• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zeme (augsne)

Rezultāti

Zeme (augsne) - Imports eksports

 1. HOLLAND SOIL

  Spānija

  Uzņēmums HOLLAND SOIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeme (augsne) nozarē. Tas atrodas Llinars Del Valles (bareclona), Spānija.

 2. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rusija

  Uzņēmums BIOERA-MOSCOW, LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Dabīgais mēslojums, Zeme (augsne), Sliekas - mēslojums, Dabīgais mēslojums, Zeme (augsne), Sliekas - mēslojums, un Amino acid nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 3. SCHOTTERWERK MOERSDORF

  Luksemburga

  Uzņēmums SCHOTTERWERK MOERSDORF, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), natural stone, Quarries, gabions, un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Moersdorf, Luksemburga.

 4. MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK

  Polija

  Uzņēmums MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Dārzi un parki - konsultācijas, Ainavu ierīkošana, Zeme (augsne), Dārzi un parki - konsultācijas, Ainavu ierīkošana, gardening, un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Jarosław, Polija.

 5. DE KOCK WAVRE

  Beļģija

  Uzņēmums DE KOCK WAVRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), earthmoving, earthmoving work, sand, un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Wavre, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. IBT AGRO TARIM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums IBT AGRO TARIM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), phytosanitary product, export, fertilizer, un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 2. OGRODNIK. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE

  Polija

  Uzņēmums OGRODNIK. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Zeme (augsne), evergreens, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Zeme (augsne), un shrubbery nozarēs. Tas atrodas Kraczkowa, Polija.

 3. TREVIGIANA HUMUS

  Itālija

  Uzņēmums TREVIGIANA HUMUS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeme (augsne) nozarē. Tas darbojas arī Dārza mēbeles, Kūdra un melnzeme, Dārza mēbeles, loam, Kūdra un melnzeme, un wood bark nozarēs. Tas atrodas Casale Sul Sile, Itālija.

 4. PROPLANT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PROPLANT GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Kūdra un melnzeme, Zeme (augsne), Kokaudzētavas un mežkopība, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Kūdra un melnzeme, un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Vaihingen, Vācija.

 5. WIS-KRUSZYWA.PL

  Polija

  Uzņēmums WIS-KRUSZYWA.PL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zeme (augsne) nozarē. Tas atrodas Kramsk, Polija.

 1. TORFWERK NEUSTADT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums TORFWERK NEUSTADT GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Kūdra un melnzeme, Zeme (augsne), Kokaudzētavas un mežkopība, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Kūdra un melnzeme, un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Neustadt, Vācija.

 2. COIR LANKA

  Itālija

  Uzņēmums COIR LANKA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zeme (augsne) nozarē. Tas darbojas arī coir geotextiles nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 1. AGROHOBLAJ D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums AGROHOBLAJ D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeme (augsne) nozarē. Tas darbojas arī substrates nozarēs. Tas atrodas Mursko Središće, Horvātija.

 2. MATTHIAS CONSTRUCTION MATERIALS (SE) LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MATTHIAS CONSTRUCTION MATERIALS (SE) LTD., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zeme (augsne) nozarē. Tas atrodas Surbition, Apvienotā Karaliste.

 3. EUROLIGNITE LLC

  Ukraina

  Uzņēmums EUROLIGNITE LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ogļu imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), lignite, organic soil improvers, Zeme (augsne), un soil conditioner nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 4. MECHELLI MARIO E C. SNC

  Itālija

  Uzņēmums MECHELLI MARIO E C. SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeme (augsne) nozarē. Tas atrodas Soriano Nel Cimino, Itālija.

 5. SILUFLORA

  Polija

  Uzņēmums SILUFLORA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), peat for fertilizers, un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Plock, Polija.

 6. CORTEX RINDEN- UND HOLZPRODUKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums CORTEX RINDEN- UND HOLZPRODUKTION GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Ybbs An Der Donau, Austrija.

 7. AGROMYSL MYSLIBORZ SP Z O O

  Polija

  Uzņēmums AGROMYSL MYSLIBORZ SP Z O O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), Graudaugi un graudi, Zeme (augsne), un Graudaugi un graudi nozarēs. Tas atrodas Golenice, Polija.

 8. BAUSTOFFE FLECHTINGEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BAUSTOFFE FLECHTINGEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), Melnā un krāsainā metāla rūdas, Zeme (augsne), un Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarēs. Tas atrodas Flechtingen, Vācija.

 1. SOLUM A/S

  Dānija

  Uzņēmums SOLUM A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Hedehusene, Dānija.

 2. TOPRAK MAHSULLERI OFISI GENEL MUDURLUGU

  Turcija

  Uzņēmums TOPRAK MAHSULLERI OFISI GENEL MUDURLUGU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPOSTPAL H L H D NATALIA WIESZCZECZYNSCY SPOLKA JA

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPOSTPAL H L H D NATALIA WIESZCZECZYNSCY SPOLKA JA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas plēves un loksnes nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Koscian, Polija.

 4. ESG ERD-SUBSTRAT-FABRIKATION BUSCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ESG ERD-SUBSTRAT-FABRIKATION BUSCH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Rastede, Vācija.

 5. GEBRÜDER PATZER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GEBRÜDER PATZER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Sinntal, Vācija.

 6. MODAHUM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MODAHUM GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kūdra un melnzeme nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Egling, Vācija.

 7. INDUSTRIE-ERDENWERK ARCHUT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums INDUSTRIE-ERDENWERK ARCHUT GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Lauterbach, Vācija.

 8. CAF MNS FIDANCILIK SAN

  Turcija

  Uzņēmums CAF MNS FIDANCILIK SAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zeme (augsne) nozarē. Tas atrodas Manisa, Turcija.

 9. WINDYMAINS SAWMILLS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WINDYMAINS SAWMILLS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Humbie, Apvienotā Karaliste.

 10. PRIMASTA B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums PRIMASTA B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zeme (augsne), un Zeme (augsne) nozarēs. Tas atrodas Asten, Nīderlande.