• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi

Rezultāti

Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi - Imports eksports

 1. F.A.I.R. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums F.A.I.R. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Marcheno, Itālija.

 2. STEEL DEFENCE CO.

  Turcija

  Uzņēmums STEEL DEFENCE CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas atrodas Yenimahalle/ Ankara, Turcija.

 3. ADS INTERNATIONAL LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ADS INTERNATIONAL LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī bullet proof vests, books by italian authors, un ballistics nozarēs. Tas atrodas York, Apvienotā Karaliste.

 4. J.V. NIEBERGALL

  Vācija

  Uzņēmums J.V. NIEBERGALL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī Police equipments nozarēs. Tas atrodas Niedernhausen, Vācija.

 5. LANCELOTTI MARA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LANCELOTTI MARA S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Marcheno, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 2. F.A.P.

  Itālija

  Uzņēmums F.A.P., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Gussago, Itālija.

 3. SEDNA GLOBAL MARKETING AND FINANCIAL SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums SEDNA GLOBAL MARKETING AND FINANCIAL SOLUTIONS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī european grants, un direct marketing solutions nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. LAMEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LAMEC S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Nave, Itālija.

 5. C.D. EUROPE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.D. EUROPE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Sarezzo, Itālija.

 1. ARMI PERAZZI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ARMI PERAZZI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Botticino, Itālija.

 2. FABARM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FABARM S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Travagliato, Itālija.

 1. FRATELLI TANFOGLIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRATELLI TANFOGLIO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Gardone Val Trompia, Itālija.

 2. MATCHGUNS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MATCHGUNS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 3. ARMERIA MANCINI A SAN MARINO

  Sanmarīno

  Uzņēmums ARMERIA MANCINI A SAN MARINO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī optical nozarēs. Tas atrodas Gualdicciolo, Sanmarīno.

 4. ARMERIA PIOVANELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARMERIA PIOVANELLI S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Lonato Del Garda, Itālija.

 5. CHEDDITE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CHEDDITE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 6. PARDINI ARMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PARDINI ARMI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Camaiore, Itālija.

 7. EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C.

  Itālija

  Uzņēmums EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Roncadelle, Itālija.

 8. FALCO ARMS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FALCO ARMS S.R.L., gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Marcheno, Itālija.

 1. INCISIONI B&B S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INCISIONI B&B S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Gardone Val Trompia, Itālija.

 2. RIZZINI FRATELLI

  Itālija

  Uzņēmums RIZZINI FRATELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Gardone Val Trompia, Itālija.

 3. MEHLER LAW ENFORCEMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEHLER LAW ENFORCEMENT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Fulda, Vācija.

 4. OLIMPIC SPORT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OLIMPIC SPORT S.R.L., gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Brandico, Itālija.

 5. STIMPEX S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums STIMPEX S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 6. GUVENLI YASAM LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums GUVENLI YASAM LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 7. NUOVA JAGER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA JAGER S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Basaluzzo, Itālija.

 8. SOFLAB

  Polija

  Uzņēmums SOFLAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarē. Tas atrodas Katowice, Polija.

 9. MEG DI COTTALI GABRIELLA

  Itālija

  Uzņēmums MEG DI COTTALI GABRIELLA, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Sporta ieroči, Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, Sporta ieroči, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Gardone Val Trompia, Itālija.

 10. K + S KELLER + SIMMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums K + S KELLER + SIMMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medību ieroči un munīcija nozarē. Tas darbojas arī Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi, un Ballistiskās iekārtas un izmēģinājumi nozarēs. Tas atrodas Schwäbisch Hall, Vācija.