• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zelteri

Rezultāti

Zelteri - Imports eksports

 1. BRANDSPARKLE

  Polija

  Verified by europages badge

  Brandsparkle specializes in crafting and delivering premium beverages tailored to brands' distinct identities. Dedicated to creating unique soft drinks that embody the essence of each brand, we excel in crafting bespoke beverages that resonate with consumers. Our comprehensive services encompass the entire production process, from conceptualization and product development to packaging and distribution. Through collaborations with leading producers across Europe, we offer personalized flavors, packaging designs, and marketing strategies, ensuring that each beverage leaves a lasting impression. We are developing different products for HORECA & FMCG. Driven by our commitment to quality and innovation, we infuse every aspect of our work with passion and creativity. Our goal is to not only deliver refreshingly delicious drinks but also to weave narratives that forge strong connections between consumers and brands. With Brandsparkle, every sip becomes an opportunity to create a memorable experience for our clients' customers.

 2. SOFTDRINKS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SOFTDRINKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Bezalkoholiskie dzērieni, Zelteri, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Dzērienu tirdzniecības automāti, Dzērieni, non-alcoholic drinks, organic fruit juice, fruit-based beverages, un wholesale beverages nozarēs. Tas atrodas Argenteuil, Francija.

 3. TRADAZUR

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRADAZUR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Bezalkoholiskie dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Zelteri, Dzērieni, alcoholic beverages, Zelteri, Dzērieni, International beverage trading, Drinks importer, Drinks wholesaler and distributor, un Branded beverages nozarēs. Tas atrodas Cagnes-Sur-Mer, Francija.

 4. OP LAND

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OP LAND, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Zelteri, Dzērieni, Augļi, Zelteri, un Dzērieni nozarēs. Tas atrodas Rosny-Sous-Bois, Francija.

 5. DOMUS CAPITAL SA

  Portugāle

  Uzņēmums DOMUS CAPITAL SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī beers, alcoholic beverages, foodstuffs - import/export, un sparkling water nozarēs. Tas atrodas Alfena, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PHU ROSNET

  Polija

  Uzņēmums PHU ROSNET, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī dietetic foods, un beauty products nozarēs. Tas atrodas Rawa Mazowiecka, Polija.

 2. IMAGRAM

  Francija

  Uzņēmums IMAGRAM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholiskie dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Zelteri, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, Dzērieni - imports, eksports, Zelteri, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, Dzērieni - imports, eksports, un soda nozarēs. Tas atrodas Champagnole, Francija.

 3. NÜRBURG QUELLE HERMANN KREUTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NÜRBURG QUELLE HERMANN KREUTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Zelteri, Alkohols un spirtotie dzērieni, Alus, Maisu pildīšanas iekārtas un aprīkojums, Zelteri, Alkohols un spirtotie dzērieni, Alus, un Maisu pildīšanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Dreis-Brück, Vācija.

 4. BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Bezalkoholiskie dzērieni, Dzērieni - imports, eksports, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Bezalkoholiskie dzērieni, un Dzērieni - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas TELSIAI, Lietuva.

 5. CRISTAL MONOPOLE

  Beļģija

  Uzņēmums CRISTAL MONOPOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Zelteri, Zelteri, drinking water supply, drinking water transport, un soda nozarēs. Tas atrodas Aarschot, Beļģija.

 1. ATHOS-INC

  Francija

  Uzņēmums ATHOS-INC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni - imports, eksports, wooden pellets, Dzērieni - imports, eksports, un raw materials nozarēs. Tas atrodas Sarrians, Francija.

 2. NATURFRISK / ØRBÆK BRYGGERI

  Dānija

  Uzņēmums NATURFRISK / ØRBÆK BRYGGERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alkohols un spirtotie dzērieni, Zelteri, Alkohols un spirtotie dzērieni, un Zelteri nozarēs. Tas atrodas Ørbæk, Dānija.

 1. FAIR TRADE EXPORT AND IMPORT

  Turcija

  Uzņēmums FAIR TRADE EXPORT AND IMPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas atrodas Esenyurt, Istanbul, Turcija.

