• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • šķūrēšanas iekārtas

Rezultāti

Šķūrēšanas iekārtas - Imports eksports

 1. NEGRINI SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Negrini manufactures hydraulic and mechanical grabs, hydraulic, mechanical and radio-controlled scoop grabs, environmental clamshells, diaphragm wall grabs and dragline buckets. Our technical design office is always ready to take on the most exacting challenges and resolve technical problems by presenting and explaining the best solutions. As required, Negrini calls upon experienced engineers when solutions are needed for complex problems. Products are checked by qualified staff.

 2. WILHELM SCHÄFER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WILHELM SCHÄFER GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 3. JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JINAN SINOHENG IMPORT AND EXPORT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

 4. BAWOO COMPANY CORP.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums BAWOO COMPANY CORP., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī skid steer loader nozarēs. Tas atrodas Jeonbuk, Dienvidkoreja.

 5. CARMI OLEOMECCANICA SPA

  Itālija

  Uzņēmums CARMI OLEOMECCANICA SPA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī earthmoving machinery, excavators, spare parts for earthmoving machinery, un earth moving machinery rental nozarēs. Tas atrodas Castel Bolognese, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums LONGYAN HAIBO CONSTRUCTION&MACHINERY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī buckets for excavators, un excavator grabs nozarēs. Tas atrodas Longyan, Ķīna.

 2. ITP - TOOMAT

  Francija

  Uzņēmums ITP - TOOMAT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial vehicle parts and accessories nozarēs. Tas atrodas Alex, Francija.

 3. OEM TOPLINE ROMANIA

  Rumānija

  Uzņēmums OEM TOPLINE ROMANIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Betona ražošana - sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, Šķūrēšanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 4. MAKO

  Luksemburga

  Uzņēmums MAKO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Mājas putekļsūcēji, road and construction work machinery rental, generating sets, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, un Mājas putekļsūcēji nozarēs. Tas atrodas Bettembourg, Luksemburga.

 5. SOMTP EXPORT

  Francija

  Uzņēmums SOMTP EXPORT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, un spare parts for earthmoving machinery nozarēs. Tas atrodas Saint Pryve Saint Mesmin, Francija.

 1. STROITELNA MEHANISACIA AD

  Bulgārija

  Uzņēmums STROITELNA MEHANISACIA AD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoceltņi nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Celtņi celtniecībai, Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, un Celtņi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Shumen, Bulgārija.

 2. PAYEN

  Francija

  Uzņēmums PAYEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Blīvēšanas iekārtas celtniecībai, Blīvēšanas iekārtas celtniecībai, loading shovels, telescopic arms, un machine repair nozarēs. Tas atrodas Rozay En Brie, Francija.

 1. HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL

  Spānija

  Uzņēmums HERMANOS ANDUJAR Y NAVARRO SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nojaukšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Kanalizācijas ierīkošana, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Šķūrēšanas iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, Kanalizācijas ierīkošana, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Šķūrēšanas iekārtas, un Celtniecības transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Paterna, Spānija.

 2. JJM ESPERANÇA, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums JJM ESPERANÇA, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī cups, un Couplings nozarēs. Tas atrodas Tomar, Portugāle.

 3. PERREGRINI FABIO

  Itālija

  Uzņēmums PERREGRINI FABIO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Traona, Itālija.

 4. ALIA

  Francija

  Uzņēmums ALIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Sabiedriskie darbi, Šķūrēšanas iekārtas, Building, Sabiedriskie darbi, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Guyancourt, Francija.

 5. HUAGUANG

  Ķīna

  Uzņēmums HUAGUANG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Šķūrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Zhejiang, Ķīna.

 6. MELONCELLI ANDREA & C. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums MELONCELLI ANDREA & C. S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Argelato, Itālija.

 7. VOLVO POLSKA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums VOLVO POLSKA SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Autobusi un tālsatiksmes autobusi, Šķūrēšanas iekārtas, Autobusi un tālsatiksmes autobusi, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Wroclaw, Polija.

 8. ASSOLARI GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ASSOLARI GROUP S.R.L., gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Zandobbio, Itālija.

 1. CHISTE' IVAN & DIEGO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums CHISTE' IVAN & DIEGO S.N.C., gadā un darbojas Mežsaimniecība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lavis, Itālija.

 2. CLEMENTE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CLEMENTE S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Palīdzība salūšanas gadījumā, buksēšana - smagas kravas nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Campobasso, Itālija.

 3. TOMATIS SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TOMATIS SERVICE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Mondovi', Itālija.

 4. COLARUSSO

  Itālija

  Uzņēmums COLARUSSO, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 5. ECO SOLUTION S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ECO SOLUTION S.R.L., gadā un darbojas Grunts izpēte nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Caltagirone, Itālija.

 6. MONNI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MONNI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Perugia, Itālija.

 7. KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Este, Itālija.

 8. EUSITI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EUSITI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Collegno, Itālija.

 9. RM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RM S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ravenna, Itālija.

 10. NDG S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NDG S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Buldozeri un greideri, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gricignano Di Aversa, Itālija.