• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zosu aknu pastēte

Rezultāti

Zosu aknu pastēte - Imports eksports

 1. MADJAROV 92

  Bulgārija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MADJAROV 92, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Augi medicīnā, Sēnes, Zosu aknu pastēte, Koka izstrādājumi, Žāvēti augļi, lavender, Pure Lavender Oil, Dried Lavender, un Lavender Oil nozarēs. Tas atrodas Kubrat, Bulgārija.

 2. PM WORLD TRADE KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums PM WORLD TRADE KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas atrodas Szeged, Ungārija.

 3. COURTIN HERVOUET

  Francija

  Uzņēmums COURTIN HERVOUET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zosu aknu pastēte, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Zosu aknu pastēte, halal certification, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Rungis, Francija.

 4. LA COMBE DE JOB

  Francija

  Uzņēmums LA COMBE DE JOB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī local specialty produce, Business gifts, Gourmet gifts for businesses, un regional products nozarēs. Tas atrodas Objat, Francija.

 5. FERME DE GREZELADE

  Francija

  Uzņēmums FERME DE GREZELADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Gastronomija - īpašs sortiments, Vietējā ražojuma pārtikas produkti, Pārtikas produkti - imports, eksports, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Gastronomija - īpašs sortiments, un Vietējā ražojuma pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Lanzac, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EUROVOLAILLES

  Francija

  Uzņēmums EUROVOLAILLES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Zosu aknu pastēte, poultry, wild game, un Zosu aknu pastēte nozarēs. Tas atrodas Rungis Cedex, Francija.

 2. LA DROSERA GOURMANDE

  Francija

  Uzņēmums LA DROSERA GOURMANDE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Zosu aknu pastēte, Uzņēmumu suvenīri, medals, Zosu aknu pastēte, Uzņēmumu suvenīri, un regional products nozarēs. Tas atrodas Laguiole, Francija.

 3. VALETTE FOIE GRAS

  Francija

  Uzņēmums VALETTE FOIE GRAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Whole block duck foie gras, suppliers of duck confit, black truffles, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Gourdon, Francija.

 4. ALBY FOIE GRAS / CONSERVERIES PIERRE LASCROUX

  Francija

  Uzņēmums ALBY FOIE GRAS / CONSERVERIES PIERRE LASCROUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, duck legs, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Albi, Francija.

 5. LA FERME D'ARTAGNAN

  Beļģija

  Uzņēmums LA FERME D'ARTAGNAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopi un lopkopība nozarē. Tas darbojas arī Zosu aknu pastēte, farms, fruit tree growing, Chicken breeding, un Zosu aknu pastēte nozarēs. Tas atrodas Haccourt, Beļģija.

 1. ARNABAR

  Francija

  Uzņēmums ARNABAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Gastronomija - īpašs sortiments, Whole block duck foie gras, Gastronomija - īpašs sortiments, suppliers of duck confit, un local specialty produce nozarēs. Tas atrodas OSSES, Francija.

 2. ETABLISSEMENT JACK BLANC SA

  Francija

  Uzņēmums ETABLISSEMENT JACK BLANC SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas atrodas Terrasson Lavilledieu, Francija.

 1. FAMILLE DUMECQ

  Francija

  Uzņēmums FAMILLE DUMECQ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī suppliers of duck confit, Whole block duck foie gras, duck meat, un duck pate nozarēs. Tas atrodas Pomarez, Francija.

 2. CHARCUTERIE ROUCH

  Francija

  Uzņēmums CHARCUTERIE ROUCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Pastētes, Zosu aknu pastēte, Desas un cīsiņi, Pastētes, un Zosu aknu pastēte nozarēs. Tas atrodas Foix, Francija.

 3. SELECTOS DE CASTILLA SA

  Spānija

  Uzņēmums SELECTOS DE CASTILLA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī suppliers of duck confit, duck pate, Delicatessen products, un foie gras nozarēs. Tas atrodas Villamartín De Campos - Palencia, Spānija.

