• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • virsmu pārbaude

Rezultāti

Virsmu pārbaude - Imports eksports

 1. HPT HIRSCH PRÜFTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Working together with his son Henry Hirsch and employees, Hirsch develops test devices and procedures for facilitating and improving magnetic particle testing (MT) and the demagnetisation of steel components. To this aim, HPT Hirsch Prüftechnik GmbH offers the following services: Development, design and production of direct current pulse devices for magnetic particle testing (MT) and the demagnetisation of steel components Distribution and sale of devices Inspection, maintenance, repair and safety checks of supplied devices Commissioning of devices on customer's premises Training of test personnel Laboratory testing, research and development projects on behalf of customers

 2. TIGRES GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TIGRES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu apdares mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Virsmu pārbaude, Corona surface treatment equipment, Medium-frequency generators, Surface treatment with corona systems, Surface pretreatment systems, Plasma, atmospheric, Plasma treatment systems, Plasma coating, un Plasma generators nozarēs. Tas atrodas Marschacht, Vācija.

 3. WINOPAL FORSCHUNGSBEDARF GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WINOPAL FORSCHUNGSBEDARF GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Elze, Vācija.

 4. HELLING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HELLING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Heidgraben, Vācija.

 5. JOT AUTOMATION GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JOT AUTOMATION GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Frankfurt Am Main, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LIST-MAGNETIK DIPL.-ING. HEINRICH LIST GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LIST-MAGNETIK DIPL.-ING. HEINRICH LIST GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Leinfelden-Echterdingen, Vācija.

 2. ELCOMETER INSTRUMENTS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ELCOMETER INSTRUMENTS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Aalen, Vācija.

 3. MECMESIN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MECMESIN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Villingen-Schwenningen, Vācija.

 4. BAREISS PRÜFGERÄTEBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BAREISS PRÜFGERÄTEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas darbojas arī Material testing devices, Test laboratories, accredited, Measuring devices for non-destructive material testing, Hardness test equipment, Plastic testing devices, Systems for destructive material testing, Service for testing machines, Testing machines for plastic, un Rubber testing machines nozarēs. Tas atrodas Oberdischingen, Vācija.

 5. ZORN INSTRUMENTS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZORN INSTRUMENTS GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Stendal, Vācija.

 1. MAYTEC MESS- UND REGELTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAYTEC MESS- UND REGELTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Singen, Vācija.

 2. TIEDEMANN INSTRUMENTS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TIEDEMANN INSTRUMENTS GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Garmisch-partenkirchen, Vācija.

 1. COMET YXLON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums COMET YXLON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Radioloģija - rūpnieciskais aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Izstrādājumu un materiālu testēšana - institūti, Izstrādājumu un materiālu pārbaude, Virsmu pārbaude, Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti, Izstrādājumu un materiālu testēšana - institūti, Izstrādājumu un materiālu pārbaude, Virsmu pārbaude, un Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. J. W. GEYSSEL GMBH & CO. KG ENTWICKLUNGS- UND KONSTRUKTIONSBÜRO

  Vācija

  Uzņēmums J. W. GEYSSEL GMBH & CO. KG ENTWICKLUNGS- UND KONSTRUKTIONSBÜRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

 3. DYWIDAG-SYSTEMS INTERNATIONAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DYWIDAG-SYSTEMS INTERNATIONAL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Königsbrunn, Vācija.

 4. AMETEK GMBH - BU BROOKFIELD

  Vācija

  Uzņēmums AMETEK GMBH - BU BROOKFIELD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Lorch, Vācija.

 5. MFC SENSORTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MFC SENSORTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 6. H.-P. FISCHER ELEKTRONIK GMBH & CO. INDUSTRIE- UND LABORTECHNIK KG

  Vācija

  Uzņēmums H.-P. FISCHER ELEKTRONIK GMBH & CO. INDUSTRIE- UND LABORTECHNIK KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Mittenwalde, Vācija.

 7. GWP GESELLSCHAFT FÜR WERKSTOFFPRÜFUNG, LABOR FÜR UMWELTSIMULATION LEIPZIG

  Vācija

  Uzņēmums GWP GESELLSCHAFT FÜR WERKSTOFFPRÜFUNG, LABOR FÜR UMWELTSIMULATION LEIPZIG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izstrādājumu un materiālu pārbaude nozarē. Tas darbojas arī Virsmu pārbaude, photogrammetry, un Virsmu pārbaude nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 8. METLOGIX GMBH

  Vācija

  Uzņēmums METLOGIX GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Siegsdorf, Vācija.

 1. SHIMADZU DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SHIMADZU DEUTSCHLAND GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 2. VMA ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VMA ENGINEERING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Bad Fredeburg, Vācija.

 3. INNOVATEST DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INNOVATEST DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Selfkant-Heilder, Vācija.

 4. ANALYTICON INSTRUMENTS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ANALYTICON INSTRUMENTS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Rosbach V. D. Höhe, Vācija.

 5. JATEC WERKSTOFFLABOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JATEC WERKSTOFFLABOR GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Aalen, Vācija.

 6. NEXTSENSE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums NEXTSENSE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mērīšana - iekārtas un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Virsmu pārbaude, metrology, laser, Virsmu pārbaude, un Diameter measurement sensors nozarēs. Tas atrodas Graz, Austrija.

 7. REIN-KRAFTMESSGERÄTE

  Vācija

  Uzņēmums REIN-KRAFTMESSGERÄTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Laichingen, Vācija.

 8. FISCH & PARTNER AG

  Šveice

  Uzņēmums FISCH & PARTNER AG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Virsmu pārbaude nozarē. Tas atrodas Dübendorf, Šveice.

 9. RIVELEC

  Francija

  Uzņēmums RIVELEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kontroles un regulēšanas ierīces un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Virsmu pārbaude, Izmēru kontrole, mould measurement, Virsmu pārbaude, un Izmēru kontrole nozarēs. Tas atrodas Aubergenville, Francija.

 10. BUIJSSE

  Beļģija

  Uzņēmums BUIJSSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Virsmu pārbaude, Elektrolīze - virsmas apstrāde, Virsmu pārbaude, Elektrolīze - virsmas apstrāde, Surface coating - steels and metals, un Surface treatment nozarēs. Tas atrodas Lokeren, Beļģija.