• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vistveidīgie

Rezultāti

Vistveidīgie - Imports eksports

 1. NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO.

  Turcija

  Uzņēmums NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Mājlopu un mājputnu barība, supplementary feeds, poultry, Mājlopu un mājputnu barība, un Chicken breeding nozarēs. Tas atrodas Nfa Ilac Kimya, Turcija.

 2. INSAVI

  Spānija

  Uzņēmums INSAVI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas darbojas arī chicken cages, egg processing and treatment equipment, boxes for pigeons, chickens and egg-laying hens, un Feeds for layer nozarēs. Tas atrodas Alcover, Spānija.

 3. PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas darbojas arī aviculture nozarēs. Tas atrodas Meirinhas, Portugāle.

 4. ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA

  Portugāle

  Uzņēmums ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas atrodas Fornos De Algodres, Portugāle.

 5. MIXRITE TURKEY

  Turcija

  Uzņēmums MIXRITE TURKEY, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas darbojas arī hire and sale of pumps, un feed integrators for animals nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MANCH MOL

  Ukraina

  Uzņēmums MANCH MOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Ungvár, Ukraina.

 2. AYYILDIZ KULUÇKA

  Turcija

  Uzņēmums AYYILDIZ KULUÇKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas atrodas Ordu, Turcija.

 3. B.A.K.FARM

  Grieķija

  Uzņēmums B.A.K.FARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas darbojas arī free-range hens, un small eggs nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 4. AVILIZ, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums AVILIZ, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 5. PAVESELLO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PAVESELLO S.R.L., gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Pinarolo Po, Itālija.

 1. PADOVAN ALBERTO

  Itālija

  Uzņēmums PADOVAN ALBERTO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas atrodas Padova, Itālija.

 2. QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Malo, Itālija.

 1. YUKSELIS POULTRY

  Turcija

  Uzņēmums YUKSELIS POULTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. SARL VOLAILLES MANSLOISES

  Francija

  Uzņēmums SARL VOLAILLES MANSLOISES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas darbojas arī poultry nozarēs. Tas atrodas Mansle, Francija.

 3. ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE

  Itālija

  Uzņēmums ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Carceri, Itālija.

 4. CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA

  Itālija

  Uzņēmums CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Terralba, Itālija.

 5. NUOVA FOOD S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA FOOD S.R.L., gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Striano, Itālija.

 6. GIORGIO FRATELLI

  Itālija

  Uzņēmums GIORGIO FRATELLI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Scafati, Itālija.

 7. AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO

  Itālija

  Uzņēmums AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Rivarolo Mantovano, Itālija.

 8. LA FERME DU CANARDIER

  Francija

  Uzņēmums LA FERME DU CANARDIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas atrodas Anneville-ambourville, Francija.

 1. FRESCHINI SIMONA

  Itālija

  Uzņēmums FRESCHINI SIMONA, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Žāvēti un šķidri olu dzeltenumi, Vistveidīgie, un Žāvēti un šķidri olu dzeltenumi nozarēs. Tas atrodas Perugia, Itālija.

 2. MORESSI CARNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MORESSI CARNI S.R.L., gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Macerata, Itālija.

 3. QUAIL AND EGGS "ORTYGIA"

  Grieķija

  Uzņēmums QUAIL AND EGGS "ORTYGIA", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas darbojas arī quail, un small eggs nozarēs. Tas atrodas thessaloniki, Grieķija.

 4. NUOVA IN.BE.CA. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA IN.BE.CA. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Fabrica Di Roma, Itālija.

 5. ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA

  Itālija

  Uzņēmums ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Credaro, Itālija.

 6. EMILIANI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EMILIANI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Vistveidīgie, Gaļa un gaļas izstrādājumi, un Vistveidīgie nozarēs. Tas atrodas Orbetello, Itālija.

 7. EURO ASIA GROUP TRADING

  Grieķija

  Uzņēmums EURO ASIA GROUP TRADING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vistveidīgie nozarē. Tas atrodas Crete, Grieķija.

 8. TEI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TEI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Salo', Itālija.

 9. CAMILLO INGRASSI & C. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums CAMILLO INGRASSI & C. S.A.S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Olas, Vistveidīgie, Olas, un Vistveidīgie nozarēs. Tas atrodas Albignasego, Itālija.

 10. DEPOSITO SEZIONAMENTO PRODOTTI AVICOLI

  Itālija

  Uzņēmums DEPOSITO SEZIONAMENTO PRODOTTI AVICOLI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Vistveidīgie, Svaigas vistas un cāļi, Vistveidīgie, un Svaigas vistas un cāļi nozarēs. Tas atrodas Casalnuovo Di Napoli, Itālija.