• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā

Rezultāti

Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā - Imports eksports

 1. NUTRIFISH

  Tunisija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NUTRIFISH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akvakultūra un zivkopība nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, Lopbarība, Fish feed, Food for farmed fish, Food for fish farming, Food for striped bass, Food for meagre, Food for salt-water fish, un Food for catfish nozarēs. Tas atrodas Monastir, Tunisija.

 2. ERWIN HENNECKEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ERWIN HENNECKEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas atrodas Stolberg, Vācija.

 3. ECOFUT, INH. ALEX BRAUN

  Vācija

  Uzņēmums ECOFUT, INH. ALEX BRAUN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas darbojas arī hemp seed oil nozarēs. Tas atrodas Goldenstedt, Vācija.

 4. AQUARIUM TONNDORF

  Vācija

  Uzņēmums AQUARIUM TONNDORF, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, Akvāriji, Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Akvāriji nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. NATKOM

  Turcija

  Uzņēmums NATKOM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas darbojas arī frozen fish export, amberjacks, baby clams, un sunflower seed meal nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AFRIC AZOTE

  Senegāla

  Uzņēmums AFRIC AZOTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju milti mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, fish oil, Fish meal, Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un proteins nozarēs. Tas atrodas Dakar, Senegāla.

 2. ARTEMIA KORAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARTEMIA KORAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 3. FUTURE FISHERIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FUTURE FISHERIES LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas atrodas Chichester, Apvienotā Karaliste.

 4. BOSNET GROUP DOO

  Bosnija un Hercegovina

  Uzņēmums BOSNET GROUP DOO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barība mājdzīvniekiem nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, Kaķu barība, Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Kaķu barība nozarēs. Tas atrodas Sarajevo, Bosnija un Hercegovina.

 5. ATLANTIS FEED

  Portugāle

  Uzņēmums ATLANTIS FEED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas darbojas arī seabream farming in inland waters nozarēs. Tas atrodas Porto, Portugāle.

 1. LEADER-TRADE

  Šveice

  Uzņēmums LEADER-TRADE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Konservi nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, frozen fish, un food industry nozarēs. Tas atrodas Genève, Šveice.

 2. BR HANDEL

  Vācija

  Uzņēmums BR HANDEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas atrodas Goldenstedt, Vācija.

 1. NARCISO DIAS E FILHOS LDA

  Portugāle

  Uzņēmums NARCISO DIAS E FILHOS LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas darbojas arī fish oil nozarēs. Tas atrodas Peniche, Portugāle.

 2. METNET DIŞ TICARET

  Turcija

  Uzņēmums METNET DIŞ TICARET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas darbojas arī Biologically active feed additives, un building supplies nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. KENJI KOI

  Vācija

  Uzņēmums KENJI KOI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas atrodas Emmerich, Vācija.

 4. VALOBIO

  Reinjona

  Uzņēmums VALOBIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akvakultūra un zivkopība nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, animal food, food industry, Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un raw materials nozarēs. Tas atrodas Le Port, Reinjona.

 5. AQUATIC SCIENCE

  Beļģija

  Uzņēmums AQUATIC SCIENCE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Herstal, Beļģija.

 6. ARFIDEL

  Beļģija

  Uzņēmums ARFIDEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas atrodas Soye, Beļģija.

 7. AQUA BIO

  Beļģija

  Uzņēmums AQUA BIO, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas darbojas arī Fish food, un food for fish farming nozarēs. Tas atrodas Turnhout, Beļģija.

 8. TIANJIN NORLAND BIOTECH CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums TIANJIN NORLAND BIOTECH CO.,LTD, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas atrodas Tianjin, Ķīna.

 1. EURL LITTORAL AVICOLE

  Alžīrija

  Uzņēmums EURL LITTORAL AVICOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas atrodas Fouka, Alžīrija.

 2. KOIFRIEND HEIMTIERBEDARF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KOIFRIEND HEIMTIERBEDARF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas atrodas Alt Sührkow, Vācija.

 3. BIOMAR GROUP A/S

  Dānija

  Uzņēmums BIOMAR GROUP A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarē. Tas darbojas arī Kaķu barība, Suņu barība, Kaķu barība, un Suņu barība nozarēs. Tas atrodas Aarhus C, Dānija.

 4. LÝSI HF

  Islande

  Uzņēmums LÝSI HF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas eļļas un taukvielas, Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, Pārtikas eļļas un taukvielas, un Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarēs. Tas atrodas Reykjavík, Islande.

 5. ASTRA AQUARIA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ASTRA AQUARIA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarēs. Tas atrodas Bissendorf, Vācija.

 6. CERMAQ ASA

  Norvēģija

  Uzņēmums CERMAQ ASA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarēs. Tas atrodas Oslo, Norvēģija.

 7. TROMSØ FISKEINDUSTRI AS

  Norvēģija

  Uzņēmums TROMSØ FISKEINDUSTRI AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarēs. Tas atrodas Tromsø, Norvēģija.

 8. SPINNE WALZENMÜHLE INH. KLARA RENSINGHOFF, E. KFR.

  Vācija

  Uzņēmums SPINNE WALZENMÜHLE INH. KLARA RENSINGHOFF, E. KFR., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarēs. Tas atrodas Oelde, Vācija.

 9. A.COELHO & CASTRO, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums A.COELHO & CASTRO, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarēs. Tas atrodas Povoa De Varzim, Portugāle.

 10. DAJANA PET, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums DAJANA PET, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā, un Zivju barība rūpnieciskajā zivju audzēšanā nozarēs. Tas atrodas Bohunovice, Čehija.