• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turcija

  Uzņēmums ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, un Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskie sūkņi, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, drilling machines for mines and quarries, drilling in rock, Hidrauliskie sūkņi, un Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES

  Peru

  Uzņēmums RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, underground drilling for mining engineering, machinery and equipment for the mining industry, un Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lima, Peru.

 4. ROCKSER INC

  Turcija

  Uzņēmums ROCKSER INC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. AMIGA ENGINEERING PTY LTD

  Austrālija

  Uzņēmums AMIGA ENGINEERING PTY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Tullamarine, Austrālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD.

  Turcija

  Uzņēmums DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, un Urbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. MIRPAK MÜHENDISLIK MADENCILIK NAKLIYAT SANAYI TIÇ LTD ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums MIRPAK MÜHENDISLIK MADENCILIK NAKLIYAT SANAYI TIÇ LTD ŞTI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī mechanical screens, un rollerways for mechanical goods conveyors nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. EFIR RVM LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums EFIR RVM LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, accessories and spare parts, earthmoving machinery and equipment, un Buldozeri un greideri nozarēs. Tas atrodas Stara Zagora, Bulgārija.

 4. MAYAMINE

  Turcija

  Uzņēmums MAYAMINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, driller for mining industry, drilling in rock, un Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. EMES EMIR MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums EMES EMIR MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī conveyors, un conveyor belts for mines and quarries nozarēs. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 1. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums KUR MAKINA TIC.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī core cutters, block cutters for marble, granite and stone, hydraulic cutters for marble, granite and stone, un machinery and equipment for drilling nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. MADINA CONTRACTING COMPANY

  Ēģipte

  Uzņēmums MADINA CONTRACTING COMPANY, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Cairo, Ēģipte.

 1. SC ROCATIL PIESE DE SCHIMB SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC ROCATIL PIESE DE SCHIMB SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 2. FERRIT S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums FERRIT S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for the mining industry, hydraulic distributors, Crushers, un separators nozarēs. Tas atrodas Frýdlant Nad Ostravicí , Čehija.

 3. HENAN XINGBANG HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HENAN XINGBANG HEAVY MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 4. ALTIN PESINDE GOLD MINING EQUIPMENTS

  Turcija

  Uzņēmums ALTIN PESINDE GOLD MINING EQUIPMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī surveying with special equipment, un sweets nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 5. WILLIAM WHEATLEY (WICKHAM) LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WILLIAM WHEATLEY (WICKHAM) LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, un Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Upham, Apvienotā Karaliste.

 6. SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Slēpotāju pacēlāji, trošu ceļi, gaisa tramvaji, Lifti, kravas lifti un eskalatori, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Slēpotāju pacēlāji, trošu ceļi, gaisa tramvaji, un Lifti, kravas lifti un eskalatori nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 7. FADE MARBLE & TRAVERTINE

  Turcija

  Uzņēmums FADE MARBLE & TRAVERTINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, travertine, Limestones, Marmors, un Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 8. YENI ÖZEN MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums YENI ÖZEN MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, concrete-mixing units, bladed deslimer for mines and quarries, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, un new spare parts nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. FRICKE AIRPORTSYSTEMS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRICKE AIRPORTSYSTEMS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, un Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bad Salzuflen, Vācija.

 2. RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, un Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Savona, Itālija.

 3. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kūdras ieguve - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Kūdras ieguve - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Deutschfeistritz, Austrija.

 4. MANULOC BFC

  Francija

  Uzņēmums MANULOC BFC, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Roulans, Francija.

 5. SKY GLOBAL MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums SKY GLOBAL MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viegla metāla sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, hydraulic equipment, Ore extraction, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, un Machined parts nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 6. RAHMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RAHMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī electric jacks, electromechanical cylinders, un Automatic loaders nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 7. SINSENG FORGING & CASTING CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SINSENG FORGING & CASTING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Jingdezhen, Ķīna.

 8. OCTAGON MÜHENDISLIK DAN.SAN. VE TIC

  Turcija

  Uzņēmums OCTAGON MÜHENDISLIK DAN.SAN. VE TIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī export nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 9. MUELEAR WATER LLC

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums MUELEAR WATER LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Los Angeles, Amerikas Savienotās Valstis.

 10. VALSA GTV LLC

  Ukraina

  Uzņēmums VALSA GTV LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Belaya Tserkov, Ukraina.

Filtri

Rezultāti

Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

162 Uzņēmumi