 4. LA BASSE-COUR DE CASTELNAU

  Francija

  Uzņēmums LA BASSE-COUR DE CASTELNAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Customizable business and company gifts, un giftsets nozarēs. Tas atrodas Castelnau-Chalosse, Francija.

 5. EURALIS GASTRONOMIE

  Francija

  Uzņēmums EURALIS GASTRONOMIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Zosu aknu pastēte, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Zosu aknu pastēte, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Whole block duck foie gras, un suppliers of duck confit nozarēs. Tas atrodas Lescar Cedex, Francija.

 6. BARTHOUIL

  Francija

  Uzņēmums BARTHOUIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gastronomija - īpašs sortiments nozarē. Tas darbojas arī Zosu aknu pastēte, Sturgeon caviar, Zosu aknu pastēte, Whole block duck foie gras, un smoked salmon nozarēs. Tas atrodas PEYREHORADE, Francija.

 7. LA FERME UHARTIA

  Francija

  Uzņēmums LA FERME UHARTIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī duck meat, Whole block duck foie gras, giftsets, un suppliers of duck confit nozarēs. Tas atrodas Barcus, Francija.

 8. GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE

  Francija

  Uzņēmums GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastētes nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Zosu aknu pastēte, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Zosu aknu pastēte, Whole block duck foie gras, un suppliers of pre-cooked meals nozarēs. Tas atrodas Tournay, Francija.

 1. JEAN LARNAUDIE

  Francija

  Uzņēmums JEAN LARNAUDIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Whole block duck foie gras, duck meat, regional dishes and specialities, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Figeac, Francija.

 2. LAFITTE

  Francija

  Uzņēmums LAFITTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Gastronomija - īpašs sortiments, Whole block duck foie gras, suppliers of duck confit, un Gastronomija - īpašs sortiments nozarēs. Tas atrodas Montaut, Francija.

 3. GRENIER DES GASTRONOMES

  Francija

  Uzņēmums GRENIER DES GASTRONOMES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Whole block duck foie gras, suppliers of duck confit, duck meat, un duck pate nozarēs. Tas atrodas Hagetmau, Francija.

 4. ETABLISSEMENTS SUDREAU

  Francija

  Uzņēmums ETABLISSEMENTS SUDREAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Whole block duck foie gras, duck meat, suppliers of cassoulet, un suppliers of duck confit nozarēs. Tas atrodas Cahors, Francija.

 5. SAS MICOULEAU

  Francija

  Uzņēmums SAS MICOULEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Zosu aknu pastēte, Pastētes, Zosu aknu pastēte, un suppliers of cassoulet nozarēs. Tas atrodas Beaumont De Lomagne, Francija.

 6. RAMOND & FILS

  Francija

  Uzņēmums RAMOND & FILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Zosu aknu pastēte, Svaiga liellopu un putnu gaļa, suppliers of pre-cooked meals, wines, un Zosu aknu pastēte nozarēs. Tas atrodas Caylus, Francija.

 7. MAISON GODARD

  Francija

  Uzņēmums MAISON GODARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Whole block duck foie gras, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un black truffles nozarēs. Tas atrodas Gourdon, Francija.

 8. LA FERME DU ROC

  Francija

  Uzņēmums LA FERME DU ROC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī preserved foodstuffs, un ducks nozarēs. Tas atrodas Cambiac, Francija.

 9. SOULEILLES FOIE GRAS

  Francija

  Uzņēmums SOULEILLES FOIE GRAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī Whole block duck foie gras, duck pate, un suppliers of duck confit nozarēs. Tas atrodas Frespech, Francija.

 10. NIVO FINESS

  Beļģija

  Uzņēmums NIVO FINESS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zosu aknu pastēte nozarē. Tas darbojas arī truffle oil, un truffles nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas

Meklēt cenas priekš