• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zivis

Rezultāti

Zivis - Imports eksports

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Francija

  Verified by europages badge

  For over 30 years, Channel Sea Food in Boulogne-sur-Mer has been one of the leading European suppliers of frozen seafood and ethnic produce: shellfish, molluscs, fish, cephalopods, frogs' legs, fruit, vegetables, prepared produce, etc. Once landed in France, products are stored in a dedicated warehouse, ensuring total product traceability from farm to customer, and offering the flexibility of combined shipping.

 2. FISHERIES INTL

  Mauritānija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Mēs esam zvejniecības uzņēmums un saldētu uz kuģa, saldētu uz sauszemes un svaigu zivju eksportētājs no Mauritānijas uz Daklu. Mēs atrodamies Mauritānijā - Rietumāfrikā un Vācijā. Mēs zvejojam un eksportējam no jūsu zvejas vietām uz Eiropu, Āfriku, arābu valstīm, Āziju un Kanādu. Mēs esam uzņēmums, kas ievēro Eiropas un Amerikas Savienības noteiktās sankcijas. Tas nozīmē, ka mēs netirgojam ar valstīm, uz kurām attiecas ekonomiskās sankcijas, piemēram, Kubu, Krieviju, Venecuēlu......... Mūsu uz zvejas kuģiem saldētās zivis un uz sauszemes saldētās zivis atbilst ieteicamajai zivju apstrādei, tvertnes un saldēšanas iekārtas atbilst Eiropas normatīvajām prasībām. Mūsu zivju īpašības ir šādas: - Olbaltumvielas: 60-70 %. - Tauki: 4-10 %. - Minerālsāls: 2-4 %. Visiem klientiem ieteicams nosūtīt mums iepirkuma nodomu vēstuli (LOI), kurā jānorāda: - kopējais iepērkamais daudzums - precīzi pieprasīto zivju izmēri - Galīgais galamērķis - zivju zinātniskie nosaukumi

 3. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 4. AQUAFRESH FISH

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AQUAFRESH FISH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī seafood, wholesale of fresh fish, fresh fish, fresh fish export, frozen fish export, frozen fish, wholesale of frozen fish, shellfish, un squid nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. JOMANY

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JOMANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, un grouper nozarēs. Tas atrodas Massy, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OCEANORD

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OCEANORD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Gliemenes un vēžveidīgie, un Gliemenes un vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Boulogne-Sur-Mer, Francija.

 2. M-S SERVICES

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums M-S SERVICES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērieni - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Zivis, Rīsi, Medus, Žāvēti augļi, Kafija un tēja, Saldētas un sasaldētas zivis, Gāzēti dzērieni, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Woluwe-Saint-Pierre, Beļģija.

 3. REFORM SU URUNLERI

  Turcija

  Uzņēmums REFORM SU URUNLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī eel-farming in inland waters nozarēs. Tas atrodas Manavgat, Turcija.

 4. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA., ir Multi-Category, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas atrodas Vila Nova De Sande-Guimarães, Portugāle.

 5. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francija

  Uzņēmums COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gatavas saldētas maltītes, Zivis, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gatavas saldētas maltītes, fish sticks, un Zivis nozarēs. Tas atrodas Saint Malo, Francija.

 1. MASCATO

  Spānija

  Uzņēmums MASCATO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, frozen fish, cod, Zivis, un snuff nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 2. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO NUESTRA PESCA S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī squid, cuttlefish, un octopus nozarēs. Tas atrodas Malaga, Spānija.

 1. SENEGAL SHIP SERVICES

  Senegāla

  Uzņēmums SENEGAL SHIP SERVICES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī sesame seeds, fish flours, peanuts, un cashew nuts nozarēs. Tas atrodas Dakar, Senegāla.

