• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces

Rezultāti

Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces - Imports eksports

 1. DHD CLEAN PARTS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  DHD Clean Parts GmbH & Co. KG was founded in November 2017 after the separation of DHD Technology GmbH & Co. KG. DHD Clean Parts GmbH & Co. KG's key area of expertise is industrial parts cleaning. In addition, DHD Clean Parts GmbH & Co. KG also runs a laboratory for residual dirt analysis. This is where testing to ensure internal quality assurance is carried out, as well as testing on behalf of our customers. This laboratory acts completely independently of the company's other business activities. Our customers are in the automotive industry, as well as their suppliers, the electronics and electrotechnical industry, the heating systems and heat technology sector, mechanical engineering, environmental and process engineering and many more sectors of industry.

 2. PAUL AUER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PAUL AUER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Blasting systems, Sand blasting, Abrasives, Dust extractors, Blasting cabinets, Surface treatment, Blasting technology, Turbine blasting technology, un Dry ice blasting equipment nozarēs. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 3. JIMCO A/S

  Dānija

  Uzņēmums JIMCO A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija un sterilizācija - pakalpojumi, Dezinfekcija un sterilizācija - pakalpojumi, disinfection systems, air purifiers, un sterilisation nozarēs. Tas atrodas Rudkøbing, Dānija.

 4. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Polija

  Uzņēmums JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī metal milling, milling machines, machinery and equipment, un Universal lathe nozarēs. Tas atrodas Jarocin, Polija.

 5. LOESER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LOESER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Galvanotehnoloģija - mašīnas, systems and machinery for metal grinding, trimming, Galvanotehnoloģija - mašīnas, un polishing machines for metals nozarēs. Tas atrodas Speyer, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GOSTOL TST D.D.

  Slovēnija

  Uzņēmums GOSTOL TST D.D., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums apstrādei ar smilšu strūklu, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Strūklas tīrīšanas iekārtas, Aprīkojums apstrādei ar smilšu strūklu, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, un Strūklas tīrīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Tolmin, Slovēnija.

 2. PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Metināšana un lodēšana - iekārtas un piederumi, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Metināšana un lodēšana - iekārtas un piederumi, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, systems and machinery for cleaning metals, un Parts cleaning machines nozarēs. Tas atrodas Scandicci, Itālija.

 3. ROSLER UK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROSLER UK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Pulēšana - materiāli, machines and equipment for finishing plastic products, abrasive and polishing products, Pulēšana - materiāli, un Shot-blasting machines nozarēs. Tas atrodas Prescot, Apvienotā Karaliste.

 4. THERMOCOMPACT

  Francija

  Uzņēmums THERMOCOMPACT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī chemical nickel plating nozarēs. Tas atrodas Pringy, Francija.

 5. SISTEMPLAST SA

  Rumānija

  Uzņēmums SISTEMPLAST SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gatavi apģērbi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS, Metāla rezervuāri, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, un ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS nozarēs. Tas atrodas Ramnicu Valcea, Rumānija.

 1. RIMOR GROUP

  Itālija

  Uzņēmums RIMOR GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī painting, sandblasting, ventilation, un electrophoresis nozarēs. Tas atrodas Turin, Itālija.

 2. HÜPPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HÜPPE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Alumīnija apšuvums nozarē. Tas darbojas arī Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, un Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarēs. Tas atrodas Bad Zwischenahn, Vācija.

 1. AFFUTEUSE-DIFFUSION

  Francija

  Uzņēmums AFFUTEUSE-DIFFUSION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas atrodas Paray Vieille Poste, Francija.

 2. MECARIA

  Francija

  Uzņēmums MECARIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, 5-axis milling, special machines, un small production runs nozarēs. Tas atrodas Riaille, Francija.

 3. PLASTIMETAL

  Beļģija

  Uzņēmums PLASTIMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Metalizācija, pre-treated strips, floor-mounted radiant panels, Metalizācija, un powder-coating lines nozarēs. Tas atrodas Heist-Op-Den-Berg, Beļģija.

