• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • veltņi

Rezultāti

Veltņi - Imports eksports

 1. INTERNORM KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  As a Grimme Group company, we produce high-quality plastic products in-house: Rollers and roller coatings made of polyurethane plastics, moulded parts and injection-moulded items. Franz Grimme founded the company in 1987 in Damme (South Oldenburg, Germany). With modern and efficient products, we have transformed from a small company into a medium-sized business. Nowadays, we offer a wide range of customer-specific solutions for the international market. We are active in many different fields.

 2. JACK&FILS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JACK&FILS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Veltņi, Rūpnieciskās slaucīšanas mašīnas, sale of mini diggers - dumpers - loaders - trailers, Construction machine, Supplier of heavy construction equipment, Celtniecības transportlīdzekļi, Mini-digger distributor, un Backhoe loaders nozarēs. Tas atrodas Sarre-Union, Francija.

 3. GERALD SCHÖDL ERDBAU KG

  Austrija

  Uzņēmums GERALD SCHÖDL ERDBAU KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Veltņi nozarē. Tas atrodas Gföhl, Austrija.

 4. BONTE ATELIERS

  Beļģija

  Uzņēmums BONTE ATELIERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas nozarē. Tas darbojas arī Veltņi, un Veltņi nozarēs. Tas atrodas Leuven, Beļģija.

 5. EGBERTS RUBBER

  Nīderlande

  Uzņēmums EGBERTS RUBBER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Putugumija un putuplasts, Veltņi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Īpaši riteņi, Putugumija un putuplasts, Veltņi, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, un Īpaši riteņi nozarēs. Tas atrodas Almelo, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ERVOR

  Francija

  Uzņēmums ERVOR, gadā un darbojas Veltņi nozarē. Tas darbojas arī Saspiesta gaisa iekārtas un instrumenti, Virzuļa un skrūves tipa kompresori, Centrbēdzes kompresori, Membrānas kompresori, Saspiesta gaisa iekārtas un instrumenti, Virzuļa un skrūves tipa kompresori, Centrbēdzes kompresori, un Membrānas kompresori nozarēs. Tas atrodas Argenteuil, Francija.

 2. AMMANN SCHWEIZ AG

  Šveice

  Uzņēmums AMMANN SCHWEIZ AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veltņi nozarē. Tas atrodas Langenthal, Šveice.

 3. BOMAG FRANCE

  Francija

  Uzņēmums BOMAG FRANCE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Veltņi, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Veltņi, un compactors nozarēs. Tas atrodas Viry Chatillon, Francija.

 4. METHU BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums METHU BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veltņi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie asmeņi un naži, Rūpnieciskie naži, Rūpnieciskie asmeņi un naži, un Rūpnieciskie naži nozarēs. Tas atrodas Evergem, Beļģija.

 5. CTS MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums CTS MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veltņi nozarē. Tas darbojas arī rolling machines, un milling machines nozarēs. Tas atrodas Ulukent, Izmir, Turcija.

 1. MAATS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums MAATS B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Veltņi, Celtniecības transportlīdzekļi, un Veltņi nozarēs. Tas atrodas Goor, Nīderlande.

 2. DE FELMA SA

  Spānija

  Uzņēmums DE FELMA SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Veltņi, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, un Veltņi nozarēs. Tas atrodas Oviedo, Spānija.

 1. GIKEN EUROPE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums GIKEN EUROPE B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas darbojas arī Veltņi, Celtniecības transportlīdzekļi, Veltņi, un Celtniecības transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Almere, Nīderlande.

 2. REPARO SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums REPARO SP. Z O.O., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Veltņi nozarē. Tas atrodas Gdansk, Polija.

 3. HAMMERS MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAMMERS MASCHINENBAU GMBH, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Veltņi, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, un Veltņi nozarēs. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 4. LISTINTO OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums LISTINTO OÜ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Veltņi nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, un Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 5. THE ISLE OF MAN STEAM PACKET CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE ISLE OF MAN STEAM PACKET CO LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Veltņi, un Veltņi nozarēs. Tas atrodas Isle Of Man, Apvienotā Karaliste.

 6. CATERPILLAR PRODOTTI STRADALI S.R.L.

  Itālija

 7. HEINRICH MOHMEYER GESELLSCHAFT FÜR VERFAHRENSTECHNIK MBH

  Vācija

 8. RENOLD A/S

  Dānija

 1. VELTRI S.R.L.

  Itālija