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums BS MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Eskişehir, Turcija.

 3. CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, Velmēti stieņi - melnie metāli, Profilētas loksnes - melnie metāli, Šķidrās degvielas, Velmēti stieņi - melnie metāli, un Profilētas loksnes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Buzau, Rumānija.

 4. TOSYALI HOLDING

  Turcija

  Uzņēmums TOSYALI HOLDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Osmaniye, Turcija.

 5. CELAL METAL

  Turcija

  Uzņēmums CELAL METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Istanbuk, Turcija.

 6. TREFO S. A.

  Rumānija

  Uzņēmums TREFO S. A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Naglas, Transportieru ķēdes, Naglas, un Transportieru ķēdes nozarēs. Tas atrodas Galati, Rumānija.

 7. .

  Turcija

  Uzņēmums ., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī white marble nozarēs. Tas atrodas ., Turcija.

 8. YUANTAI METAL RESOURCES CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YUANTAI METAL RESOURCES CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Guangzhou, Ķīna.

 9. SUPRAGROUP

  Polija

  Uzņēmums SUPRAGROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Rakszawa, Polija.

 10. WELDTOOL TECHNOLOGIES

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums WELDTOOL TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Orange, Amerikas Savienotās Valstis.

Filtri

Rezultāti

Velmēti stieņi - melnie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

1715 Uzņēmumi