• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zivis - apstrāde

Rezultāti

Zivis - apstrāde - Imports eksports

 1. FISHERIES INTL

  Mauritānija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Mēs esam zvejniecības uzņēmums un saldētu uz kuģa, saldētu uz sauszemes un svaigu zivju eksportētājs no Mauritānijas uz Daklu. Mēs atrodamies Mauritānijā - Rietumāfrikā un Vācijā. Mēs zvejojam un eksportējam no jūsu zvejas vietām uz Eiropu, Āfriku, arābu valstīm, Āziju un Kanādu. Mēs esam uzņēmums, kas ievēro Eiropas un Amerikas Savienības noteiktās sankcijas. Tas nozīmē, ka mēs netirgojam ar valstīm, uz kurām attiecas ekonomiskās sankcijas, piemēram, Kubu, Krieviju, Venecuēlu......... Mūsu uz zvejas kuģiem saldētās zivis un uz sauszemes saldētās zivis atbilst ieteicamajai zivju apstrādei, tvertnes un saldēšanas iekārtas atbilst Eiropas normatīvajām prasībām. Mūsu zivju īpašības ir šādas: - Olbaltumvielas: 60-70 %. - Tauki: 4-10 %. - Minerālsāls: 2-4 %. Visiem klientiem ieteicams nosūtīt mums iepirkuma nodomu vēstuli (LOI), kurā jānorāda: - kopējais iepērkamais daudzums - precīzi pieprasīto zivju izmēri - Galīgais galamērķis - zivju zinātniskie nosaukumi

 2. BIOLIFEITALY

  Itālija

  Uzņēmums BIOLIFEITALY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zivis - apstrāde, packing of dried fruits, fish-breeding tanks, un Zivis - apstrāde nozarēs. Tas atrodas Partinico, Itālija.

 3. HAMBURGER FISCHWERKER

  Vācija

  Uzņēmums HAMBURGER FISCHWERKER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 4. GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas atrodas Konin, Polija.

 5. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Turcija

  Uzņēmums NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Zivis - apstrāde, pisciculture, un Zivis - apstrāde nozarēs. Tas atrodas Iskenderun, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AFY GIDA

  Turcija

  Uzņēmums AFY GIDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī sardine nozarēs. Tas atrodas Canakkale, Turcija.

 2. ŞEF SU ÜRÜNLERI

  Turcija

  Uzņēmums ŞEF SU ÜRÜNLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, frozen fish products, fish farm, Saldētas un sasaldētas zivis, un frozen fish nozarēs. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 3. GOSCH SYLT VERARBEITUNGSBETRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GOSCH SYLT VERARBEITUNGSBETRIEBS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Ellingstedt, Vācija.

 4. FORELLENZUCHT TROSTADT GBR

  Vācija

  Uzņēmums FORELLENZUCHT TROSTADT GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Piena produkti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Piena produkti, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Reurieth, Vācija.

 5. KRABBEN-BREMER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KRABBEN-BREMER GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Dorum, Vācija.

 1. HAHN- LACHS

  Vācija

  Uzņēmums HAHN- LACHS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Aukrug, Vācija.

 2. PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB

  Polija

  Uzņēmums PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB, ir Multi-Category, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Zivis - apstrāde, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, marinade, preserved fish, un Zivis - apstrāde nozarēs. Tas atrodas Siedlec, Polija.

 1. P & G INTERNATIONAL TRADING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums P & G INTERNATIONAL TRADING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 2. WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN

  Vācija

  Uzņēmums WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Sylt-Ost, Vācija.

 3. FORELLENHOF TRAUNTAL GBR

  Vācija

  Uzņēmums FORELLENHOF TRAUNTAL GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Börfink, Vācija.

 4. HEIDE RICKMANN

  Vācija

  Uzņēmums HEIDE RICKMANN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Bremerhaven, Vācija.

 5. BOHLSEN RÄUCHERFISCH OHG

  Vācija

  Uzņēmums BOHLSEN RÄUCHERFISCH OHG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Cuxhaven, Vācija.

 6. NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 7. FISCHEREI-GENOSSENSCHAFT NEUHARLINGERSIEL E.G.

  Vācija

  Uzņēmums FISCHEREI-GENOSSENSCHAFT NEUHARLINGERSIEL E.G., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Neuharlingersiel, Vācija.

 8. FISCHEREIBETRIEB MARKUS DAVIDS E.K.

  Vācija

  Uzņēmums FISCHEREIBETRIEB MARKUS DAVIDS E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Zivis, Zivis - apstrāde, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, un Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarēs. Tas atrodas Maasholm, Vācija.

 1. FISCHRÄUCHEREI KRUSE

  Vācija

  Uzņēmums FISCHRÄUCHEREI KRUSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Hohwacht, Vācija.

 2. FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH

  Vācija

  Uzņēmums FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Lübeck, Vācija.

 3. ERBA SEAFOOD

  Turcija

  Uzņēmums ERBA SEAFOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, Saldētas un sasaldētas zivis, fresh fish export, frozen fish export, Zivkopība - imports, eksports, un Saldētas un sasaldētas zivis nozarēs. Tas atrodas Alsancak-Izmir, Turcija.

 4. MEERGOLD REHBEHN & KRUSE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEERGOLD REHBEHN & KRUSE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Piena produkti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Piena produkti, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Eckernförde, Vācija.

 5. AQUA-PRIMUS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AQUA-PRIMUS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Gliemenes un vēžveidīgie, Zivis, Zivis - apstrāde, Tekstilaugi, Gliemenes un vēžveidīgie, Zivis, Zivis - apstrāde, un Tekstilaugi nozarēs. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

 6. RÜDIGER LASNER

  Vācija

  Uzņēmums RÜDIGER LASNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Piena produkti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Piena produkti, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Ascheberg, Vācija.

 7. STEFAN KNOBLAUCH

  Vācija

  Uzņēmums STEFAN KNOBLAUCH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Uhldingen-Mühlhofen, Vācija.

 8. FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Akvakultūra un zivkopība, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Zivis, Akvakultūra un zivkopība, Zivis - apstrāde, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Friedrichroda, Vācija.

 9. CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Piena produkti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Piena produkti, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Cuxhaven, Vācija.

 10. V U L K A N - FORELLEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums V U L K A N - FORELLEN GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Piena produkti, Zivis, Zivis - apstrāde, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Kradenbach, Vācija.