• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zvanu liešana

Rezultāti

Zvanu liešana - Imports eksports

 1. HEW HERFORDER ELEKTROMOTOREN-WERKE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEW HERFORDER ELEKTROMOTOREN-WERKE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zvanu liešana nozarē. Tas atrodas Herford, Vācija.

 2. J. A. HUCK METALLWARENFABRIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums J. A. HUCK METALLWARENFABRIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zvanu liešana nozarē. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 3. FONDERIE CORNILLE HAVARD

  Francija

  Uzņēmums FONDERIE CORNILLE HAVARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, un Zvanu liešana nozarēs. Tas atrodas Villedieu-Les-Poêles, Francija.

 4. BEIAARDEN & TORENUURWERKEN MICHIELS

  Beļģija

  Uzņēmums BEIAARDEN & TORENUURWERKEN MICHIELS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zvanu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ēku restaurācija un remonts, tower clocks, Ēku restaurācija un remonts, un minor renovations nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 5. JEAN OBERTINO & FILS - FONDERIE DE CLOCHES EN BRONZE

  Francija

  Uzņēmums JEAN OBERTINO & FILS - FONDERIE DE CLOCHES EN BRONZE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, un Zvanu liešana nozarēs. Tas atrodas Morteau, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BREVETTI GIANNATTASIO SAS

  Itālija

  Uzņēmums BREVETTI GIANNATTASIO SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zvanu liešana nozarē. Tas darbojas arī bell electrification, un tower clocks nozarēs. Tas atrodas Pontecagnano Faiano, Itālija.

 2. FUNDIDORA SAN JUAN

  Meksika

  Uzņēmums FUNDIDORA SAN JUAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zvanu liešana nozarē. Tas atrodas Tlaquepaque, Meksika.

 3. FACHFIRMA DÜRR GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FACHFIRMA DÜRR GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zvanu liešana nozarē. Tas atrodas Rothenburg, Vācija.

 4. JAKOB HÖCKEL TURMUHREN- UND APPARATEBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JAKOB HÖCKEL TURMUHREN- UND APPARATEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, Pulksteņi, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, un Pulksteņi nozarēs. Tas atrodas Flörsheim, Vācija.

 5. MUFF KIRCHTURMTECHNIK AG

  Šveice

  Uzņēmums MUFF KIRCHTURMTECHNIK AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, Pulksteņi, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, un Pulksteņi nozarēs. Tas atrodas Triengen, Šveice.

 1. OTTO-BUER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums OTTO-BUER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, Pulksteņi, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, un Pulksteņi nozarēs. Tas atrodas Neustadt, Vācija.

 2. THOMAS BERGER

  Austrija

  Uzņēmums THOMAS BERGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, Pulksteņi, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, un Pulksteņi nozarēs. Tas atrodas Virgen, Austrija.

 1. BB-STANZ- UND UMFORMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BB-STANZ- UND UMFORMTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Varš un sakausējumi, Zvanu liešana, Industriāla celtniecības konstrukcija, Varš un sakausējumi, cast iron foundry, un Zvanu liešana nozarēs. Tas atrodas Berga, Vācija.

 2. MURIBAER

  Šveice

  Uzņēmums MURIBAER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, un Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces nozarēs. Tas atrodas Büron, Šveice.

 3. RICHARDT RESTAURIERUNGEN

  Vācija

  Uzņēmums RICHARDT RESTAURIERUNGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, Zvanu liešana, Griesti, Kapitālceltniecība, Varš un sakausējumi, Zvanu liešana, Griesti, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Rodeberg, Vācija.

 4. MIKE SCHOLZE UHRENTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums MIKE SCHOLZE UHRENTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, un Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces nozarēs. Tas atrodas Parthenstein, Vācija.

 5. UWE EISENHART

  Vācija

  Uzņēmums UWE EISENHART, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, Zvanu liešana, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, un Pulksteņi nozarēs. Tas atrodas Möglingen, Vācija.

 6. RUDOLF PERNER

  Austrija

  Uzņēmums RUDOLF PERNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, un Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces nozarēs. Tas atrodas Schärding, Austrija.

 7. GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF

  Šveice

  Uzņēmums GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, Vara, bronzas un misiņa liešana, Zvanu liešana, Metāla riteņi, ritentiņi un skrituļi, Varš un sakausējumi, Vara, bronzas un misiņa liešana, Zvanu liešana, un Metāla riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarēs. Tas atrodas Uetendorf, Šveice.

 8. ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U.

  Austrija

  Uzņēmums ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, Pulksteņi, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, un Pulksteņi nozarēs. Tas atrodas Absam, Austrija.

 1. ING.WOLFGANG OLIVER KEG

  Austrija

  Uzņēmums ING.WOLFGANG OLIVER KEG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Alumīnijs un sakausējumi, Alumīnija liešana, Varš un sakausējumi, Zvanu liešana, Alumīnijs un sakausējumi, Alumīnija liešana, Varš un sakausējumi, un Zvanu liešana nozarēs. Tas atrodas Waidring, Austrija.

 2. SQUADRITO

  Itālija

  Uzņēmums SQUADRITO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pulksteņi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, programmable bell systems for tower clocks, bell electrification, un Zvanu liešana nozarēs. Tas atrodas Pedara, Itālija.

 3. GERD-GÜNTHER KISSELBACH

  Vācija

  Uzņēmums GERD-GÜNTHER KISSELBACH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, un Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces nozarēs. Tas atrodas Baunatal, Vācija.

 4. FRANCKOWIAK TURMUHREN & GLOCKENTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums FRANCKOWIAK TURMUHREN & GLOCKENTECHNIK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, un Rūpnieciskie pulksteņi un hronometrāžas ierīces nozarēs. Tas atrodas Wittstock, Vācija.

 5. TURMUHREN- UND GLOCKENSERVICE STEFFEN WILLING

  Vācija

  Uzņēmums TURMUHREN- UND GLOCKENSERVICE STEFFEN WILLING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, Pulksteņi, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Optika - instrumenti, un Pulksteņi nozarēs. Tas atrodas Gräfenhain, Vācija.

 6. CLOCK-O-MATIC

  Beļģija

  Uzņēmums CLOCK-O-MATIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zvanu liešana nozarē. Tas atrodas Holsbeek, Beļģija.

 7. CLOCKS & BELLS

  Beļģija

  Uzņēmums CLOCKS & BELLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zvanu liešana nozarē. Tas atrodas Meerbeek, Beļģija.

 8. GLOCKEN & KIRCHENTECHNIK HALLE/SAALEKREIS

  Vācija

  Uzņēmums GLOCKEN & KIRCHENTECHNIK HALLE/SAALEKREIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, Pulksteņi - furnitūra, Zvanu liešana, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Pulksteņi, un Pulksteņi - furnitūra nozarēs. Tas atrodas Salzatal, Vācija.

 9. KLANGSPHÄRE DR. RER. NAT. RAINER MICHAELIS

  Šveice

  Uzņēmums KLANGSPHÄRE DR. RER. NAT. RAINER MICHAELIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu liešana, Optika - instrumenti, Pulksteņi, Papīrs - kancelejas preces, Zvanu liešana, Optika - instrumenti, Pulksteņi, un Papīrs - kancelejas preces nozarēs. Tas atrodas Lenzburg, Šveice.

 10. CHANGSHA DINGXUN NEW MATERIAL CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums CHANGSHA DINGXUN NEW MATERIAL CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zvanu liešana nozarē. Tas atrodas Changsha, Ķīna.