 4. HNK SERVICE

  Francija

  Uzņēmums HNK SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās apstrādes mašīnas, Virsmu pārklājumu mašīnas, Virsmu pārbaude, Elektrolītiskā cinkošana, Abrazīvās apstrādes mašīnas, Virsmu pārklājumu mašīnas, Virsmu pārbaude, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Villeurbanne, Francija.

 5. FINI METAUX

  Francija

  Uzņēmums FINI METAUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Virsmu apdares mašīnas, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Virsmu apdares mašīnas, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, un Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarēs. Tas atrodas Limoges, Francija.

 6. BEL - TECHNOLOGIES

  Beļģija

  Uzņēmums BEL - TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Virsmu apdares mašīnas, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, surface treatment of metals, Virsmu apdares mašīnas, un supplies for systems and machinery for treating and finishing metal surfaces nozarēs. Tas atrodas Lochristi, Beļģija.

 7. MODERTECH INDUSTRIES

  Francija

  Uzņēmums MODERTECH INDUSTRIES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Elektrolīze - virsmas apstrāde, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Surface treatment, un Elektrolīze - virsmas apstrāde nozarēs. Tas atrodas St Etienne, Francija.

 8. GALVATEK - THERMOPLONGEURS

  Francija

  Uzņēmums GALVATEK - THERMOPLONGEURS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Screw-in type heating elements, un heat exchangers nozarēs. Tas atrodas Bonnières-Sur-Seine, Francija.

 1. RUMP STRAHLANLAGEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums RUMP STRAHLANLAGEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas atrodas Salzkotten, Vācija.

 2. SAMETAL SARL

  Francija

  Uzņēmums SAMETAL SARL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, metal treatments, sandblasting, un metal degreasing nozarēs. Tas atrodas Ancenis, Francija.

 3. VIA COMPLECT

  Bulgārija

  Uzņēmums VIA COMPLECT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija liešana nozarē. Tas darbojas arī Spiediena veidnes, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Spiediena veidnes, un Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 4. SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Slēpotāju pacēlāji, trošu ceļi, gaisa tramvaji, Lifti, kravas lifti un eskalatori, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Slēpotāju pacēlāji, trošu ceļi, gaisa tramvaji, un Lifti, kravas lifti un eskalatori nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 5. LUDWIG SCHIERER WERKMARKT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LUDWIG SCHIERER WERKMARKT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Metālapstrādes darbgaldi, un Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarēs. Tas atrodas Bad Kötzting, Vācija.

 6. GEN MOTOR SRL

  Rumānija

  Uzņēmums GEN MOTOR SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroģenerējošās sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Zinātniskie pētījumi - institūti un laboratorijas, Elektroenerģijas avoti, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Maiņstrāvas elektromotori, Zinātniskie pētījumi - institūti un laboratorijas, Elektroenerģijas avoti, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, un Maiņstrāvas elektromotori nozarēs. Tas atrodas Iasi, Rumānija.

 7. MEC PUIG

  Spānija

  Uzņēmums MEC PUIG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī milling, mechanical assembly, welding, un precision mechanics nozarēs. Tas atrodas Sant Joan De Vilatorrada, Spānija.

 8. SCHMIDT SANDSTRAHLTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHMIDT SANDSTRAHLTECHNIK GMBH, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Rūpniecisko iekārtu remonts, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarēs. Tas atrodas Westheim, Vācija.

 9. ARVIUS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARVIUS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas darbojas arī Programmatūru izdošana, Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji, materiāli ierakstīšanai, Programmatūru izdošana, un Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji, materiāli ierakstīšanai nozarēs. Tas atrodas Großhabersdorf, Vācija.

 10. PHIBO INDUSTRIES

  Beļģija

  Uzņēmums PHIBO INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces nozarē. Tas atrodas Ronse, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces - Imports eksports

Rezultātu skaits

20 439 Uzņēmumi