• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zivis

Rezultāti

Zivis - Imports eksports

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Francija

  For over 30 years, Channel Sea Food in Boulogne-sur-Mer has been one of the leading European suppliers of frozen seafood and ethnic produce: shellfish, molluscs, fish, cephalopods, frogs' legs, fruit, vegetables, prepared produce, etc. Once landed in France, products are stored in a dedicated warehouse, ensuring total product traceability from farm to customer, and offering the flexibility of combined shipping.

 2. FISHERIES-INTL (CERTIFIÉ - VERIFIED)

  Mauritānija

  FISHERIES-INTL Mēs esam zvejniecības uzņēmums un saldētu uz kuģa, saldētu uz sauszemes un svaigu zivju eksportētājs no Mauritānijas uz Daklu. Mēs atrodamies Mauritānijā - Rietumāfrikā un Vācijā. Mēs zvejojam un eksportējam no jūsu zvejas vietām uz Eiropu, Āfriku, arābu valstīm, Āziju un Kanādu. Mēs esam uzņēmums, kas ievēro Eiropas un Amerikas Savienības noteiktās sankcijas. Tas nozīmē, ka mēs netirgojam ar valstīm, uz kurām attiecas ekonomiskās sankcijas, piemēram, Kubu, Krieviju, Venecuēlu......... Mūsu uz zvejas kuģiem saldētās zivis un uz sauszemes saldētās zivis atbilst ieteicamajai zivju apstrādei, tvertnes un saldēšanas iekārtas atbilst Eiropas normatīvajām prasībām. Mūsu zivju īpašības ir šādas: - Olbaltumvielas: 60-70 %. - Tauki: 4-10 %. - Minerālsāls: 2-4 %. Visiem klientiem ieteicams nosūtīt mums iepirkuma nodomu vēstuli (LOI), kurā jānorāda: - kopējais iepērkamais daudzums - precīzi pieprasīto zivju izmēri - Galīgais galamērķis - zivju zinātniskie nosaukumi

 3. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francija

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 4. JOMANY

  Francija

  Uzņēmums JOMANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, un grouper nozarēs. Tas atrodas Massy, Francija.

 5. AQUAFRESH FISH

  Francija

  Uzņēmums AQUAFRESH FISH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī seafood, wholesale of fresh fish, fresh fish, fresh fish export, frozen fish export, frozen fish, wholesale of frozen fish, shellfish, un squid nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OKEANOS

  Francija

  Uzņēmums OKEANOS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis, shellfish, Import export frozen fish, Import export frozen shellfish, Frozen farmed fish, Frozen sea food, Frozen pelagics, un Frozen farmed fish nozarēs. Tas atrodas Montigny-Le-Bretonneux, Francija.

 2. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francija

 3. MASCATO

  Spānija

 4. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portugāle

 5. REFORM SU URUNLERI

  Turcija

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francija

 2. SENEGAL SHIP SERVICES

  Senegāla

 1. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  Spānija

 2. SCASS S.R.L.

  Itālija

 3. XPAND21 GERMAN OFFICE

  Vācija

 4. MARISCOSDEANDALUCIA

  Spānija

 5. MAXIFISH LLC

  Lietuva

 6. DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD

  Grieķija

 7. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Spānija

 8. LODI SRL

  Itālija

 1. RELIQUIAS DO MAR LDA

  Portugāle

 2. GIMBERT SURGELES

  Francija

 3. BOLS & CO

  Beļģija

 4. KRONE GMBH

  Vācija

 5. PEIXNOT

  Spānija

 6. PESCADO MARRUECO

  Maroka

 7. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusija

 8. RESFOOD

  Rusija

 9. L'OCEAN

  Beļģija

 10. QUALITY SEAFOOD

  Nīderlande

Filtri

Rezultāti

Zivis - Imports eksports

Rezultātu skaits

11 501 Uzņēmumi