• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • brokastu pārslas

Rezultāti

Brokastu pārslas - Imports eksports

 1. SCHAAF TECHNOLOGIE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Schaaf is committed to working with all aspects of food extrusion. Our company has two core competencies. Firstly, we develop innovative applications for food extrusion technology and follow up with complete product development. Secondly, we design and produce food extruders and all related machinery required for the production of extruded snacks, breakfast cereals, co-extruded products, flatbread, instant flours, etc. We provide complete turnkey solutions for extruded food products using the direct expansion process. The latest patented TURBO extrusion technology has been developed by Schaaf. Traditionally specialising in the field of food extrusion, renowned worldwide for identifying customer requirements, innovative, personal investment in customers, employees and family, flexible and still uncomplicated and transparent.

 2. HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Diētiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Brokastu pārslas, Olīveļļa, Saldumi bez šokolādes, Graudaugi un graudi, gluten-free bread, gluten-free biscuits, gluten-free dishes, gluten-free pasta, un gluten-free product nozarēs. Tas atrodas Novomoskovsk, Ukraina.

 3. LES FRUITS DETENDUS - JOODY

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LES FRUITS DETENDUS - JOODY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 4. NERANO GROUP

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NERANO GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Brokastu pārslas, Graudaugi un graudi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Bioloģiskā pārtika, wholesale diet foods, diet products, Dietetic foods, Brokastu pārslas, un Graudaugi un graudi nozarēs. Tas atrodas Marki, Polija.

 5. TERRA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TERRA LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Graudaugi un graudi, Mannas putraimi, Milti un mannas putraimi, Zupas, Brokastu pārslas, Graudaugi un graudi, cereals, cereal semolinas, un oat cereal nozarēs. Tas atrodas Pervomaysky, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. THE YUMMY COMPANY

  Beļģija

  Uzņēmums THE YUMMY COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas darbojas arī Uztura bagātinātāji, cereals, Uztura bagātinātāji, healthy and natural food, un sale of natural products nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 2. ALIKRIS LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums ALIKRIS LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Brokastu pārslas, un Brokastu pārslas nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 3. GLOBAL INTER ARGENTINA

  Argentīna

  Uzņēmums GLOBAL INTER ARGENTINA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, Brokastu pārslas, Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, un Brokastu pārslas nozarēs. Tas atrodas Buenos Aires, Argentīna.

 4. NOALLES Y BALANZA SA

  Spānija

  Uzņēmums NOALLES Y BALANZA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas atrodas Carrascosa Del Campo-Cuenca, Spānija.

 5. SILMARK SK S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums SILMARK SK S.R.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas darbojas arī fireproof cabinets nozarēs. Tas atrodas Veľký Krtíš, Slovākija.

 1. MERKAY GRUP GIDA SAN. VE TIC. LTD.

  Turcija

  Uzņēmums MERKAY GRUP GIDA SAN. VE TIC. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. ROMMAC TRADE SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ROMMAC TRADE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas atrodas Olteni, Rumānija.

 1. EATMYTRIP MADRID

  Spānija

  Uzņēmums EATMYTRIP MADRID, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas darbojas arī brunches organised, pastries for breakfast, cereals for aperitifs, breakfast and snacks, un snack production nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 2. TPK VARNA, LLC

  Rusija

  Uzņēmums TPK VARNA, LLC, ir Multi-Category, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Makaronu produkti, Milti un mannas putraimi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Brokastu pārslas, Makaronu produkti, Milti un mannas putraimi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, un Brokastu pārslas nozarēs. Tas atrodas Varna Village, Rusija.

 3. DOBRODIYA FOODS LLC

  Ukraina

  Uzņēmums DOBRODIYA FOODS LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Graudaugi un graudi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, cereals, Graudaugi un graudi, un oat cereal nozarēs. Tas atrodas Mykhailo-Kotsyubynske Township, Ukraina.

 4. MASELIS

  Beļģija

  Uzņēmums MASELIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Brokastu pārslas, cerial flakes, Brokastu pārslas, un cereal middlings nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 5. TERRA LTD

  Ukraina

  Uzņēmums TERRA LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, cerial flakes, cereal middlings, natural foods, un Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Pervomaysky, Ukraina.

 6. NORDGETREIDE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums NORDGETREIDE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas atrodas Lübeck, Vācija.

 7. STEFFEN'S GMBH FOOD PRODUCTS

  Šveice

  Uzņēmums STEFFEN'S GMBH FOOD PRODUCTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Brokastu pārslas, Milti un mannas putraimi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Brokastu pārslas, Milti un mannas putraimi, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Grünenmatt, Šveice.

 8. BOSSY CÉRÉALES SA

  Šveice

  Uzņēmums BOSSY CÉRÉALES SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Žāvēti augļi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Biskvīti un sausās tortes, Brokastu pārslas, Žāvēti augļi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Biskvīti un sausās tortes, un Brokastu pārslas nozarēs. Tas atrodas Cousset, Šveice.

 1. HARIVENASA S.L

  Spānija

  Uzņēmums HARIVENASA S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas atrodas Noain, Spānija.

 2. CAFES SAN-RIVO

  Francija

  Uzņēmums CAFES SAN-RIVO, gadā un darbojas Kafija un tēja nozarē. Tas darbojas arī Brokastu pārslas, un Brokastu pārslas nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 3. MULDER NATURAL FOODS

  Beļģija

  Uzņēmums MULDER NATURAL FOODS, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas darbojas arī muesli, un corn flakes nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 4. PEPPERCORN'S NATURAL FOODS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PEPPERCORN'S NATURAL FOODS, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Augļu sulas, Brokastu pārslas, Augļu sulas, un Brokastu pārslas nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. PALASEJA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums PALASEJA, UAB, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, un Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Neveronys, Kauno R., Lietuva.

 6. ARTENAY BARS

  Francija

  Uzņēmums ARTENAY BARS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas atrodas Artenay, Francija.

 7. JOSE ENRIQUE MALAGA MALAGA SRL

  Peru

  Uzņēmums JOSE ENRIQUE MALAGA MALAGA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Brokastu pārslas nozarē. Tas atrodas Arequipa, Peru.

 8. CERBONA ELELMISZERIPARI ES KERESKEDELMI ZARTKORUEN MUKODO RESZVENYTARSASAG

  Ungārija

  Uzņēmums CERBONA ELELMISZERIPARI ES KERESKEDELMI ZARTKORUEN MUKODO RESZVENYTARSASAG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Brokastu pārslas, Makaronu produkti, Brokastu pārslas, un Makaronu produkti nozarēs. Tas atrodas Szekesfehervar, Ungārija.

 9. SA DES ETS FAVRICHON ET VIGNON

  Francija

  Uzņēmums SA DES ETS FAVRICHON ET VIGNON, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Brokastu pārslas, un Brokastu pārslas nozarēs. Tas atrodas Saint-Symphorien-De-Lay, Francija.

 10. STRUER BROED A/S

  Dānija

  Uzņēmums STRUER BROED A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Brokastu pārslas, un Brokastu pārslas nozarēs. Tas atrodas Struer, Dānija.