• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zivis audzētavām

Rezultāti

Zivis audzētavām - Imports eksports

 1. SEAPRO AQUACULTURE

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEAPRO AQUACULTURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, salmon, frozen fish, Turkish Salmon Trout, Frozen Salmon, packaged salmon, wholesale frozen trout, Turkish salmon trout, un salmon aquaculture nozarēs. Tas atrodas Samsun, Turcija.

 2. KOI-DISCOUNT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KOI-DISCOUNT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas atrodas Langenselbold, Vācija.

 3. ZETMAR FOOD & INTERNATIONAL TRADING CO. LTD.

  Turcija

  Uzņēmums ZETMAR FOOD & INTERNATIONAL TRADING CO. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Zivis audzētavām, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, honey, un Zivis audzētavām nozarēs. Tas atrodas Seydikemer, Turcija.

 4. HIQUASO KOIFUTTER

  Vācija

  Uzņēmums HIQUASO KOIFUTTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas atrodas Mengen, Vācija.

 5. DELTA PET CARE

  Beļģija

  Uzņēmums DELTA PET CARE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājdzīvnieki nozarē. Tas darbojas arī Akvārija zivis, Mājdzīvnieku preces, Zivis audzētavām, Akvārija zivis, Mājdzīvnieku preces, foodstuffs for pets, un Zivis audzētavām nozarēs. Tas atrodas Brecht, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FISHING ADVENTURE

  Nīderlande

  Uzņēmums FISHING ADVENTURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas darbojas arī carp, articles for fish, un fish nozarēs. Tas atrodas Enschede, Nīderlande.

 2. AQUARIA ANTWERP

  Beļģija

  Uzņēmums AQUARIA ANTWERP, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldūdens zivis, Zivis audzētavām, Saldūdens zivis, tropical fish, Zivis audzētavām, un aquarium accessories nozarēs. Tas atrodas Aartselaar, Beļģija.

 3. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Beļģija

  Uzņēmums VISKWEKERIJ VANDEPUT BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Akvakultūra un zivkopība, Zivis audzētavām, Akvakultūra un zivkopība, pisciculture, Zivis audzētavām, un Carp fishery nozarēs. Tas atrodas Zonhoven, Beļģija.

 4. KYRIAKOU FRESH FISH & SEAFOOD

  Grieķija

  Uzņēmums KYRIAKOU FRESH FISH & SEAFOOD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas darbojas arī fish product, un fresh fish nozarēs. Tas atrodas Patra, Grieķija.

 5. WEITZ WASSERWELT / WEITZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEITZ WASSERWELT / WEITZ GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas atrodas Kleinwallstadt, Vācija.

 1. VISKWEKERIJ CORTEN

  Beļģija

  Uzņēmums VISKWEKERIJ CORTEN, ir Multi-Category, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Akvakultūra un zivkopība, Zivis audzētavām, Akvakultūra un zivkopība, un Zivis audzētavām nozarēs. Tas atrodas Lommel, Beļģija.

 2. KOI CARE HOEKSCHEWAARD

  Nīderlande

  Uzņēmums KOI CARE HOEKSCHEWAARD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas atrodas 'S-Gravendeel, Nīderlande.

 1. INTER FLOWER

  Beļģija

  Uzņēmums INTER FLOWER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Puķu stādi nozarē. Tas darbojas arī Zivis audzētavām, ornamental plants, un Zivis audzētavām nozarēs. Tas atrodas Lokeren, Beļģija.

 2. TEICH BERATUNG SEELE

  Vācija

  Uzņēmums TEICH BERATUNG SEELE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas darbojas arī construction of artificial ponds, un construction of artificial ponds nozarēs. Tas atrodas Volkmarsen, Vācija.

 3. AQUA KOI

  Beļģija

  Uzņēmums AQUA KOI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akvakultūra un zivkopība nozarē. Tas darbojas arī Zivis audzētavām, Ūdensaugi, Zivis audzētavām, un Ūdensaugi nozarēs. Tas atrodas Balen, Beļģija.

 4. KOICENTRUM STEENWIJK

  Nīderlande

  Uzņēmums KOICENTRUM STEENWIJK, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas darbojas arī construction of artificial ponds, circulation pumps, un pond pumps nozarēs. Tas atrodas Steenwijk, Nīderlande.

 5. KOICENTRUM SNEEK

  Nīderlande

  Uzņēmums KOICENTRUM SNEEK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas darbojas arī animal food nozarēs. Tas atrodas Jutrijp, Nīderlande.

 6. SPORT & LEISURE FISHERIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SPORT & LEISURE FISHERIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas atrodas Shifnal, Apvienotā Karaliste.

 7. DER-KOI-SHOP GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DER-KOI-SHOP GMBH & CO. KG, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas darbojas arī fish nozarēs. Tas atrodas Wietze, Vācija.

 8. ŞENTÜRK BALIKÇILIK GIDA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

  Turcija

  Uzņēmums ŞENTÜRK BALIKÇILIK GIDA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, wholesale fish sales, un Zivkopība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 1. VENETO MED

  Ukraina

  Uzņēmums VENETO MED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas atrodas Cherkasy, Ukraina.