 2. KA-3 D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums KA-3 D.O.O., gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī Gāzēti dzērieni, Alkohols un spirtotie dzērieni, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, Aperitīvi bez alkohola, Gāzēti dzērieni, Alkohols un spirtotie dzērieni, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, un Aperitīvi bez alkohola nozarēs. Tas atrodas Karlovac, Horvātija.

 3. KIZZ-ME

  Beļģija

  Uzņēmums KIZZ-ME, gadā un darbojas Bezalkoholiskie dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Zelteri, Zelteri, un Sparkling fruit-flavoured drink nozarēs. Tas atrodas Deerlijk, Beļģija.

 4. OWL BLACK

  Francija

  Uzņēmums OWL BLACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni - koncentrāti un pulveri, Zelteri, Dzērieni - koncentrāti un pulveri, un Zelteri nozarēs. Tas atrodas Vitrolles, Francija.

 5. NOBLE DRINK

  Beļģija

  Uzņēmums NOBLE DRINK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī energy drinks, un gin nozarēs. Tas atrodas Wetteren, Beļģija.

 6. SCHNAITL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums SCHNAITL GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alus, Zelteri, Alus, un Zelteri nozarēs. Tas atrodas Eggelsberg, Austrija.

 7. MINERALVANDSFABRIKKEN FREM A/S

  Dānija

  Uzņēmums MINERALVANDSFABRIKKEN FREM A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Gāzēti dzērieni, Zelteri, Augļu un dārzeņu sulas, Gāzēti dzērieni, Zelteri, un Augļu un dārzeņu sulas nozarēs. Tas atrodas Ribe, Dānija.

 8. SCHWEPPES BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums SCHWEPPES BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Zelteri, Zelteri, un Sparkling fruit-flavoured drink nozarēs. Tas atrodas Genval, Beļģija.

 1. PACHA DRINK

  Beļģija

  Uzņēmums PACHA DRINK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī refreshing exotic fruit drink nozarēs. Tas atrodas Grimbergen, Beļģija.

 2. LA GOSSE SARL

  Francija

  Uzņēmums LA GOSSE SARL, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Zelteri, Vīni - Francija, Zelteri, un Vīni - Francija nozarēs. Tas atrodas Lievin, Francija.

 3. KLOSTERBRAUEREI REUTBERG E.G.

  Vācija

  Uzņēmums KLOSTERBRAUEREI REUTBERG E.G., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī Alus, Gāzēti dzērieni, Alus, un Gāzēti dzērieni nozarēs. Tas atrodas Sachsenkam, Vācija.

 4. TATE-SMITH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TATE-SMITH LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Zelteri, un Zelteri nozarēs. Tas atrodas Malton, Apvienotā Karaliste.

 5. WOODCHESTER ENTERPRISES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WOODCHESTER ENTERPRISES LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aperitīvi bez alkohola nozarē. Tas darbojas arī Gāzēti dzērieni, Zelteri, Gāzēti dzērieni, un Zelteri nozarēs. Tas atrodas Stroud, Apvienotā Karaliste.

 6. BE.LI.VA. RIVEND. BEVANDE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BE.LI.VA. RIVEND. BEVANDE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Bezalkoholiskie dzērieni, Zelteri, Bezalkoholiskie dzērieni, un Zelteri nozarēs. Tas atrodas Aci Sant'antonio, Itālija.

 7. SONCAS 2 MALGORZATA CHODUBSKA

  Polija

  Uzņēmums SONCAS 2 MALGORZATA CHODUBSKA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Gastronomija - īpašs sortiments, Zelteri, Gastronomija - īpašs sortiments, un Zelteri nozarēs. Tas atrodas Polczyn Zdroj, Polija.

 8. LAGANIA

  Turcija

  Uzņēmums LAGANIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī Export of olive oil nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. S.A. DAMM

  Spānija

  Uzņēmums S.A. DAMM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī Alus, Gāzēti dzērieni, Alus, un Gāzēti dzērieni nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 10. VERA MAÑOGIL HERMANOS SL

  Spānija

  Uzņēmums VERA MAÑOGIL HERMANOS SL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēti dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Aperitīvi bez alkohola, Zelteri, Aperitīvi bez alkohola, un Zelteri nozarēs. Tas atrodas San Miguel De Salinas, Spānija.