• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi

Rezultāti

Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi - Imports eksports

 1. F.A.I.R. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums F.A.I.R. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Marcheno, Itālija.

 2. HARD SHELL U.S.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums HARD SHELL U.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī Personal protection equipment nozarēs. Tas atrodas Miami, Fl, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. ADS INTERNATIONAL LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ADS INTERNATIONAL LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī bullet proof vests, books by italian authors, un ballistics nozarēs. Tas atrodas York, Apvienotā Karaliste.

 4. HARD SHELL FZE

  Apvienotie Arābu Emirāti

  Uzņēmums HARD SHELL FZE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ugunsdrošība - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, bullet proof vests, armoured vehicles, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Sharjah, Apvienotie Arābu Emirāti.

 5. STEEL DEFENCE CO.

  Turcija

  Uzņēmums STEEL DEFENCE CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas atrodas Yenimahalle/ Ankara, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. J.V. NIEBERGALL

  Vācija

  Uzņēmums J.V. NIEBERGALL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī Police equipments nozarēs. Tas atrodas Niedernhausen, Vācija.

 2. NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 3. SEDNA GLOBAL MARKETING AND FINANCIAL SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums SEDNA GLOBAL MARKETING AND FINANCIAL SOLUTIONS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī european grants, un direct marketing solutions nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. MATCHGUNS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MATCHGUNS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 5. PARDINI ARMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PARDINI ARMI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Camaiore, Itālija.

 1. SHANDONG SANDA SCI&TECH DEV. CORP.

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG SANDA SCI&TECH DEV. CORP., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas atrodas JINAN, Ķīna.

 2. F.A.P.

  Itālija

  Uzņēmums F.A.P., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Gussago, Itālija.

 1. C.D. EUROPE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.D. EUROPE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Sarezzo, Itālija.

 2. COSMI AMERICO & FIGLIO

  Itālija

  Uzņēmums COSMI AMERICO & FIGLIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Ancona, Itālija.

 3. EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C.

  Itālija

  Uzņēmums EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Roncadelle, Itālija.

 4. ARMERIA PIOVANELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARMERIA PIOVANELLI S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Lonato Del Garda, Itālija.

 5. FALCO ARMS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FALCO ARMS S.R.L., gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Marcheno, Itālija.

 6. CHEDDITE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CHEDDITE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 7. NUOVA JAGER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA JAGER S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Basaluzzo, Itālija.

 8. LAMEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LAMEC S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Nave, Itālija.

 1. SPRING SUN FIRST TACTICAL INTERNATIONAL CO., LTD.

  Honkonga

  Uzņēmums SPRING SUN FIRST TACTICAL INTERNATIONAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas atrodas Hong Kong, Honkonga.

 2. ARMI PERAZZI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ARMI PERAZZI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Botticino, Itālija.

 3. FABARM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FABARM S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Travagliato, Itālija.

 4. ARMERIA MANCINI A SAN MARINO

  Sanmarīno

  Uzņēmums ARMERIA MANCINI A SAN MARINO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī optical nozarēs. Tas atrodas Gualdicciolo, Sanmarīno.

 5. STIL CRIN

  Itālija

  Uzņēmums STIL CRIN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Pavone Del Mella, Itālija.

 6. FRATELLI TANFOGLIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRATELLI TANFOGLIO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Gardone Val Trompia, Itālija.

 7. LANCELOTTI MARA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LANCELOTTI MARA S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Marcheno, Itālija.

 8. BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V.

  Meksika

  Uzņēmums BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī Ložu necaurlaidīgas vestes, protective work helmets, protection vests, un Ložu necaurlaidīgas vestes nozarēs. Tas atrodas Mexico, Meksika.

 9. MEHLER LAW ENFORCEMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEHLER LAW ENFORCEMENT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Fulda, Vācija.

 10. BREMEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BREMEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Gardone Val Trompia, Itālija.