• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • caururbšanas iekārtas

Rezultāti

Caururbšanas iekārtas - Imports eksports

 1. MAGNETOR GMBH I. L.

  Vācija

  Uzņēmums MAGNETOR GMBH I. L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lauenburg, Vācija.

 2. WSM CAN MAKINA LCC.

  Turcija

  Uzņēmums WSM CAN MAKINA LCC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī fresh bread, un accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Pendik, Turcija.

 3. GEOFINAL

  Čehija

  Uzņēmums GEOFINAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Geotechnics - drilling and test boring equipment, un Caururbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Trinec, Čehija.

 4. TALLERES P.C.J.

  Spānija

  Uzņēmums TALLERES P.C.J., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas La Puebla de Alfindén, Spānija.

 5. XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Xuzhou, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ITM CONSULTANCY LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ITM CONSULTANCY LIMITED, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī pile drilling, un machinery and equipment for drilling nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 2. OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Vācija

  Uzņēmums OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Saarbrücken, Vācija.

 3. KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī plumber nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 4. TECNO. PAL.CON. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNO. PAL.CON. S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pamatu likšana - pakalpojumi, Caururbšanas iekārtas, Pamatu likšana - pakalpojumi, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cherasco, Itālija.

 5. MORI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MORI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Campofilone, Itālija.

 1. PETRIND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PETRIND S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas San Giovanni Teatino, Itālija.

 2. DRILL SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DRILL SERVICE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Mosciano Sant'angelo, Itālija.

 1. TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Tangshan, Ķīna.

 2. GEOMATECH

  Francija

  Uzņēmums GEOMATECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Longjumeau, Francija.

 3. GEOMARC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEOMARC S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Monza, Itālija.

 4. ADRIATECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ADRIATECH S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 5. RIGSERV LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums RIGSERV LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Urbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 6. BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, Caururbšanas iekārtas, Aku ierīkošana, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cherasco, Itālija.

 7. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CO.ME.TRI.A. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Adria, Itālija.

 8. DRILLMEC S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums DRILLMEC S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Podenzano, Itālija.

 1. ARTESIAN POZZI ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums ARTESIAN POZZI ( S.N.C. ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, Caururbšanas iekārtas, Aku ierīkošana, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Fiume Veneto, Itālija.

 2. KANN TOOLS CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums KANN TOOLS CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 3. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Itālija

  Uzņēmums TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Caururbšanas iekārtas, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montebello Della Battaglia, Itālija.

 4. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 5. BARLETTA GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums BARLETTA GIUSEPPE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Caururbšanas iekārtas, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ispani, Itālija.

 6. VANNINI CARLO

  Itālija

  Uzņēmums VANNINI CARLO, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, Caururbšanas iekārtas, Aku ierīkošana, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Poggio A Caiano, Itālija.

 7. GTW KERNBOHR- U. SÄGETECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GTW KERNBOHR- U. SÄGETECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Emmerich Am Rhein, Vācija.

 8. KLEMM BOHRTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KLEMM BOHRTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pneimatiski urbji, un Pneimatiski urbji nozarēs. Tas atrodas Drolshagen, Vācija.

 9. MADONIA NICOLA

  Itālija

  Uzņēmums MADONIA NICOLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Grunts izpēte, Caururbšanas iekārtas, Grunts izpēte, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cammarata, Itālija.

 10. SICILPERFORAZIONE DEI F.LLI DISTEFANO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SICILPERFORAZIONE DEI F.LLI DISTEFANO S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Grīdu klājumi - saliekami elementi, Caururbšanas iekārtas, Grīdu klājumi - saliekami elementi, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Comiso, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas