• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ziedošie stādi

Rezultāti

Ziedošie stādi - Imports eksports

 1. RBV TECHNOLOGIE UND HANDEL GMBH

  Austrija

  Uzņēmums RBV TECHNOLOGIE UND HANDEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. RRP GMBH

  Austrija

  Uzņēmums RRP GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī hemp nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 3. YUCCA FILAMENTOSA

  Polija

  Uzņēmums YUCCA FILAMENTOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, nurseries for garden centres, Kokaudzētavas un mežkopība, exporters of ornamental plants, un wholesale flowers and plants nozarēs. Tas atrodas Ksawerów, Polija.

 4. DE CROOCK EXPORT

  Beļģija

  Uzņēmums DE CROOCK EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedi nozarē. Tas darbojas arī Ziedošie stādi, wholesale flowers, azalea, fresh flowers, un Ziedošie stādi nozarēs. Tas atrodas Lochristi, Beļģija.

 5. HYDRO-MANIA

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HYDRO-MANIA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Hidroponika - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Podu stādi, Ziedošie stādi, hydroponics, Stādi, sīpoli un sēklas, Podu stādi, un Ziedošie stādi nozarēs. Tas atrodas Birstall, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MOROCCO HERBAL & CRAFTS

  Maroka

  Uzņēmums MOROCCO HERBAL & CRAFTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 2. GORI SRL

  Itālija

  Uzņēmums GORI SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī Griezti ziedi, cut flowers, Griezti ziedi, bouquets and floral compositions, un cut roses nozarēs. Tas atrodas Piano Di Mommio-Massarosa, Itālija.

 3. RAFFYORI

  Itālija

  Uzņēmums RAFFYORI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Inzago, Itālija.

 4. ASANTA TARIM

  Turcija

  Uzņēmums ASANTA TARIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgais mēslojums, organic fertilizers, special fertilizers, un Mākslīgais mēslojums nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 5. FLESSENTUIN

  Nīderlande

  Uzņēmums FLESSENTUIN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī apartment plants nozarēs. Tas atrodas Eindhoven, Nīderlande.

 1. CITY FLOWERS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CITY FLOWERS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ziedošie stādi, cut flowers, Ziedošie stādi, un air and helium gas balloons nozarēs. Tas atrodas Dundee, Apvienotā Karaliste.

 2. CAST ANB TARIMSAL PROJELER VE SULAMA SISTEMLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums CAST ANB TARIMSAL PROJELER VE SULAMA SISTEMLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. GLOW 420

  Vācija

  Uzņēmums GLOW 420, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Wasserburg, Vācija.

 2. VALLEY INTERIOR PLANTING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums VALLEY INTERIOR PLANTING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Ferndale, Apvienotā Karaliste.

 3. ELEGANS URUN GELISTIRME VE PAZARLAMA LIMITED STI.

  Turcija

  Uzņēmums ELEGANS URUN GELISTIRME VE PAZARLAMA LIMITED STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī organic fertilizers, trace mineral fertilizers, soil conditioner, un special fertilizers nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 4. FLORIROMANIA

  Rumānija

  Uzņēmums FLORIROMANIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī fresh flowers nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 5. ORNACOM SL

  Spānija

  Uzņēmums ORNACOM SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Koki, Kokaudzētavas un mežkopība, Koki, un ornamental shrubs nozarēs. Tas atrodas Moncada, Spānija.

 6. EXOTIC PLANT

  Beļģija

  Uzņēmums EXOTIC PLANT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zaļumaugu stādi nozarē. Tas darbojas arī Ziedošie stādi, Ziedošie stādi, un exotic plants nozarēs. Tas atrodas Laarne, Beļģija.

 7. LA ROSA DEL DRAC

  Spānija

  Uzņēmums LA ROSA DEL DRAC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Vilassar De Mar, Spānija.

 8. IKASIDO GLOBAL GROUP B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums IKASIDO GLOBAL GROUP B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Naaldwijk, Nīderlande.

 1. ALPHANATUR VERTRIEBS GBR HOJZAKOWA UND MEIS

  Vācija

  Uzņēmums ALPHANATUR VERTRIEBS GBR HOJZAKOWA UND MEIS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

 2. PROSGREEN CO., LTD.

  Taivāna

  Uzņēmums PROSGREEN CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Kaohsiung, Taivāna.

 3. DECO ENZO

  Nīderlande

  Uzņēmums DECO ENZO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Asten, Nīderlande.

 4. SC EURO SILVA SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC EURO SILVA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī lavender nozarēs. Tas atrodas Urleasca, Rumānija.

 5. MARIA ETELVINA M C R ALMEIDA LDA

  Portugāle

  Uzņēmums MARIA ETELVINA M C R ALMEIDA LDA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Samora Correia, Portugāle.

 6. CANNADAY

  Vācija

  Uzņēmums CANNADAY, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Alsdorf, Vācija.

 7. GREENTHUMB TRADING GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GREENTHUMB TRADING GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Graz, Austrija.

 8. CAPITAL HOLDING CO.

  Kuveita

  Uzņēmums CAPITAL HOLDING CO., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas darbojas arī cut flowers nozarēs. Tas atrodas Kuwait, Kuveita.

 9. FLORARTE MADRID

  Spānija

  Uzņēmums FLORARTE MADRID, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 10. BAXTER

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BAXTER, gadā un darbojas Ziedošie stādi nozarē. Tas atrodas Maidstone, Apvienotā Karaliste.