• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zaļumaugu stādi

Rezultāti

Zaļumaugu stādi - Imports eksports

 1. GARTENBAU-SERVICE

  Vācija

  Uzņēmums GARTENBAU-SERVICE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī flowering garden plants, un garden plants nozarēs. Tas atrodas Straelen-Herongen, Vācija.

 2. ZE IMPORT & EXPORT

  Turcija

  Uzņēmums ZE IMPORT & EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī fresh basil nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 3. HORTALIZAS JUMARSAN S.L

  Spānija

  Uzņēmums HORTALIZAS JUMARSAN S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Zaļumaugu stādi, Zaļumaugu stādi, mint, fresh parsley, un packaged spinach nozarēs. Tas atrodas El Raal, Spānija.

 4. DANIEL FILIBERTO

  Spānija

  Uzņēmums DANIEL FILIBERTO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas atrodas Turís, Spānija.

 5. GROW BROTES VERDES S.L

  Spānija

  Uzņēmums GROW BROTES VERDES S.L, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas atrodas Mislata (valencia), Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JAN SPRUYT VAN DER JEUGD

  Beļģija

  Uzņēmums JAN SPRUYT VAN DER JEUGD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Audzētavu stādi, Stādi, Audzētavu stādi, orchids, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Buggenhout, Beļģija.

 2. TIHGSA.COM

  Peru

  Uzņēmums TIHGSA.COM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas atrodas Lima, Peru.

 3. PFLANZEN-EXOTE

  Vācija

  Uzņēmums PFLANZEN-EXOTE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī palm trees, succulent and tropical plants, un exotic plants nozarēs. Tas atrodas Bad Lippspringe, Vācija.

 4. PAULOWNIA EUROPA

  Rumānija

  Uzņēmums PAULOWNIA EUROPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Meža stādi, Stādi, Podu stādi, Zaļumaugu stādi, Meža stādi, Stādi, Podu stādi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Cristian, Rumānija.

 5. M VAN VEEN BV

  Nīderlande

  Uzņēmums M VAN VEEN BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas atrodas Rijsenhout, Nīderlande.

 1. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Meža stādi nozarē. Tas darbojas arī Podu stādi, Zaļumaugu stādi, Podu stādi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS

  Grieķija

  Uzņēmums VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, cycas circinnalis, aromatic plants, Kokaudzētavas un mežkopība, un olive trees nozarēs. Tas atrodas Kato Achaia, Grieķija.

 1. PÉPINIÈRES CECE

  Beļģija

  Uzņēmums PÉPINIÈRES CECE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Zaļumaugu stādi, Siltumnīcu ziedi un augu stādi, Stādi, Plantations, Zaļumaugu stādi, un Siltumnīcu ziedi un augu stādi nozarēs. Tas atrodas Bray, Beļģija.

 2. FRESH GARLIC VEGETABLE

  Bulgārija

  Uzņēmums FRESH GARLIC VEGETABLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī Svaigi dārzeņi, Zaļumaugu stādi, Svaigi dārzeņi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Fresh, Bulgārija.

 3. ADA AGRICULTURE FRUIT VEGETABLE PACKAGING

  Turcija

  Uzņēmums ADA AGRICULTURE FRUIT VEGETABLE PACKAGING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, un cabbage nozarēs. Tas atrodas Tarsus, Turcija.

 4. MIRA FIDANCILIK

  Turcija

  Uzņēmums MIRA FIDANCILIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas atrodas Ödemis, Turcija.

 5. BERINGGAARD APS

  Dānija

  Uzņēmums BERINGGAARD APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sausie ziedi nozarē. Tas darbojas arī Bonsai - koki, Puķu stādi, Siltumnīcu stādi, Zaļumaugu stādi, Bonsai - koki, Puķu stādi, Siltumnīcu stādi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Gilleleje, Dānija.

 6. PETER SCHUSTER

  Austrija

  Uzņēmums PETER SCHUSTER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stādi, sīpoli un sēklas nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Zaļumaugu stādi, Griezti ziedi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 7. PROFI PFLANZENVERLEIH

  Vācija

  Uzņēmums PROFI PFLANZENVERLEIH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas atrodas Borken, Vācija.

 8. MUHAMMET AYÇIÇEK

  Turcija

  Uzņēmums MUHAMMET AYÇIÇEK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas atrodas Hatay, Turcija.

 1. GIMALL PLANTS

  Beļģija

  Uzņēmums GIMALL PLANTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Stādi, un exporters of ornamental plants nozarēs. Tas atrodas Lochristi, Beļģija.

 2. HORTICULTURE HALLEUX

  Beļģija

  Uzņēmums HORTICULTURE HALLEUX, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Puķu stādi, Siltumnīcu stādi, Puķu stādi, un Siltumnīcu stādi nozarēs. Tas atrodas Boirs, Beļģija.

 3. MEYER LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEYER LANDSCHAFTSBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzkopība, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, un Dārzkopība nozarēs. Tas atrodas Weihenzell, Vācija.

 4. CS-PLANT

  Beļģija

  Uzņēmums CS-PLANT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī wholesale of plants, outdoor ornamental plants, un shrubbery nozarēs. Tas atrodas Waregem, Beļģija.

 5. LEADERPLANT VIVAI

  Itālija

  Uzņēmums LEADERPLANT VIVAI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audzētavu stādi nozarē. Tas darbojas arī Platlapji - koki un krūmi, Zaļumaugu stādi, Platlapji - koki un krūmi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Acquanegra Sul Chiese, Itālija.

 6. FLORALUX

  Beļģija

  Uzņēmums FLORALUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī cut flowers, un furnishing accessories nozarēs. Tas atrodas Dadizele, Beļģija.

 7. DEROOSE PLANTS

  Beļģija

  Uzņēmums DEROOSE PLANTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Puķu stādi, Puķu stādi, un apartment plants nozarēs. Tas atrodas Evergem, Beļģija.

 8. VIVAIO IL FUNGO DI FAZIO MICHELE

  Itālija

  Uzņēmums VIVAIO IL FUNGO DI FAZIO MICHELE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī mediterranean plants nozarēs. Tas atrodas Bitetto, Itālija.

 9. EXOTIC PLANT

  Beļģija

  Uzņēmums EXOTIC PLANT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Ziedošie stādi, Ziedošie stādi, un exotic plants nozarēs. Tas atrodas Laarne, Beļģija.

 10. VAN HAGE & CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums VAN HAGE & CO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griezti ziedi nozarē. Tas darbojas arī Zaļumaugu stādi, Puķu stādi, Bonsai - koki, Siltumnīcu stādi, Zaļumaugu stādi, Puķu stādi, Bonsai - koki, un Siltumnīcu stādi nozarēs. Tas atrodas Ware, Apvienotā Karaliste.