• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vinčas

Rezultāti

Vinčas - Imports eksports

 1. DAL FORNO SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  All inclusive supply of plants and equipment for material lifting and handling, including suction pads for the marble and granite industry, jib cranes, overhead suspended systems, electric chain hoists, vacuum lifter systems and handling equipment. Our products are designed according to the highest safety and quality standards and are guaranteed by many years of experience in the field and by the commitment to lifting by means of suction pads.

 2. LEMMENS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LEMMENS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kabeļi - piederumi nozarē. Tas darbojas arī Kraušanas un pacelšanas siksnas, Vinčas, Auklas, virves un lentes, Cēlējmašīnas, pacēlājierīces, Tīkli un tauvas, Vadi un kabeļi - tērauds, Cabling, Kraušanas un pacelšanas siksnas, un Galvanized cables nozarēs. Tas atrodas Sprimont, Beļģija.

 3. STOLZ AUFROLLTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STOLZ AUFROLLTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas atrodas Herdwangen-Schönach, Vācija.

 4. PLANETA FRANCE SAS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PLANETA FRANCE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cēlējmašīnas, pacēlājierīces nozarē. Tas darbojas arī Vinčas, un Vinčas nozarēs. Tas atrodas Couëron, Francija.

 5. LORTEL

  Luksemburga

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LORTEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cēlējmašīnas, pacēlājierīces nozarē. Tas darbojas arī Ceļamkrānu balsteņi, Kabeļi - piederumi, Ķēdes, Vinčas, Drošības stiprinājumi, Kraušanas un pacelšanas siksnas, Pārvietojami celtņi, Ceļamkrānu balsteņi, un Kabeļi - piederumi nozarēs. Tas atrodas Bettembourg, Luksemburga.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TECHNAMATION SEILWINDEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TECHNAMATION SEILWINDEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī Chain hoists, goods lifting windlasses, Cable winches, Hydraulic jacks, Wire ropes, Loading aids, Special winches, manual goods lifting winches, un Construction hoists nozarēs. Tas atrodas Tönisvorst, Vācija.

 2. FRANCIA CATENE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FRANCIA CATENE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Vinčas, Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām, Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm, Vinčas, Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām, un Riteņi un ritentiņi rūpnieciskajām transportēšanas ierīcēm nozarēs. Tas atrodas Castel Maggiore, Itālija.

 3. GEBUWIN

  Nīderlande

  Uzņēmums GEBUWIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī manual winches for lifting goods, wire rope winches, un winches nozarēs. Tas atrodas Winterswijk, Nīderlande.

 4. MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī bridge cranes, dual arm cranes, cranes, un Electric chain hoists nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. HUCHEZ TREUILS SAS

  Francija

  Uzņēmums HUCHEZ TREUILS SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī Ceļamkrānu balsteņi, Celtņu portāli, Ceļamkrānu balsteņi, un Celtņu portāli nozarēs. Tas atrodas Ferrieres, Francija.

 1. ZITRÓN

  Spānija

  Uzņēmums ZITRÓN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie ventilatori nozarē. Tas darbojas arī Vinčas, Vinčas, ventilators for mines, forced ventilation equipment for tunnelling, un hydraulic shovels for earthmoving nozarēs. Tas atrodas Gijon-Asturias, Spānija.

 2. KURSCHILDGEN GMBH - TIGERHEBEZEUGE

  Vācija

  Uzņēmums KURSCHILDGEN GMBH - TIGERHEBEZEUGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī lifters, un Lifting - forklift and pallet trucks nozarēs. Tas atrodas Bergisch Gladbach, Vācija.

 1. GROUPE DLD

  Francija

  Uzņēmums GROUPE DLD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cēlējmašīnas, pacēlājierīces nozarē. Tas darbojas arī Vinčas, un Vinčas nozarēs. Tas atrodas Saint Ouen L'aumone, Francija.

 2. LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī bridge cranes nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. OZARAR HOIST & CRANE

  Turcija

  Uzņēmums OZARAR HOIST & CRANE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī cranes, crane truck maintenance, winch repairs, un Winches - equipment nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. PULLFORCE WINCH

  Turcija

  Uzņēmums PULLFORCE WINCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī Palīdzība automašīnas salūšanas gadījumā, buksēšana - iekārtas, winches, forest winches, Palīdzība automašīnas salūšanas gadījumā, buksēšana - iekārtas, un towing attachments nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. MV YANTRA

  Bulgārija

  Uzņēmums MV YANTRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas atrodas Gabrovo, Bulgārija.

 6. MDS MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums MDS MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī folding doors nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. IZUMI PRODUCTS (UK) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums IZUMI PRODUCTS (UK) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrības pārvades aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vinčas, cutting equipment, hydraulic, crimpers, cutter, un Vinčas nozarēs. Tas atrodas Bishop Auckland, Apvienotā Karaliste.

 8. ABUS GRUAS S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ABUS GRUAS S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī bridge cranes nozarēs. Tas atrodas Centelles ( Barcelona ), Spānija.

 1. ATIS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ATIS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cēlējmašīnas, pacēlājierīces nozarē. Tas darbojas arī Vinčas, Vinčas, operation levers, un balancers nozarēs. Tas atrodas Mezzolombardo, Itālija.

 2. ROTREX WINCHES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROTREX WINCHES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī winch nozarēs. Tas atrodas Alfreton, Apvienotā Karaliste.

 3. CABLERO SRL

  Rumānija

  Uzņēmums CABLERO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kabeļi - piederumi nozarē. Tas darbojas arī Vītie kabeļi, Celšanas ierīces, Drošības stiprinājumi, Vinčas, Vītie kabeļi, Celšanas ierīces, Drošības stiprinājumi, un Vinčas nozarēs. Tas atrodas Iasi, Rumānija.

 4. PAKSAN MAKINE MUHENDISLIK

  Turcija

  Uzņēmums PAKSAN MAKINE MUHENDISLIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cēlējmašīnas, pacēlājierīces nozarē. Tas darbojas arī Vinčas, truck with tilting deck, overhead platforms, Vinčas, un lifting platform nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 5. AYNALI CRANE

  Turcija

  Uzņēmums AYNALI CRANE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas darbojas arī lifting appliances, un sweet gelatins nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. HERIPRET MAINTENANCE - AGENCE DE MAUBEUGE & SIÈGE SOCIAL

  Francija

  Uzņēmums HERIPRET MAINTENANCE - AGENCE DE MAUBEUGE & SIÈGE SOCIAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cēlējmašīnas, pacēlājierīces nozarē. Tas darbojas arī Pārvietojami celtņi, Vinčas, Pārvietojami celtņi, Vinčas, un Lifting equipment nozarēs. Tas atrodas Bavay, Francija.

 7. INDUSTRIAL WINCH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INDUSTRIAL WINCH LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 8. BVS CRANES

  Turcija

  Uzņēmums BVS CRANES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ceļamkrānu balsteņi nozarē. Tas darbojas arī Vinčas, cranes for lifting merchandise, bridge cranes, un Vinčas nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 9. FIXATOR

  Francija

  Uzņēmums FIXATOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Groza lifti nozarē. Tas darbojas arī Cēlējmašīnas, pacēlājierīces, Vinčas, Cēlējmašīnas, pacēlājierīces, un Vinčas nozarēs. Tas atrodas St Barthélémy D'anjou, Francija.

 10. SE DANYLCHENKO

  Ukraina

  Uzņēmums SE DANYLCHENKO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vinčas nozarē. Tas atrodas Kryvoy Rog, Ukraina.