• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzirnavas - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. MAKENAS GRAIN MILLING TECHNOLOGY

  Turcija

  Verified by europages badge

  Established in 2000, Makenas Grain Milling Technology is a turnkey flour, semolina, maize, and steel silo plants milling machines manufacturer from Turkey. We are a dynamic and expanding company with our 28.000m2 area (10.000m2 closed and 18.000m2 open area) production facility. We have a wide product portfolio such as : •Grain Separators, •Horizontal Scourers •Dry Stoners, •Dampening Machines •Roller Mill Machines •Plansifters •Bucket Elevators •Chain Conveyors, •Pneumatic Cyclone •Product Storage Silos •Hammer Mills, •Drum Sifter and many more are to be discovered on our website! Our main mission is to produce and sell machinery and spare parts and consumption materials with the best quality and suitable prices for our customers. We improve our products by following the newest trends in new technology and aim to become the leading company in the domestic and international markets. In addition, we also provide facility installation. As Makenas we supply our machines worldwide such as in France, Germany, Italy, Poland, Austria, Bulgaria, and many more! Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. C.R.H. RECYCLING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C.R.H. RECYCLING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Crailsheim, Vācija.

 3. SUC SÄCHSISCHE UMWELTSCHUTZ-CONSULTING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SUC SÄCHSISCHE UMWELTSCHUTZ-CONSULTING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ohrdruf, Vācija.

 4. VENTILATORENFABRIK OELDE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VENTILATORENFABRIK OELDE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Oelde, Vācija.

 5. GB-GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GB-GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bocholt, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. USG – UMWELT SERVICE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums USG – UMWELT SERVICE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Stockach, Vācija.

 2. MACON GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MACON GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Pulheim, Vācija.

 3. BRENZINGER VERWERTEN UND ENTSORGEN E.K.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BRENZINGER VERWERTEN UND ENTSORGEN E.K., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Schwieberdingen, Vācija.

 4. EB-ENTSORGUNG E.K.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EB-ENTSORGUNG E.K., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wendelstein, Vācija.

 5. ABFALLBEHÄLTER & CONTAINER WEBER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ABFALLBEHÄLTER & CONTAINER WEBER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Haan, Vācija.

 1. WÜRO PAPIERVERWERTUNG GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WÜRO PAPIERVERWERTUNG GMBH & CO KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Würzburg, Vācija.

 2. ELECTROCYCLING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ELECTROCYCLING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Goslar, Vācija.

 1. ABFALL UND KANALSERVICE FRANZ STURMBAUER GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ABFALL UND KANALSERVICE FRANZ STURMBAUER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Leonding, Austrija.

 2. LEOPOLD REITER

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LEOPOLD REITER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Oberhaching, Vācija.

 3. H+R RECYCLING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums H+R RECYCLING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Velbert, Vācija.

 4. BRABENDER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BRABENDER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laboratorijas - aparāti un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Ķīmija un farmācija - iekārtas un aprīkojums, Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, food product quality control, Ķīmija un farmācija - iekārtas un aprīkojums, un Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 5. BASERMAK MAKINE METAL SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums BASERMAK MAKINE METAL SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirnavas nozarē. Tas darbojas arī Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums, milling, milling machines, turnkey service, un Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Çorum, Turcija.

 6. VOMM IMPIANTI E PROCESSI SPA

  Itālija

  Uzņēmums VOMM IMPIANTI E PROCESSI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie žāvētāji, plant and equipment for drying sludge and sewage, Rūpnieciskie žāvētāji, kneading machines for bakeries, biscuit factories and pastry-making, un cooking preparation systems and equipment for the food and canning industry nozarēs. Tas atrodas Rozzano, Itālija.

 7. BAYBAL FLOUR MILL MACHINERIES

  Turcija

  Uzņēmums BAYBAL FLOUR MILL MACHINERIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 8. BAYBAL MILLING MACHINES INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Turcija

  Uzņēmums BAYBAL MILLING MACHINES INDUSTRY AND TRADE LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī flour mills nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 1. MAKSWELL MACHINE FOOD MEDICAL LTD

  Turcija

  Uzņēmums MAKSWELL MACHINE FOOD MEDICAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. DINO CONTAINERDIENST BERLIN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DINO CONTAINERDIENST BERLIN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. B&B RECYCLING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums B&B RECYCLING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Schönefeld Ot Selchow, Vācija.

 4. SCHERZ UMWELT GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums SCHERZ UMWELT GMBH & CO.KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Altenstadt, Vācija.

 5. KRAMPEN RECYCLING

  Vācija

  Uzņēmums KRAMPEN RECYCLING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Baesweiler, Vācija.

 6. MÜLLERCONTAINER INHABER: NATALIE MANOJLOVIC

  Vācija

  Uzņēmums MÜLLERCONTAINER INHABER: NATALIE MANOJLOVIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 7. T.A.C CONTAINERDIENST INH. TIM TIFFE

  Vācija

  Uzņēmums T.A.C CONTAINERDIENST INH. TIM TIFFE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Recklinghausen, Vācija.

 8. RESEBECK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RESEBECK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Göttingen, Vācija.

 9. RUPERT BITTL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RUPERT BITTL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 10. EHGARTNER ENTSORGUNG GMBH

  Austrija

  Uzņēmums EHGARTNER ENTSORGUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Graz, Austrija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Dzirnavas - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

52 048 Uzņēmumi