• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zemessmēlēji

Rezultāti

Zemessmēlēji - Imports eksports

 1. DRAGFLOW SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Dragflow is a company that during the last 25 years has changed the dredging systems' market becoming a worldwide manufacturing leader. The company is assisted by an international network of specialised engineers that can provide urgent services as well as bespoke technical service and advice. Day in and day out Dragflow strives to offer innovative and technically advanced solutions that can assure top performances with the least environmental impact. It's also a matter of robust and reliable submersible pumps for the toughest jobs. Business sector: Dredge pumps, Mining pumps, Remote controlled dredge systems, Deep sea dredging equipment and Amphibious dredges.

 2. JADE-DIENST GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JADE-DIENST GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ostas un ostu pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Disposal of ship-generated waste, Harbour construction, Harbour operations, Port technology, Harbour transhipment facilities, Cargo handling services in port, Logistics for disposal, un ship owners nozarēs. Tas atrodas Wilhelmshaven, Vācija.

 3. DORELECTROMAH LTD

  Baltkrievija

  Uzņēmums DORELECTROMAH LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Sniega šķūres, utility vehicles, Zemessmēlēji, excavators, un Sniega šķūres nozarēs. Tas atrodas Smolevichi, Baltkrievija.

 4. DREDGING INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums DREDGING INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bagarēšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Vide - konsultācijas un kontrole, Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums, Zemessmēlēji, dredging, Vide - konsultācijas un kontrole, un Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zwijndrecht, Beļģija.

 5. IMPIANTI DRAGANTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IMPIANTI DRAGANTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas darbojas arī maritime dredges nozarēs. Tas atrodas Lecco, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ATLAS HANNOVER BAUMASCHINEN GMBH & CO.

  Vācija

  Uzņēmums ATLAS HANNOVER BAUMASCHINEN GMBH & CO., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, Zemessmēlēji, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, un Celtniecības transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Laatzen, Vācija.

 2. KLIMEX CZ, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums KLIMEX CZ, SPOL. S R.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Autoceltņi nozarē. Tas darbojas arī Celtņi un portālceltņi, Celtniecības transportlīdzekļi, Zemessmēlēji, Celtņi un portālceltņi, Celtniecības transportlīdzekļi, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Melník, Čehija.

 3. GUANG ZHOU HUIYI ELECTROMECHANICAL DEVICE ELECTRICAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GUANG ZHOU HUIYI ELECTROMECHANICAL DEVICE ELECTRICAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas atrodas GuangZhou, Ķīna.

 4. EUROTECNO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EUROTECNO S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pacelšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu īre, Zemessmēlēji, Rūpniecisko iekārtu īre, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Castelverde, Itālija.

 5. O.R.M.I. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums O.R.M.I. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Piekabes laivu pārvadāšanai, Zemessmēlēji, Piekabes laivu pārvadāšanai, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Padova, Itālija.

 1. JINING KAISONG CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums JINING KAISONG CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas atrodas Jining, Ķīna.

 2. MAATS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums MAATS B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Veltņi, Celtniecības transportlīdzekļi, un Veltņi nozarēs. Tas atrodas Goor, Nīderlande.

 1. BUDDYJET S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums BUDDYJET S.R.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas darbojas arī fresh bread nozarēs. Tas atrodas Prace, Čehija.

 2. EMAC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EMAC S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Buldozeri un greideri, Zemessmēlēji, un Buldozeri un greideri nozarēs. Tas atrodas Montichiari, Itālija.

 3. MAREN S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MAREN S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Buldozeri un greideri, Zemessmēlēji, un Buldozeri un greideri nozarēs. Tas atrodas Rogno, Itālija.

 4. COLL VALL SA

  Spānija

  Uzņēmums COLL VALL SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Zemessmēlēji, Celtniecības transportlīdzekļi, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 5. JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Zemessmēlēji, Celtniecības transportlīdzekļi, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Kruft, Vācija.

 6. ITALDRAGHE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ITALDRAGHE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, mechanical dredger for hearth moving, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas San Giovanni In Marignano, Itālija.

 7. OFFICINA R.S.DI SOLIERI REMO

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA R.S.DI SOLIERI REMO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Buldozeri un greideri, Zemessmēlēji, un Buldozeri un greideri nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 8. IWEA

  Austrija

  Uzņēmums IWEA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas atrodas Mureck, Austrija.

 1. IMPIANTI DRAGANTI ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IMPIANTI DRAGANTI ITALIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, dredges for digging and cleaning ports, canals and rivers, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Zemessmēlēji, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Ripalimosani, Itālija.

 3. OFM TOP LINE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OFM TOP LINE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Buldozeri un greideri, Zemessmēlēji, un Buldozeri un greideri nozarēs. Tas atrodas Valsamoggia, Itālija.

 4. FRANCESCHINO GIANNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRANCESCHINO GIANNI S.R.L., gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Mežsaimniecība - mašīnas un aprīkojums, Zemessmēlēji, Mežsaimniecība - mašīnas un aprīkojums, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Majano, Itālija.

 5. S.A.M.I. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.A.M.I. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Pašizgāzēji, Zemessmēlēji, Pašizgāzēji, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Nuoro, Itālija.

 6. GIKEN EUROPE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums GIKEN EUROPE B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas darbojas arī Veltņi, Celtniecības transportlīdzekļi, Veltņi, un Celtniecības transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Almere, Nīderlande.

 7. TERRAFORMING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TERRAFORMING S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Buldozeri un greideri, Zemessmēlēji, un Buldozeri un greideri nozarēs. Tas atrodas Soriano Nel Cimino, Itālija.

 8. D'AVINO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums D'AVINO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Pašizgāzēji, Zemessmēlēji, Pašizgāzēji, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Marigliano, Itālija.

 9. B S G HANDELS-GMBH FÜR BAUMASCHINEN-VERSCHLEIßTEILE

  Vācija

  Uzņēmums B S G HANDELS-GMBH FÜR BAUMASCHINEN-VERSCHLEIßTEILE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, un Celtniecības transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Hohenkammer, Vācija.

 10. MIKROFYN A/S

  Dānija

  Uzņēmums MIKROFYN A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, un Zemessmēlēji nozarēs. Tas atrodas Odense Sv, Dānija.