 2. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francija

  Uzņēmums PRODWAY INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivis, Saldēta un sasaldēta gaļa, Sasaldētas jūras veltes, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Zivis, Saldēta un sasaldēta gaļa, un Sasaldētas jūras veltes nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 3. OKEANOS

  Francija

  Uzņēmums OKEANOS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivis, shellfish, un frozen shellfish nozarēs. Tas atrodas Montigny-Le-Bretonneux, Francija.

 4. SCASS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SCASS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sieri nozarē. Tas darbojas arī Gliemenes un vēžveidīgie, Zivis, Gliemenes un vēžveidīgie, un Zivis nozarēs. Tas atrodas Salerno, Itālija.

 5. MARISCOSDEANDALUCIA

  Spānija

  Uzņēmums MARISCOSDEANDALUCIA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī fresh fish, brine, un cephalopods nozarēs. Tas atrodas Isla Cristina, Spānija.

 6. XPAND21 GERMAN OFFICE

  Vācija

  Uzņēmums XPAND21 GERMAN OFFICE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Saldēti un sasaldēti augļi, food product agents and representatives, vegetables, Zivis, un Saldēti un sasaldēti augļi nozarēs. Tas atrodas Springe, Vācija.

 7. MAXIFISH LLC

  Lietuva

  Uzņēmums MAXIFISH LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī dried fish, fish product, frozen fish products, un quality fish products nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 8. DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD

  Grieķija

  Uzņēmums DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas atrodas Keratsini, Grieķija.

 1. MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR

  Spānija

  Uzņēmums MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī raised mussels, Seafood and shellfish, un oyster producer nozarēs. Tas atrodas Sant Carles De La Ràpita, Spānija.

 2. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Spānija

  Uzņēmums PEIXOS CALSINA BOSCH CB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Gliemenes un vēžveidīgie, octopus, un Gliemenes un vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas El Port-Girona, Spānija.

 3. ALFA FISH

  Beļģija

  Uzņēmums ALFA FISH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, wholesale of fish, wholesale fish sales, Zivis, un fresh fish export nozarēs. Tas atrodas Brecht, Beļģija.

 4. LODI SRL

  Itālija

  Uzņēmums LODI SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī freshwater fish, fish product processing equipment, fish product, un fish processing equipment nozarēs. Tas atrodas Governolo-Roncoferraro, Itālija.

 5. PRIMAFOOD

  Luksemburga

  Uzņēmums PRIMAFOOD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zivis, poultry, frozen foods, Zivis, un wholesale fresh meats nozarēs. Tas atrodas Bascharage, Luksemburga.

 6. EISERBECK NATURPRODUKTE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Vācija

  Uzņēmums EISERBECK NATURPRODUKTE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Lopbarība, Barība mājdzīvniekiem, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Zivis, Lopbarība, Barība mājdzīvniekiem, un Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Zahna-Elster, Vācija.

 7. HUIS PATRICK

  Beļģija

  Uzņēmums HUIS PATRICK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, fresh fish, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, shellfish, un meats nozarēs. Tas atrodas Lubbeek, Beļģija.

 8. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusija

  Uzņēmums NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sasaldētas jūras veltes nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, Jūras zivis, Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, un Jūras zivis nozarēs. Tas atrodas Murmansk, Rusija.

 9. CRUSTIMEX SEAFOOD HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums CRUSTIMEX SEAFOOD HANDELSGESELLSCHAFT MBH, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Sasaldētas jūras veltes, deep-frozen food products, Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, un Sasaldētas jūras veltes nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 10. VISHANDEL LUK

  Beļģija

  Uzņēmums VISHANDEL LUK, ir Multi-Category, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Restorāni, ēdināšana un ēdienu piegāde, Rēderejas - zvejniecība, Restorāni, ēdināšana un ēdienu piegāde, fish serving plate, mussels, un Rēderejas - zvejniecība nozarēs. Tas atrodas Oostende, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Zivis - Imports eksports

Rezultātu skaits

11 524 Uzņēmumi