• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • šķūrēšanas iekārtas

Rezultāti

Šķūrēšanas iekārtas - Imports eksports

 1. NEGRINI SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Negrini manufactures hydraulic and mechanical grabs, hydraulic, mechanical and radio-controlled scoop grabs, environmental clamshells, diaphragm wall grabs and dragline buckets. Our technical design office is always ready to take on the most exacting challenges and resolve technical problems by presenting and explaining the best solutions. As required, Negrini calls upon experienced engineers when solutions are needed for complex problems. Products are checked by qualified staff.

 2. WILHELM SCHÄFER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WILHELM SCHÄFER GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 3. JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

 4. DB DORADZTWO BIZNESOWE / ŁADOWARKI.INFO.PL / OSPRZET.INFO.PL

  Polija

  Uzņēmums DB DORADZTWO BIZNESOWE / ŁADOWARKI.INFO.PL / OSPRZET.INFO.PL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Grapples and buckets, loading shovels, un machine building nozarēs. Tas atrodas Opole, Polija.

 5. BAWOO COMPANY CORP.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums BAWOO COMPANY CORP., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī skid steer loader nozarēs. Tas atrodas Jeonbuk, Dienvidkoreja.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CARMI OLEOMECCANICA SPA

  Itālija

  Uzņēmums CARMI OLEOMECCANICA SPA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī earthmoving machinery, excavators, spare parts for earthmoving machinery, un earth moving machinery rental nozarēs. Tas atrodas Castel Bolognese, Itālija.

 2. LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī buckets for excavators, un excavator grabs nozarēs. Tas atrodas Longyan, Ķīna.

 3. STROITELNA MEHANISACIA AD

  Bulgārija

  Uzņēmums STROITELNA MEHANISACIA AD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoceltņi nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Celtņi celtniecībai, Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, un Celtņi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Shumen, Bulgārija.

 4. ITP - TOOMAT

  Francija

  Uzņēmums ITP - TOOMAT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial vehicle parts and accessories nozarēs. Tas atrodas Alex, Francija.

 5. OEM TOPLINE ROMANIA

  Rumānija

  Uzņēmums OEM TOPLINE ROMANIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Betona ražošana - sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, Šķūrēšanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 1. SOMTP EXPORT

  Francija

  Uzņēmums SOMTP EXPORT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, un spare parts for earthmoving machinery nozarēs. Tas atrodas Saint Pryve Saint Mesmin, Francija.

 2. MAKO

  Luksemburga

  Uzņēmums MAKO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Mājas putekļsūcēji, road and construction work machinery rental, generating sets, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, un Mājas putekļsūcēji nozarēs. Tas atrodas Bettembourg, Luksemburga.

 1. HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL

  Spānija

  Uzņēmums HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nojaukšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Kanalizācijas ierīkošana, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Šķūrēšanas iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, Kanalizācijas ierīkošana, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Šķūrēšanas iekārtas, un Celtniecības transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Paterna, Spānija.

 2. ALIA

  Francija

  Uzņēmums ALIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Sabiedriskie darbi, Šķūrēšanas iekārtas, Building, Sabiedriskie darbi, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Guyancourt, Francija.

 3. PERREGRINI FABIO

  Itālija

  Uzņēmums PERREGRINI FABIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Traona, Itālija.

 4. HUAGUANG

  Ķīna

  Uzņēmums HUAGUANG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Zhejiang, Ķīna.

 5. JJM ESPERANÇA, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums JJM ESPERANÇA, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī cups, un Couplings nozarēs. Tas atrodas Tomar, Portugāle.

 6. DOFRA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DOFRA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Casalgrasso, Itālija.

 7. THERMOS HABITAT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums THERMOS HABITAT S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nojaukšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pomarance, Itālija.

 8. NDG S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NDG S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gricignano Di Aversa, Itālija.

 1. DMO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums DMO S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Russi, Itālija.

 2. HIDROMECCANICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums HIDROMECCANICA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ponsacco, Itālija.

 3. TOMATIS SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TOMATIS SERVICE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Mondovi', Itālija.

 4. BETON MARK S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BETON MARK S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Palīdzība salūšanas gadījumā, buksēšana - smagas kravas nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Fano, Itālija.

 5. OFFICINA OLEOMECCANICA C.B. MMT DI CAPRARA VALTER S.A.S. & C.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA OLEOMECCANICA C.B. MMT DI CAPRARA VALTER S.A.S. & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Molinella, Itālija.

 6. RM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RM S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ravenna, Itālija.

 7. PANAROTTO MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PANAROTTO MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas San Martino Buon Albergo, Itālija.

 8. CAR TOSCANA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CAR TOSCANA S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Buldozeri un greideri nozarē. Tas darbojas arī Šķūrēšanas iekārtas, earthmoving machinery and equipment, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vecchiano, Itālija.

 9. C.A.E.R. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.A.E.R. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vobarno, Itālija.

 10. ARDEN EQUIPMENT

  Beļģija

  Uzņēmums ARDEN EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Flemalle, Beļģija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas