• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zivkopība - imports- eksports

Rezultāti

Zivkopība - imports- eksports - Imports eksports

 1. MADAR

  Polija

  Verified by europages badge

  With almost 30 years of tradition, MaDar is a food wholesaler from Poland. We supply our products to various industries such as grocery stores, restaurants, companies with different profiles, institutions, and private individuals. We aim to deliver our products with the highest quality at the best price to reach 100 % customer satisfaction. Therefore, you will find a wide selection of excellent food products with us. We have a wide product portfolio, such as: •Pasta, •Processed and canned meat, •Graines, •Different types of flour, •Dairy products, •Sugar, •Spices, and you can discover more about our product portfolio from our website! We guarantee: •Fast execution of orders, •Attractive prices, •A wide selection, •Worldwide delivery Our products are imported from trusted suppliers and local farms to reach the best quality with excellent taste. With us, you will find unique tastes on your table. Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. FORATIA EUROPE OU

  Somija

  Verified by europages badge

  From A Truly Worldwide Perspective, We Source Products In The Main Production Areas Of Europe, North & South America, And The Far East. Our Main Product Groups Are Palm Kernal Oil, Palm Oil, Rapeseed Oil, Soybean Oil, Sunflower Oil, Blends, Corn Oil, Cottonseed Oil, High Oleic Sunflower Oil, Poultry, Pork, Beef, Fish, French Fries, Vegetables, Soft Drinks And Dairy. As A Food And Oil Supply Company, Foratia Europe OU Supplies Edible Oils And Frozen Products To More Than 100 Countries Around The Globe. We Are Mainly Active In Europe, Africa, Asia, Middle East, South America, And The Caribbean. We Deliver Our Services And Products To Our Customers In The Following Food Sectors: Manufacturers, Commodity Wholesalers, Foodservice Distributors And Serving Retailers. We Are Renowned For Being A Reliable Partner That Offers High Quality Products And Brands. We Provide A Professional Service In Every Aspect Of Your Business, Including Our Packaging, Quality Control, Documentation, Logistics And Customer Service. We Offer All Of Our Services With Competitive Pricing. That Is Why Foratia Europe OU Is Your Worldwide Food And Oil Supply Specialist. Visit our website or contact us for more information !

 3. FISHERIES INTL

  Mauritānija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Mēs esam zvejniecības uzņēmums un saldētu uz kuģa, saldētu uz sauszemes un svaigu zivju eksportētājs no Mauritānijas uz Daklu. Mēs atrodamies Mauritānijā - Rietumāfrikā un Vācijā. Mēs zvejojam un eksportējam no jūsu zvejas vietām uz Eiropu, Āfriku, arābu valstīm, Āziju un Kanādu. Mēs esam uzņēmums, kas ievēro Eiropas un Amerikas Savienības noteiktās sankcijas. Tas nozīmē, ka mēs netirgojam ar valstīm, uz kurām attiecas ekonomiskās sankcijas, piemēram, Kubu, Krieviju, Venecuēlu......... Mūsu uz zvejas kuģiem saldētās zivis un uz sauszemes saldētās zivis atbilst ieteicamajai zivju apstrādei, tvertnes un saldēšanas iekārtas atbilst Eiropas normatīvajām prasībām. Mūsu zivju īpašības ir šādas: - Olbaltumvielas: 60-70 %. - Tauki: 4-10 %. - Minerālsāls: 2-4 %. Visiem klientiem ieteicams nosūtīt mums iepirkuma nodomu vēstuli (LOI), kurā jānorāda: - kopējais iepērkamais daudzums - precīzi pieprasīto zivju izmēri - Galīgais galamērķis - zivju zinātniskie nosaukumi

 4. SEAPRO AQUACULTURE

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEAPRO AQUACULTURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivis audzētavām nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, salmon, frozen fish, Turkish Salmon Trout, Frozen Salmon, packaged salmon, wholesale frozen trout, Turkish salmon trout, un salmon aquaculture nozarēs. Tas atrodas Samsun, Turcija.

 5. FERGOFRESCO S.L

  Spānija

  Uzņēmums FERGOFRESCO S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Vigo, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francija

  Uzņēmums COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gatavas saldētas maltītes, Zivis, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gatavas saldētas maltītes, fish sticks, un Zivis nozarēs. Tas atrodas Saint Malo, Francija.

 2. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums RIBNJACI KUPA D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Saldūdens zivis, sport fishing, Saldūdens zivis, pike, un catfish nozarēs. Tas atrodas Karlovac, Horvātija.

 3. OYSTER FRANCE

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums OYSTER FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī oysters, un export nozarēs. Tas atrodas Atlanta, Amerikas Savienotās Valstis.

