• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zobrati

Rezultāti

Zobrati - Imports eksports

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Mēs sevi uztveram kā paplašinātu darbagaldu, esam mašīnbūves piegādātājs, kā arī piegādātājs nozarei, kurai nepieciešamas atsevišķas transmisijas daļas. Klienti nāk no jūras, dzelzceļa, vēja enerģijas, speciālajiem zobratiem/speciālajiem zobratiem un iekārtu būves. Mūsu uzņēmums nepārtraukti investē jaunās ražošanas tehnoloģijās, lai būtu gatavs nākotnes izaicinājumiem. Mēs realizējam standartizētus, bet arī ļoti sarežģītus un īpaši prasīgus zobratus un vārpstas, kā arī gredzenveida zobratus (arī smago tehniku! ). Tieši tāpēc ZWP ar vairāk nekā 200 darbiniekiem ir līderis augstas precizitātes produktu ražošanā "Made in Germany". Neatkarīgi no gariem piegādes maršrutiem no Āzijas, piemēram, mēs tiekam uzskatīti par uzticamu vietējo partneri piedziņas tehnoloģiju jomā. Mēs esam kontaktinformācija par zobratu tehnoloģijām, galvenajām piedziņām, mašīnu elementiem, kuģu zobratiem, lielajiem zobratiem, kalnrūpniecības tehnoloģijām, zobratu ražošanu kopumā, zobvārpstas pazīstamiem uzņēmumiem, kā arī piedāvājam stratēģisku partnerību kā uzticamam mašīnbūves piegādātājam. Kā eksperti mēs jau uzņemamies ražošanas uzņēmumu ārpakalpojumus. Nereti esam stratēģisks vēja turbīnu, hidroelektrostaciju, gāzes kompresijas vai centrālās transmisijas daļu piegādātājs. Piemēram, mūsu produkti tiek izmantoti arī dzelzceļa zobratiem, planetārajiem zobratiem, kuģu piedziņām, industriālajiem zobratiem un kronētajiem zobratu savienojumiem utt.

 2. EHGARTNER MASCHINENBAU GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Ehgartner offers you everything from precision gears, spiral bevel gears, gearboxes and drives, gear wheels, worm wheels, splined shafts, welded constructions to repairs from a single source. Our gears, shafts and other gear parts are produced with an accuracy of a thousandth of a millimetre and are designed for extreme continuous loads in aircraft or locomotives, in power stations or in mining. Maximum precision is offered for the relevant gear profiles, rotational and milled parts.

 3. STELTER ZAHNRADFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Quality partner. For more than 60 years. Founded in 1950, our owner-managed company has developed throughout Europe to become the leader in terms of quality of toothed components. Today, around 400 employees in a factory area of more than 26, 000 m² produce large- and small-scale series with a precision and variety that sets standards. The best comes together here: /// Market stability and innovative strength. Delivery reliability is of the highest priority for our customers. The market stability of the company, proven over decades, gives you the security of always having a reliable partner at your side in the long term too. An extremely high innovation potential is added to the continued availability of the precision products. Our ability to manufacture new products for new applications in the shortest time is the best basis for growing together with our customers.

 4. FRAMO MORAT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Since the founding of Franz Morat GmbH in 1912, gear and drive engineering has been in a continuous state of development at the company’s headquarters in Eisenbach. With subsidiaries in the United States, Turkey, Poland and The Netherlands as well as a worldwide network of sales partners, Framo Morat is a globally operating manufacturer of high-quality drive solutions for many industries. Gear technology is our speciality. We perform all quality-relevant production technologies in-house. Framo Morat is one of the leading European providers of worm gear sets in particular. Framo Morat sees itself as a consulting company, combining automatic production with the services of a design office. Based on the many years of experience, Framo Morat is your ideal partner, from specifying your drive idea, to development and design, through to prototype construction, testing, assembly and production.

 5. ENKA MAKINA DISLI

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ENKA MAKINA DISLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas darbojas arī Drive technology, Bevel gears/bevel gear sets, Spur gears, Chains for agricultural machines, Sprockets, CNC metal machining, Toothed racks, Rotary chains, un Turned parts for mechanical engineering nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Neckartailfingen, Vācija.

