• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zootehnika - pētījumu iestādes

Rezultāti

Zootehnika - pētījumu iestādes - Imports eksports

 1. CENTRO ESTUDIOS GAUS-CUENCA, S.L

  Spānija

  Uzņēmums CENTRO ESTUDIOS GAUS-CUENCA, S.L, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zootehnika - pētījumu iestādes nozarē. Tas atrodas Cuenca, Spānija.

 2. CHXOUT

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CHXOUT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zootehnika - pētījumu iestādes nozarē. Tas atrodas Durham, Apvienotā Karaliste.

 3. ACADEMIACARTABLANCA

  Spānija

  Uzņēmums ACADEMIACARTABLANCA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zootehnika - pētījumu iestādes nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. EUROPROJECT INTERNATIONAL SRL

  Itālija

  Uzņēmums EUROPROJECT INTERNATIONAL SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zootehnika - pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī aviculture, pluckers, systems and equipment for aviculture, un chicken cages nozarēs. Tas atrodas Monticello Conte Otto, Itālija.

 5. CENTRO ANENDO

  Spānija

  Uzņēmums CENTRO ANENDO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zootehnika - pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī child care services, physiotherapy, un livestock services and related activities nozarēs. Tas atrodas Málaga, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CEFOP

  Beļģija

  Uzņēmums CEFOP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vispārējā, profesionālā un tālākizglītība nozarē. Tas darbojas arī Profesionālās apmācības un atbalsta organizācija, Zootehnika - pētījumu iestādes, Profesionālās apmācības un atbalsta organizācija, un Zootehnika - pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Mons, Beļģija.

 2. CENTRO PROVINCIALE PER LA FECONDAZIONE ARTIFICIALE E LA BONIFICA SANITARIA DEL BESTIAME

  Itālija

  Uzņēmums CENTRO PROVINCIALE PER LA FECONDAZIONE ARTIFICIALE E LA BONIFICA SANITARIA DEL BESTIAME, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopi un lopkopība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - pakalpojumi, Zootehnika - pētījumu iestādes, Lopkopība - pakalpojumi, un Zootehnika - pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Brescia, Itālija.

 3. ISTITUTO ZOOPROFILATTICO SPERIMENTALE DEL MEZZOGIORNO

  Itālija

  Uzņēmums ISTITUTO ZOOPROFILATTICO SPERIMENTALE DEL MEZZOGIORNO, gadā un darbojas Lopkopība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Zootehnika - pētījumu iestādes, un Zootehnika - pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Reggio Calabria, Itālija.

 4. INSEME S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums INSEME S.P.A., gadā un darbojas Lopi un lopkopība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - pakalpojumi, Zootehnika - pētījumu iestādes, Lopkopība - pakalpojumi, un Zootehnika - pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 5. SEMENITALY - S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SEMENITALY - S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Zootehnika - pētījumu iestādes, purebred cattle, un Zootehnika - pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 1. NOVAGEN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NOVAGEN S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopi un lopkopība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - pakalpojumi, Zootehnika - pētījumu iestādes, Lopkopība - pakalpojumi, un Zootehnika - pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Podenzano, Itālija.

 2. A.B.S. ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums A.B.S. ITALIA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopi un lopkopība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - pakalpojumi, Zootehnika - pētījumu iestādes, Lopkopība - pakalpojumi, un Zootehnika - pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Cremona, Itālija.

 1. ZOO PROGRESS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ZOO PROGRESS S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopi un lopkopība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - pakalpojumi, Zootehnika - pētījumu iestādes, Lopkopība - pakalpojumi, un Zootehnika - pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Persico Dosimo, Itālija.

 2. AVICOLA ROSSI SRL

  Itālija

  Uzņēmums AVICOLA ROSSI SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Zootehnika - pētījumu iestādes, un Zootehnika - pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Faenza (Ra), Itālija.

 3. ASSOCIAZIONE ALLEVATORI DEL FRIULI

  Itālija

 4. ASSOCIAZIONE NAZIONALE ALLEVATORI BOVINI DI RAZZA P R F

  Itālija

 5. BOREAL

  Itālija

 6. A.PRO.ZOO

  Itālija

 7. ANICA ASSOCIAZIONE NAZIONALE ITALIANA CAVALLO ARABO

  Itālija

 8. PRODUZIONI E COMMERCIALIZZAZIONI ZOOTECNICHE S.R.L.

  Itālija

 1. RAMELLINI PIERANGELO

  Itālija

 2. AZ.AGR.PODERETO S.A.S. DI SOZZI BIBIANA E C.SOCIETA' AGRICOLA

  Itālija

 3. RUPI NICOLA

  Itālija

 4. ASSOCIAZIONE NAZIONALE ALLEVATORI BOVINI DI RAZZA GRIGIO ALPINA

  Itālija

 5. ASSOCIAZIONE NAZIONALE ALLEVATORI BOVINI ITALIANI DA CARNE

  Itālija

 6. INTERSTATES BREEDERS S.R.L.

  Itālija

 7. ARRIGONI AVE

  Itālija

 8. WIKO GARTEN & ZOO GMBH

  Vācija

 9. CO.PRO.ZOO. COOPERATIVA PRODUTTORI ZOOTECNICI ( S.R.L. )

  Itālija

 10. COOPERATIVA ZOOTECNICA LA VILLA

  Itālija

Filtri

Rezultāti

Zootehnika - pētījumu iestādes - Imports eksports

Rezultātu skaits

9107 Uzņēmumi