• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • virzuļa gredzeni

Rezultāti

Virzuļa gredzeni - Imports eksports

 1. EL.TE. SEGMENTITALIA SAS

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EL.TE. SEGMENTITALIA SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hermētiski pakojumi nozarē. Tas darbojas arī Virzuļa gredzeni, Waterproof bushes, seal elements, scrapers, Virzuļa gredzeni, way wipers, o-rings for revolving shafts, design of mechanical seals, un motor seal rings for motor vehicles nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. TEKNO OTOPART MAKINA VE SANAYI LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums TEKNO OTOPART MAKINA VE SANAYI LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virzuļa gredzeni nozarē. Tas darbojas arī piston ring manufacture, brake disks, clutch pressure plate, un cone crusher nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. MAFA-SEBALD PRODUKTIONS-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAFA-SEBALD PRODUKTIONS-GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virzuļa gredzeni nozarē. Tas atrodas Breckerfeld, Vācija.

 4. WELTOP MACHINERY CO.,LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums WELTOP MACHINERY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāllietuves - centrbēdzes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virzuļa gredzeni, un Virzuļa gredzeni nozarēs. Tas atrodas Floral Park, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. PROXMANN PISTON & LINER & RING

  Turcija

  Uzņēmums PROXMANN PISTON & LINER & RING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Virzuļa gredzeni, Motori un detaļas, Cylinder liners, Virzuļa gredzeni, un Motori un detaļas nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HP RINGS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HP RINGS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēji nozarē. Tas darbojas arī Virzuļa gredzeni, un Virzuļa gredzeni nozarēs. Tas atrodas Chesterfield, Apvienotā Karaliste.

 2. KONEKS

  Turcija

  Uzņēmums KONEKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virzuļa gredzeni nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.