• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • velmēti stieņi - melnie metāli

Rezultāti

Velmēti stieņi - melnie metāli - Imports eksports

 1. LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Linz, Austrija.

 2. VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Bad Iburg, Vācija.

 3. HELCA METALL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HELCA METALL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Ulm, Vācija.

 4. STEFAN MAIER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STEFAN MAIER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 5. HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 2. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Ungārija

  Uzņēmums ÁP-TECHNOLOGY KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Metālapstrādes darbgaldi, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Nyíregyháza, Ungārija.

 3. MIGAL.CO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MIGAL.CO GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Landau, Vācija.

 4. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī plate and sheet metal, iron wire lamination, un low carbon iron nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ASA GLOBAL T,CARET

  Turcija

  Uzņēmums ASA GLOBAL T,CARET, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmēti stieņi - melnie metāli, un Velmēti stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Beļģija

  Uzņēmums A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadu vilkšana - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmēti stieņi - melnie metāli, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Velmēti stieņi - melnie metāli, un Bright steel nozarēs. Tas atrodas Beveren-waas, Beļģija.

 2. KOBILL SRL

  Rumānija

  Uzņēmums KOBILL SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Griešana ar plazmas strūklu - iekārtas un piederumi, Velmēti stieņi - melnie metāli, Solāriji - aprīkojums, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Griešana ar plazmas strūklu - iekārtas un piederumi, Velmēti stieņi - melnie metāli, un Solāriji - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Brasov, Rumānija.

 1. SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Saarbrücken, Vācija.

 2. METALICPLAS IMPEX

  Rumānija

  Uzņēmums METALICPLAS IMPEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dej, Rumānija.

 3. BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE

  Vācija

  Uzņēmums BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Neu-Anspach, Vācija.

 4. LINCOLN ELECTRIC FRANCE

  Francija

  Uzņēmums LINCOLN ELECTRIC FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - iekārtas un instrumenti, Velmēti stieņi - melnie metāli, Lāzers - iekārtas un instrumenti, un Velmēti stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Le Grand Quevilly, Francija.

 5. ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG

  Vācija

  Uzņēmums ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auksti velmēti profili nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, Velmēti stieņi - melnie metāli, Varš un sakausējumi, un Velmēti stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Neunburg vorm Wald, Vācija.

 6. CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, Velmēti stieņi - melnie metāli, Profilētas loksnes - melnie metāli, Šķidrās degvielas, Velmēti stieņi - melnie metāli, un Profilētas loksnes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Buzau, Rumānija.

 7. BS MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums BS MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Eskişehir, Turcija.

 8. CELAL METAL

  Turcija

  Uzņēmums CELAL METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Istanbuk, Turcija.

 1. .

  Turcija

  Uzņēmums ., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī white marble nozarēs. Tas atrodas ., Turcija.

 2. TOSYALI HOLDING

  Turcija

  Uzņēmums TOSYALI HOLDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Osmaniye, Turcija.

 3. CZ VEHA S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums CZ VEHA S.R.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Brno, Čehija.

 4. SOTAR S.A.S. DI TARONI FILIPPO & C.

  Itālija

  Uzņēmums SOTAR S.A.S. DI TARONI FILIPPO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī electrowelded panel networks nozarēs. Tas atrodas Maslianico, Itālija.

 5. SUPRAGROUP

  Polija

  Uzņēmums SUPRAGROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Rakszawa, Polija.

 6. TREFO S. A.

  Rumānija

  Uzņēmums TREFO S. A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Naglas, Transportieru ķēdes, Naglas, un Transportieru ķēdes nozarēs. Tas atrodas Galati, Rumānija.

 7. P&M PROFIL S.C. PAWEŁ CZYŻYK, MARCIN

  Polija

  Uzņēmums P&M PROFIL S.C. PAWEŁ CZYŻYK, MARCIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Low-carbon steel wire heat-untreated, un iron wire lamination nozarēs. Tas atrodas Zagnańsk, Polija.

 8. RUBIKON WALZSTAHL

  Vācija

  Uzņēmums RUBIKON WALZSTAHL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī rolled nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 9. BRUNTON SHAW U K LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BRUNTON SHAW U K LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Velmēti stieņi - melnie metāli, un Velmēti stieņi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Worksop, Apvienotā Karaliste.

 10. ROPE ASSEMBLIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROPE ASSEMBLIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - krāsainie metāli, un Vadu vilkšana - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Retford, Apvienotā Karaliste.