• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zupas

Rezultāti

Zupas - Imports eksports

 1. ANONA GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  The anona brand stands for a food company with over 180 years of success. With a commitment to combining tradition with future-oriented technology, anona has developed from a former grain mill into a modern food business. We now develop and produce high-quality innovative food in the areas of wellness and fitness nutrition, sports nutrition and vegan foods as well as ice-cream products. For this we use a pool of over 1500 raw materials. More than 400 employees do everything they can on a daily basis to deal with our high requirements for quality, reliability and customer service in the interests of all our customers – with innovation, precision, expertise and strict quality management. Our products include: Protein bars, oat bars, sports nutrition, ice-cream ingredients, amino acid preparations, beverage concentrates, food supplements, sports drinks, tablets on commission (foodstuffs)

 2. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PANFRUIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Saldējot žāvēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Bioloģiskā pārtika, Zupas, Sēnes, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Ogas, un Frozen berries nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 3. CLAC

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CLAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservi nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā lauksaimniecība, Zupas, Amatniecība, Pākšaugi, Bioloģiskā lauksaimniecība, traditional tinned food, short circuits, aperitif spreads, un Zupas nozarēs. Tas atrodas Cournon D'auvergne, Francija.

 4. P.POWDER

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums P.POWDER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti nozarē. Tas darbojas arī Zupas, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Sagatavoti kokteiļi, Īpašs iesaiņojums, Zupas, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Sagatavoti kokteiļi, un Īpašs iesaiņojums nozarēs. Tas atrodas Sentheim, Francija.

 5. TERRA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TERRA LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Graudaugi un graudi, Mannas putraimi, Milti un mannas putraimi, Zupas, Brokastu pārslas, Graudaugi un graudi, cereals, cereal semolinas, un oat cereal nozarēs. Tas atrodas Pervomaysky, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšvielas, ekstrakti un virces nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni, Piena produktu deserti, Zupas, Maize, Dzērieni, Piena produktu deserti, Zupas, un Maize nozarēs. Tas atrodas La Claquette, Francija.

 2. SCHIECK AUTOMATEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHIECK AUTOMATEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas atrodas Weißenfels, Vācija.

 3. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

  Francija

  Uzņēmums ALIMENTATION FINE DE FRANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtika - delikateses nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi, Zupas, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Biskvīti un sausās tortes, Dārzeņu konservi, Zupas, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Biskvīti un sausās tortes nozarēs. Tas atrodas Bergerac, Francija.

 4. ALFA FOOD SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums ALFA FOOD SOLUTIONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Zupas, wholesale desserts, Seasonings, Zupas, un bouillon powder nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. FOUR SEASONS FOOD BV

  Nīderlande

  Uzņēmums FOUR SEASONS FOOD BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas un dzērienu piedevas, sauces, un Oragnic fruits and vegetables nozarēs. Tas atrodas Nieuwkuijk, Nīderlande.

 1. WILKI

  Beļģija

  Uzņēmums WILKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas atrodas Weelde, Beļģija.

 2. LARCO FOODS

  Nīderlande

  Uzņēmums LARCO FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas atrodas Someren, Nīderlande.

 1. DELIVA

  Beļģija

  Uzņēmums DELIVA, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Ēdnīcu pakalpojumi organizācijām, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Ēdnīcu pakalpojumi organizācijām, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

 2. INNOVATE FOODS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INNOVATE FOODS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Kirkcaldy, Apvienotā Karaliste.

 3. VANDAEL HORECA

  Beļģija

  Uzņēmums VANDAEL HORECA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas atrodas Wommelgem, Beļģija.

 4. TASTYFOOD

  Ukraina

  Uzņēmums TASTYFOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Seasonings nozarēs. Tas atrodas Vinnitsa, Ukraina.

 5. BRITISH SUGAR

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BRITISH SUGAR, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Newark, Apvienotā Karaliste.

 6. YUMMY YUM FOOD LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums YUMMY YUM FOOD LTD, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Leicester, Apvienotā Karaliste.

 7. FRESHERS FOODS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FRESHERS FOODS, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Wigan, Apvienotā Karaliste.

 8. COUNTRY PIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums COUNTRY PIES, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Ipswich, Apvienotā Karaliste.

 1. DROPPA & DROPPA

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DROPPA & DROPPA, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Bideford, Apvienotā Karaliste.

 2. BESMOKE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BESMOKE, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Arundel, Apvienotā Karaliste.

 3. HOUGHTON HAMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HOUGHTON HAMS, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Northampton, Apvienotā Karaliste.

 4. HOME FARM SPECIALITY FOODS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HOME FARM SPECIALITY FOODS LTD, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Banbury, Apvienotā Karaliste.

 5. PUKKA PIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PUKKA PIES, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Leicester, Apvienotā Karaliste.

 6. C GLEDHILL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums C GLEDHILL, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Worcester, Apvienotā Karaliste.

 7. DELPHI FOOD PRODUCTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DELPHI FOOD PRODUCTS LTD, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 8. MOORDALE FOODS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MOORDALE FOODS, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Hull, Apvienotā Karaliste.

 9. COCOA LOCO

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums COCOA LOCO, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas Horsham, Apvienotā Karaliste.

 10. THE INGREDIENTS FACTORY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE INGREDIENTS FACTORY, gadā un darbojas Zupas nozarē. Tas darbojas arī Medus, Saldētas picas, Medus, un Saldētas picas nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.