• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ķīmisko tīrītavu iekārtas

Rezultāti

Ķīmisko tīrītavu iekārtas - Imports eksports

 1. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  The foundation stone for our medium-sized family company was laid down by our two founding company directors Manfred and Thomas Eckardt. In 2002, we celebrated our company's anniversary; 25 years of standing for reliability, good service, continuity and growth. In mid 2001, our Company Director Manfred Eckardt died. Shortly afterwards his son Thomas Eckardt unexpectedly also died, upon which our management changed in mid 2002. Mrs. Beate Eckardt was the new Managing Director of the company from then on (March 2002 until May 2005). Since 1st June 2005, Mr. Axel Eckardt has been the Managing Director of the company. Eckardt & Sohn GmbH and will continue to run the company as before. Eckardt & Sohn operates locally as well as globally. The broad range of our services and our many years of experience mean we can satisfy any customer's specific requests.

 2. SEDA

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās apstrādes mašīnas, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Abrazīvās apstrādes mašīnas, un Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Vers-En-Montagne, Francija.

 3. MICHELL INSTRUMENTS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MICHELL INSTRUMENTS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Friedrichsdorf, Vācija.

 4. ULT AG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ULT AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Löbau, Vācija.

 5. KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Wurmannsquick, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VAPOR-STAR DAMPFSAUGER

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VAPOR-STAR DAMPFSAUGER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Wiesenfelden, Vācija.

 2. OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH

  Austrija

  Uzņēmums OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Obervellach, Austrija.

 3. DFD - DENSE FLUID DEGREASING

  Francija

  Uzņēmums DFD - DENSE FLUID DEGREASING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu attaukošana, Tērauda un metālu attaukošana, medical equipment for sterilising and disinfecting, design of recycling machinery, un textile machinery dealers nozarēs. Tas atrodas Clermont-Ferrand, Francija.

 4. OMNISEC S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums OMNISEC S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, envelope stuffing machines, conveyor belts, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Cantù, Itālija.

 5. VAPUSTEAM UG

  Vācija

  Uzņēmums VAPUSTEAM UG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nemedicīniski dezinfekcijas līdzekļi, steaming machines, un Nemedicīniski dezinfekcijas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Emmendingen, Vācija.

 1. CELSIUS CLEANING SRL

  Rumānija

  Uzņēmums CELSIUS CLEANING SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 2. VENETA 78 EOOD

  Bulgārija

  Uzņēmums VENETA 78 EOOD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Varna, Bulgārija.

 1. POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Wiener Neudorf, Austrija.

 2. FLAMIGNI COINT S.L.

  Spānija

  Uzņēmums FLAMIGNI COINT S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Pinto, Spānija.

 3. BLUE AIR SYSTEMS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums BLUE AIR SYSTEMS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mitruma samazināšanas aprīkojums, un Mitruma samazināšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kundl, Austrija.

 4. INES II PPHU

  Polija

  Uzņēmums INES II PPHU, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial washing, car covers, flocculating, un printed materials nozarēs. Tas atrodas Bielsko-Biała, Polija.

 5. QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Worthing, Apvienotā Karaliste.

 6. HGI RETE TECNICI ITALIA

  Itālija

  Uzņēmums HGI RETE TECNICI ITALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās veļas mazgātavas, Ķīmisko tīrītavu iekārtas, washing-machines for communities, industrial washing machines, Rūpnieciskās veļas mazgātavas, un Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sala Bolognese, Itālija.

 7. RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kompresori nozarē. Tas darbojas arī Frēzēšana - darbgaldi, Ķīmisko tīrītavu iekārtas, Mitruma samazināšanas aprīkojums, Mājas ventilatori, Frēzēšana - darbgaldi, Ķīmisko tīrītavu iekārtas, Mitruma samazināšanas aprīkojums, un Mājas ventilatori nozarēs. Tas atrodas Petersberg, Vācija.

 8. GRONINGER CLEANING SYSTEM

  Nīderlande

  Uzņēmums GRONINGER CLEANING SYSTEM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Schiedam, Nīderlande.

 1. H+B BECKMANN AG

  Šveice

  Uzņēmums H+B BECKMANN AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, Ķīmisko tīrītavu iekārtas, Vieglas metāla konstrukcijas, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, un Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarēs. Tas atrodas Berschis, Šveice.

 2. CEA GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CEA GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Ķīmisko tīrītavu iekārtas, Rūpnieciskās veļas mazgātavas, launderette, Ķīmisko tīrītavu iekārtas, Rūpnieciskās veļas mazgātavas, un Industrial washer nozarēs. Tas atrodas Massa, Itālija.

 3. FIBIRITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums FIBIRITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas darbojas arī dry cleaning, launderette, un steam boilers for laundries and dry-cleaners nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 4. ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI

  Turcija

  Uzņēmums ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. LA ROSA BLANCA

  Spānija

  Uzņēmums LA ROSA BLANCA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas San Juan De Alicante ( Alicante ), Spānija.

 6. SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE

  Itālija

  Uzņēmums SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aukstuma kameras, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Virtuves mēbeles, Aukstuma kameras, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Virtuves mēbeles, un Office and shop planning nozarēs. Tas atrodas Palagonia, Itālija.

 7. UNIWEX CHEMICZNE CZYSZCZENIE INSTALACJI

  Polija

  Uzņēmums UNIWEX CHEMICZNE CZYSZCZENIE INSTALACJI, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Tarnów, Polija.

 8. DAVÌ GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums DAVÌ GIUSEPPE, gadā un darbojas Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ķīmisko tīrītavu iekārtas, systems for laundries, Ķīmisko tīrītavu iekārtas, machines for dry cleaners, un dry cleaning installations and machings nozarēs. Tas atrodas Palermo (Pa), Itālija.

 9. PRIMA FOLDER SRL

  Itālija

  Uzņēmums PRIMA FOLDER SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarē. Tas atrodas Ravenna, Itālija.

 10. RENZACCI INDUSTRIA LAVATRICI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums RENZACCI INDUSTRIA LAVATRICI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Ķīmisko tīrītavu iekārtas, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, un Ķīmisko tīrītavu iekārtas nozarēs. Tas atrodas Citta' Di Castello, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Ķīmisko tīrītavu iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

975 Uzņēmumi