 2. MÄDLER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MÄDLER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas darbojas arī Sajūgi, Vītņoti stieņi, Rubber-metal buffers, Drive belt pulleys, racks, bushings, Flanged bearings, cone drive, un Sajūgi nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 3. HARMA RONALD MANZ GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HARMA RONALD MANZ GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Ebersbach, Vācija.

 4. NEY DRAHTERODIEREN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NEY DRAHTERODIEREN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas darbojas arī Drill erosion work, CNC wire eroding work, Wire eroding work, Electrical discharge machining work, Custom tool manufacturing, Toothed wheels for precision mechanics, un Ring gears, milled nozarēs. Tas atrodas Wallerfangen, Vācija.

 5. UNLIMITED DRIVE SYSTEMS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums UNLIMITED DRIVE SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Selbitz, Vācija.

 1. REKUPLAST GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums REKUPLAST GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Wertheim, Vācija.

 2. MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Wetzlar, Vācija.

 1. GRELL-GEAR AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRELL-GEAR AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Mohlin, Šveice.

 2. HERZOG INTERTEC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HERZOG INTERTEC GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Mahlstetten, Vācija.

 3. BIGIPARTS GMBH CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BIGIPARTS GMBH CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Pforzheim, Vācija.

 4. SAIM EUROPE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAIM EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Mittelbiberach, Vācija.

 5. TECHNO - NAUTA SP. Z O.O.

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TECHNO - NAUTA SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Gropēšana - tērauds un metāli, Zobratu pārnesumi, Zobrati, Kuģu remonts un apkope, Mechanical components, Contract CNC manufacturing and machining, Gropēšana - tērauds un metāli, Zobratu pārnesumi, un Zobrati nozarēs. Tas atrodas Gdynia, Polija.

 6. CRASTECH GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CRASTECH GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Taufkirchen, Vācija.

 7. HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Motoreduktori nozarē. Tas darbojas arī Zobrati, Gear design, un Zobrati nozarēs. Tas atrodas Landshut, Vācija.

 8. HERO GEARS A/S

  Dānija

  Uzņēmums HERO GEARS A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas darbojas arī cylinder gears nozarēs. Tas atrodas Roedovre, Dānija.

 1. TENTE SAS

  Francija

  Uzņēmums TENTE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Metāla riteņi, ritentiņi un skrituļi, Zobrati, Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām, rollers, Metāla riteņi, ritentiņi un skrituļi, Zobrati, un Riteņi, ritentiņi un skrituļi preču kraušanas iekārtām nozarēs. Tas atrodas Saint Fargeau Ponthierry, Francija.

 2. ZAMA GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZAMA GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas darbojas arī helical bevel gears, cone drive, cylinder gears, un cog wheels nozarēs. Tas atrodas Bordesholm, Vācija.

 3. ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG

  Austrija

  Uzņēmums ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas darbojas arī Sajūgi, transmission gears, drives, Sajūgi, un linear guides nozarēs. Tas atrodas Lustenau, Austrija.

 4. DÖBLER SONDERMASCHINEN/VORRICHTUNGSBAU/FEI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DÖBLER SONDERMASCHINEN/VORRICHTUNGSBAU/FEI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Wedel, Vācija.

 5. STRÖTER CNC-DREH- UND VERZAHNUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STRÖTER CNC-DREH- UND VERZAHNUNGSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Velbert, Vācija.

 6. DHM PRODUKTMANAGEMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DHM PRODUKTMANAGEMENT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Zobrati, roller chains, Conveyor chains, Zobrati, un Elastomer clutches nozarēs. Tas atrodas Moers, Vācija.

 7. WIP INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN DIETER WESTERWALBESLOH

  Vācija

  Uzņēmums WIP INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN DIETER WESTERWALBESLOH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Verl, Vācija.

 8. HOLTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH&CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums HOLTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH&CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Schloß Holte-Stukenbrock, Vācija.

 9. W. SIEGRIST AG

  Šveice

  Uzņēmums W. SIEGRIST AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas atrodas Grenchen, Šveice.

 10. ISO-TECH KUNSTSTOFF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ISO-TECH KUNSTSTOFF GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobrati nozarē. Tas darbojas arī Semi-finished plastic products, rollers, bushings, un pullers nozarēs. Tas atrodas Ahaus, Vācija.