 4. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norvēģija

  Uzņēmums SEAWELL HIRTSHALS A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akvakultūra un zivkopība nozarē. Tas darbojas arī Sasaldētas jūras veltes, Zivkopība - imports, eksports, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Sasaldētas jūras veltes, Zivkopība - imports, eksports, un Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarēs. Tas atrodas Stavanger, Norvēģija.

 5. BIANCO DI MAZARA SRL

  Itālija

  Uzņēmums BIANCO DI MAZARA SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rēderejas - zvejniecība nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, king shrimps, shrimp, Zivkopība - imports, eksports, un frozen fish export nozarēs. Tas atrodas Mazara Del Vallo, Itālija.

 1. VENETO PESCA SRL

  Itālija

  Uzņēmums VENETO PESCA SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Gliemenes un vēžveidīgie, fish product, un Gliemenes un vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Portogruaro, Itālija.

 2. YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī advice on fish farming nozarēs. Tas atrodas Amasya, Turcija.

 1. ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE

  Itālija

  Uzņēmums ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī swordfish, tuna in water, un tuna nozarēs. Tas atrodas Cinisello Balsamo(mi), Itālija.

 2. GRUPO CENTRAL PESCA

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO CENTRAL PESCA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, seafood, Jūras zivis, king shrimps, un granseole (spider crabs) nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 3. ISLATUNA

  Spānija

  Uzņēmums ISLATUNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī fresh fish export nozarēs. Tas atrodas Santa Cruz De Tenerife, Spānija.

 4. COMERCIALIZADORA DIFERCA C.A

  Venecuēla

  Uzņēmums COMERCIALIZADORA DIFERCA C.A, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Granular cocoa, un octopus nozarēs. Tas atrodas Barcelona-Venezuela, Venecuēla.

 5. EGEMAR SARL

  Mauritānija

  Uzņēmums EGEMAR SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī shellfish, seafood product sales, quality fish products, un frozen shellfish nozarēs. Tas atrodas Nouadhibou, Mauritānija.

 6. VEKO GLOBAL LLC

  Ukraina

  Uzņēmums VEKO GLOBAL LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Beet sugar nozarēs. Tas atrodas Svetlovodsk, Ukraina.

 7. AMACORE

  Nīderlande

  Uzņēmums AMACORE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, import of frozen fish, frozen fish products, Saldētas un sasaldētas zivis, un frozen fish nozarēs. Tas atrodas Hilvarenbeek, Nīderlande.

 8. LOBSTER SEAFOOD SRL

  Itālija

  Uzņēmums LOBSTER SEAFOOD SRL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Volla, Itālija.

 1. FRIGO ADNANE

  Maroka

  Uzņēmums FRIGO ADNANE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, frozen fish, Zivkopība - imports, eksports, tuna, un sardine nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 2. TUMAY BALIKCILIK GIDA DIS TIC. SAN. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums TUMAY BALIKCILIK GIDA DIS TIC. SAN. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī frozen fish nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. PESCADO MARRUECO

  Maroka

  Uzņēmums PESCADO MARRUECO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, packaged squid, un Zivkopība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Mirleft, Maroka.

 4. VISGROOTHANDEL DE JONG

  Nīderlande

  Uzņēmums VISGROOTHANDEL DE JONG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī fish, salmon, un salt cod fillet nozarēs. Tas atrodas Urk, Nīderlande.

 5. GUERENPEZ.ES

  Spānija

  Uzņēmums GUERENPEZ.ES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Pamplona, Spānija.

 6. SUBANA FOREIGN TRADE CO LTD / TURKEY

  Turcija

  Uzņēmums SUBANA FOREIGN TRADE CO LTD / TURKEY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, Autiņi, hookahs, crow egg, Zivkopība - imports, eksports, un Autiņi nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 7. BUBACAMARON

  Spānija

  Uzņēmums BUBACAMARON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī frozen seafood nozarēs. Tas atrodas Vigo, Spānija.

 8. FRONEK SEAFOOD DOCTOR INTERNATIONAL S. DE R.L. DE C.V.

  Meksika

  Uzņēmums FRONEK SEAFOOD DOCTOR INTERNATIONAL S. DE R.L. DE C.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī frozen fish, frozen seafood, un container services nozarēs. Tas atrodas D.f., Meksika.

 9. ZEEVISGROOTHANDEL ANDRE

  Beļģija

  Uzņēmums ZEEVISGROOTHANDEL ANDRE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivkopība - imports, eksports, Zivis, wholesale fish sales, articles for the hotel industry, un Zivkopība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Zeebrugge, Beļģija.

 10. DANIELSAZUUR

  Beļģija

  Uzņēmums DANIELSAZUUR, ir Multi-Category, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī wholesale of fresh fish, Marketing of frozen seafood, import of fresh fish, un Packaging for fish nozarēs. Tas atrodas Blankenberge, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Zivkopība - imports- eksports - Imports eksports

Rezultātu skaits

7289 Uzņēmumi