• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • viesnīcu- kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Viesnīcu- kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 2. PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 3. BETEC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BETEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 4. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Veikalu aprīkojums, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Veikalu aprīkojums, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. RIEBER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RIEBER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ELEKTRO STRODTHOFF GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ELEKTRO STRODTHOFF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 2. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EUROTEC RIGA INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības krāsnis, professional kitchens, induction plates, items for bars, restaurants, hotels, Rūpniecības krāsnis, pizza ovens, refrigeration equipment, Dough mixers, un professional barbecues nozarēs. Tas atrodas Lana, Itālija.

 3. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums A.Z HORECA EQUIPEMENTS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Kafijas automāti - profesionālie, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, un Kafijas automāti - profesionālie nozarēs. Tas atrodas Lodelinsart (charleroi), Beļģija.

 4. BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Service robots, Serving and reception robots, Serving and reception robots with advertising screen, Collection robots, Robot applications, un Process optimisation nozarēs. Tas atrodas Grömitz, Vācija.

 5. LEANKO MMCALL GREECE

  Grieķija

  Uzņēmums LEANKO MMCALL GREECE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Peidžeri - sistēmas, Wireless technologies, Wireless technologies (points of access, wireless routers), waiter service, un Peidžeri - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Peristeri, Grieķija.

 1. KARACASAN

  Turcija

  Uzņēmums KARACASAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Restorāni - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, un Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. AK MULLER FRANCE

  Francija

  Uzņēmums AK MULLER FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bussy Saint Martin, Francija.

 1. EVEREST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EVEREST S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, catering supplies, Kitchen design, butcher shop supplies, un Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.

 2. LOGICASH

  Beļģija

  Uzņēmums LOGICASH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cash registers for bakeries and pastry shops, un Cash registers for the retail trade nozarēs. Tas atrodas Braine-L'alleud, Beļģija.

 3. CLERINOX

  Beļģija

  Uzņēmums CLERINOX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Plīts pārsegi un vilkmes ventilatori, Mēbeles ēdināšanas uzņēmumiem, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Plīts pārsegi un vilkmes ventilatori, installation of professional kitchens, un Mēbeles ēdināšanas uzņēmumiem nozarēs. Tas atrodas Beauraing, Beļģija.

 4. ORVED SPA

  Itālija

  Uzņēmums ORVED SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī vacuum packaging machines, un vacuum sealing machines nozarēs. Tas atrodas Musile Di Piave, Itālija.

 5. SERVIWET

  Dānija

  Uzņēmums SERVIWET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Vejen, Dānija.

 6. TUTTOGHIACCIO

  Itālija

  Uzņēmums TUTTOGHIACCIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas, ice shards, ice cubes, supplies for restaurants, un Ledus gabaliņu un sasmalcināta ledus izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 7. COCINAHORECA.COM

  Spānija

  Uzņēmums COCINAHORECA.COM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Restorāni - iekārtas un aprīkojums, machines for the hotel trade, machines and equipment for hotels, catering and public premises, Restorāni - iekārtas un aprīkojums, un industrial kitchens nozarēs. Tas atrodas Cáceres, Spānija.

 8. MATORECA

  Beļģija

  Uzņēmums MATORECA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Kafejnīcas un bāri - iekārtas un aprīkojums, Restorāni - iekārtas un aprīkojums, refrigerated cabinet, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Kafejnīcas un bāri - iekārtas un aprīkojums, un Restorāni - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Namur, Beļģija.

 1. JRODRIGUES

  Portugāle

  Uzņēmums JRODRIGUES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī machines for the hotel trade, grills for industrial rotisserie, coal, un grill nozarēs. Tas atrodas Zona Industrial-Albergaria-A-Velha, Portugāle.

 2. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Nīderlande

  Uzņēmums MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarē. Tas darbojas arī Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Restorāni - iekārtas un aprīkojums, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, machines for the hotel trade, professional kitchens, un Restorāni - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mijdrecht, Nīderlande.

 3. PRA INDUSTRIEFUSSBODEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PRA INDUSTRIEFUSSBODEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Jena, Vācija.

 4. WEISSER GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums WEISSER GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sasbach, Vācija.

 5. ARTINOX SPA

  Itālija

  Uzņēmums ARTINOX SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Biroja mēbeles un plaukti, poster frames, stainless steel sheet work, Biroja mēbeles un plaukti, un stainless steel machining nozarēs. Tas atrodas Conegliano, Itālija.

 6. INOXAIR

  Grieķija

  Uzņēmums INOXAIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Tayros, Grieķija.

 7. SOMEPRODUCTS

  Beļģija

  Uzņēmums SOMEPRODUCTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Cleansing products - industrial, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, un Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 8. AIRMAID - INTERZON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AIRMAID - INTERZON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 9. ELEMENTURA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ELEMENTURA GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī supplies for the hotel industry, Green tourism - amenities, un hotel amenities nozarēs. Tas atrodas Ratingen, Vācija.

 10. WOLF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WOLF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sulzbach, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Viesnīcu- kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

5199 Uzņēmumi