• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zivkopība - imports- eksports

Rezultāti

Zivkopība - imports- eksports - Imports eksports

 1. MADAR

  Polija

  Verified by europages badge

  With almost 30 years of tradition, MaDar is a food wholesaler from Poland. We supply our products to various industries such as grocery stores, restaurants, companies with different profiles, institutions, and private individuals. We aim to deliver our products with the highest quality at the best price to reach 100 % customer satisfaction. Therefore, you will find a wide selection of excellent food products with us. We have a wide product portfolio, such as: •Pasta, •Processed and canned meat, •Graines, •Different types of flour, •Dairy products, •Sugar, •Spices, and you can discover more about our product portfolio from our website! We guarantee: •Fast execution of orders, •Attractive prices, •A wide selection, •Worldwide delivery Our products are imported from trusted suppliers and local farms to reach the best quality with excellent taste. With us, you will find unique tastes on your table. Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. FORATIA EUROPE OU

  Somija

  Verified by europages badge

  From A Truly Worldwide Perspective, We Source Products In The Main Production Areas Of Europe, North & South America, And The Far East. Our Main Product Groups Are Palm Kernal Oil, Palm Oil, Rapeseed Oil, Soybean Oil, Sunflower Oil, Blends, Corn Oil, Cottonseed Oil, High Oleic Sunflower Oil, Poultry, Pork, Beef, Fish, French Fries, Vegetables, Soft Drinks And Dairy. As A Food And Oil Supply Company, Foratia Europe OU Supplies Edible Oils And Frozen Products To More Than 100 Countries Around The Globe. We Are Mainly Active In Europe, Africa, Asia, Middle East, South America, And The Caribbean. We Deliver Our Services And Products To Our Customers In The Following Food Sectors: Manufacturers, Commodity Wholesalers, Foodservice Distributors And Serving Retailers. We Are Renowned For Being A Reliable Partner That Offers High Quality Products And Brands. We Provide A Professional Service In Every Aspect Of Your Business, Including Our Packaging, Quality Control, Documentation, Logistics And Customer Service. We Offer All Of Our Services With Competitive Pricing. That Is Why Foratia Europe OU Is Your Worldwide Food And Oil Supply Specialist. Visit our website or contact us for more information !

 3. TROPICAL

  Polija

  Verified by europages badge

  For 45 years, TROPICAL foods have enjoyed great popularity and recognition in the aquarium industry. They exported to more than 80 countries around the globe Our offer: •WATER TREATMENT PRODUCT Tropical water treatment products contain all the necessary ingredients to treat the water in the aquarium and adapt it to the needs of its inhabitants. The offer is complemented by specialized salts useful during transportation and hatching. •PRO DEFENCE – PROBIOTIC FOODS IN THE PROBIOTIC LINE PRO DEFENCE includes foods with probiotic for everyday feeding of fish. The food is available in four sizes: Micro Size, XXS, S and M. •SOFT LINE – INNOVATIVE CONCEPT OF AQUARIUM PRODUCTS Soft granules, high hydrostability, exceptional assimilability and abundance of nutrients – these are truly unique characteristics of this line of aquarium products. The Polish manufacturer has developed a unique method of manufacturing soft extruded foods, which are more attractive to fish and more easily digested. •TROPICAL PREMIUM LINE Premium Line includes both universal and specialist foods intended for feeding fish with specifics dietary demands. •TROPICAL MARINE POWER This is a line of foods, water treatment products, sea salt designed for marine aquariums. Tropical offer could not miss specialized foods for ornamental pond fish dedicated to koi, sturgeons and other species. For more information, we invite you to visit our website.

 4. FISHERIES INTL

  Mauritānija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Mēs esam zvejniecības uzņēmums un saldētu uz kuģa, saldētu uz sauszemes un svaigu zivju eksportētājs no Mauritānijas uz Daklu. Mēs atrodamies Mauritānijā - Rietumāfrikā un Vācijā. Mēs zvejojam un eksportējam no jūsu zvejas vietām uz Eiropu, Āfriku, arābu valstīm, Āziju un Kanādu. Mēs esam uzņēmums, kas ievēro Eiropas un Amerikas Savienības noteiktās sankcijas. Tas nozīmē, ka mēs netirgojam ar valstīm, uz kurām attiecas ekonomiskās sankcijas, piemēram, Kubu, Krieviju, Venecuēlu......... Mūsu uz zvejas kuģiem saldētās zivis un uz sauszemes saldētās zivis atbilst ieteicamajai zivju apstrādei, tvertnes un saldēšanas iekārtas atbilst Eiropas normatīvajām prasībām. Mūsu zivju īpašības ir šādas: - Olbaltumvielas: 60-70 %. - Tauki: 4-10 %. - Minerālsāls: 2-4 %. Visiem klientiem ieteicams nosūtīt mums iepirkuma nodomu vēstuli (LOI), kurā jānorāda: - kopējais iepērkamais daudzums - precīzi pieprasīto zivju izmēri - Galīgais galamērķis - zivju zinātniskie nosaukumi

 5. FERGOFRESCO S.L

  Spānija

  Uzņēmums FERGOFRESCO S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Vigo, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums RIBNJACI KUPA D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Saldūdens zivis, sport fishing, Saldūdens zivis, pike, un catfish nozarēs. Tas atrodas Karlovac, Horvātija.

