• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gaļas sālīšana - iekārtas

Rezultāti

Gaļas sālīšana - iekārtas - Imports eksports

 1. GROS SMOKEHOUSES POLAND

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GROS SMOKEHOUSES POLAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Malkas krāsnis - profesionālas, Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Malkas krāsnis - profesionālas, Cooking systems for butcheries, un meat smoking equipment nozarēs. Tas atrodas Goczałkowice Zdrój, Polija.

 2. ROVOM

  Itālija

  Uzņēmums ROVOM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, plants and equipment for boning meats, work tables for the meat industry, Gaļas sālīšana - iekārtas, un rail guideways for slaughterhouses nozarēs. Tas atrodas Basilicanova-Montechiarugolo, Itālija.

 3. SA SALAISONS PYRENEENNES

  Francija

  Uzņēmums SA SALAISONS PYRENEENNES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Gaļas sālīšana - iekārtas, Šķiņķi, Gaļas sālīšana - iekārtas, un mountain ham nozarēs. Tas atrodas Ibos, Francija.

 4. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Francija

  Uzņēmums STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, gadā un darbojas Gaļasmašīnas un gaļas ciršanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, Biskvīti - profesionālas izgatavošanas iekārtas, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Solesmes, Francija.

 5. L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Mamiano Di Traversetolo, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BERTOLOTTI MAURO

  Itālija

  Uzņēmums BERTOLOTTI MAURO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 2. FRATELLI COSTANZINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRATELLI COSTANZINI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Castelnuovo Rangone, Itālija.

 3. LATIK

  Itālija

  Uzņēmums LATIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Coseano, Itālija.

 4. MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Langhirano, Itālija.

 5. ZN BEARING CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZN BEARING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas sālīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī sliding bearings nozarēs. Tas atrodas Jiaxing, Ķīna.

 1. GRASSELLI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GRASSELLI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Albinea, Itālija.

 2. DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S., gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Felino, Itālija.

 1. SALSI LUCIANO

  Itālija

  Uzņēmums SALSI LUCIANO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Maranello, Itālija.

 2. MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C.

  Itālija

  Uzņēmums MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Gaļas sālīšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Langhirano, Itālija.

 3. TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR

  Itālija

  Uzņēmums TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bastia Umbra, Itālija.

 4. DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaļas sālīšana - iekārtas, un Gaļas sālīšana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. NURLU

  Turcija

  Uzņēmums NURLU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas sālīšana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. CAVALLI MEAT PROCESSING MACHINERY S.R.L.

  Itālija

 7. SOMIL

  Itālija

 8. COPPI FOOD MACHINERY S.R.L.

  Itālija

 1. SAN PIETRO S.R.L.

  Itālija

 2. STEFANOINOX S.R.L.

  Itālija

 3. SCUNGIO SEVERINO

  Itālija

 4. FAVA GIORGIO AXEL S.R.L.

  Itālija

 5. TECSAL S.P.A. TECSAL S.R.L.

  Itālija

 6. MENOZZI LUIGI & C. S.P.A.

  Itālija

 7. ORLANDINI DI ORLANDINI ACHILLE

  Itālija

 8. PADERNA CLADOR S.R.L.

  Itālija

 9. GIGA AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Itālija

 10. GRASSI SILVIO S.A.S. AGENZIA DI COMMERCIO

  Itālija

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Gaļas sālīšana - iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1462 Uzņēmumi