 2. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francija

  Uzņēmums COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gatavas saldētas maltītes, Zivis, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gatavas saldētas maltītes, fish sticks, un Zivis nozarēs. Tas atrodas Saint Malo, Francija.

 3. OYSTER FRANCE

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums OYSTER FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī oysters, un export nozarēs. Tas atrodas Atlanta, Amerikas Savienotās Valstis.

 4. BIANCO DI MAZARA SRL

  Itālija

  Uzņēmums BIANCO DI MAZARA SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rēderejas - zvejniecība nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, king shrimps, shrimp, Zivkopība - imports, eksports, un frozen fish export nozarēs. Tas atrodas Mazara Del Vallo, Itālija.

 5. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norvēģija

  Uzņēmums SEAWELL HIRTSHALS A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akvakultūra un zivkopība nozarē. Tas darbojas arī Sasaldētas jūras veltes, Zivkopība - imports, eksports, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Sasaldētas jūras veltes, Zivkopība - imports, eksports, un Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarēs. Tas atrodas Stavanger, Norvēģija.

 1. YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī advice on fish farming nozarēs. Tas atrodas Amasya, Turcija.

 2. VENETO PESCA SRL

  Itālija

  Uzņēmums VENETO PESCA SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Gliemenes un vēžveidīgie, fish product, un Gliemenes un vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Portogruaro, Itālija.

 1. ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE

  Itālija

  Uzņēmums ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī swordfish, tuna in water, un tuna nozarēs. Tas atrodas Cinisello Balsamo(mi), Itālija.

 2. GRUPO CENTRAL PESCA

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO CENTRAL PESCA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, seafood, Jūras zivis, king shrimps, un granseole (spider crabs) nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 3. ISLATUNA

  Spānija

  Uzņēmums ISLATUNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī fresh fish export nozarēs. Tas atrodas Santa Cruz De Tenerife, Spānija.

 4. EGEMAR SARL

  Mauritānija

  Uzņēmums EGEMAR SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī shellfish, seafood product sales, quality fish products, un frozen shellfish nozarēs. Tas atrodas Nouadhibou, Mauritānija.

 5. COMERCIALIZADORA DIFERCA C.A

  Venecuēla

  Uzņēmums COMERCIALIZADORA DIFERCA C.A, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Granular cocoa, un octopus nozarēs. Tas atrodas Barcelona-Venezuela, Venecuēla.

 6. BUBACAMARON

  Spānija

  Uzņēmums BUBACAMARON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī frozen seafood nozarēs. Tas atrodas Vigo, Spānija.

 7. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusija

  Uzņēmums NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sasaldētas jūras veltes nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, Jūras zivis, Zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, un Jūras zivis nozarēs. Tas atrodas Murmansk, Rusija.

 8. I.F.KO.

  Beļģija

  Uzņēmums I.F.KO., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, foodstuffs - import/export, Fruits import export, un Zivkopība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Wihogne, Beļģija.

 1. TUMAY BALIKCILIK GIDA DIS TIC. SAN. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums TUMAY BALIKCILIK GIDA DIS TIC. SAN. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī frozen fish nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. KARE FOREIGN TRADE

  Turcija

  Uzņēmums KARE FOREIGN TRADE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas, Management consultancy, foodstuffs - import/export, un Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. KIRA TRADE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KIRA TRADE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Zivkopība - imports, eksports, Pārtikas produkti - imports, eksports, beef, Zivkopība - imports, eksports, un poultry meat nozarēs. Tas atrodas Lünen (luenen), Vācija.

 4. FILIERA CORTA DEL MARE SRL

  Itālija

  Uzņēmums FILIERA CORTA DEL MARE SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Termoli, Itālija.

 5. LOBSTER SEAFOOD SRL

  Itālija

  Uzņēmums LOBSTER SEAFOOD SRL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Volla, Itālija.

 6. AMACORE

  Nīderlande

  Uzņēmums AMACORE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, import of frozen fish, frozen fish products, Saldētas un sasaldētas zivis, un frozen fish nozarēs. Tas atrodas Hilvarenbeek, Nīderlande.

 7. DANIELSAZUUR

  Beļģija

  Uzņēmums DANIELSAZUUR, ir Multi-Category, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī wholesale of fresh fish, Marketing of frozen seafood, import of fresh fish, un Packaging for fish nozarēs. Tas atrodas Blankenberge, Beļģija.

 8. FRONEK SEAFOOD DOCTOR INTERNATIONAL S. DE R.L. DE C.V.

  Meksika

  Uzņēmums FRONEK SEAFOOD DOCTOR INTERNATIONAL S. DE R.L. DE C.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī frozen fish, frozen seafood, un container services nozarēs. Tas atrodas D.f., Meksika.

 9. THAERON

  Francija

  Uzņēmums THAERON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, Zivkopība - imports, eksports, un Packing of flat oysters for shipping nozarēs. Tas atrodas Riec Sur Belon, Francija.

 10. FISH SOURCES

  Kanāda

  Uzņēmums FISH SOURCES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī wholesale of fish, wholesale of frozen fish, wholesale of fresh fish, un octopus nozarēs. Tas atrodas Port Moody, Kanāda.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Zivkopība - imports- eksports - Imports eksports

Rezultātu skaits

7249 Uzņēmumi