• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gofrēšanas iekārtas

Rezultāti

Gofrēšanas iekārtas - Imports eksports

 1. CL MACHINERY GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  CL MACHINERY GMBH, formerly ALCOA Maschinenbau, located in Viernheim, is a global manufacturer and supplier of closure technology. The CSI product range includes capping equipment, sorting technology for caps and decappers for a wide range of packaging concepts. As a specialist in closure application, CSI offers solutions for processing aluminium roll-on caps (e.g. Talog, 5SE, Stelvin, LongCaps, pourers), plastic screw caps, MaxiCrown caps/ring pulls, synthetic corks, twist-off caps, press-on caps, StelvinLux, etc. for a wide range of market segments. These include the drinks industry, breweries, wine and sparkling wine bottling plants, mineral springs, the food processing industry, the chemical and pharmaceutical industries as well as the aerosol market segment (spray cans). Here, CSI provides closures for both glass and plastic bottles along with aluminium bottles and spray cans (aluminium/steel).

 2. STRAPEX GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STRAPEX GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Holzgerlingen, Vācija.

 3. OK-PACK LIMITED

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OK-PACK LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Hückeswagen, Vācija.

 4. PRO-SYSTEM VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PRO-SYSTEM VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Schönbrunn, Vācija.

 5. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Bandrolēšanas iekārtas, Gofrēšanas iekārtas, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Bandrolēšanas iekārtas, Film shrinking equipment, Gofrēšanas iekārtas, Capping machines, combined, for bottles, Blister forming machines, un film wrappers nozarēs. Tas atrodas Witten, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AVA MASCHINEN-SERVICE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AVA MASCHINEN-SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Filling systems for paints, Filling machines for chemical products, Filling machines for thin and viscous media, Filling machines for cosmetic liquid products, Filling and seal machines, combined, for aerosols, Liquefied gas filling machines, Filling and seal machines, combined, Machines and systems for filling and dosing, un Capping machines for screw and press-on caps nozarēs. Tas atrodas Viernheim, Vācija.

 2. OPITZ PACKAGING SYSTEMS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OPITZ PACKAGING SYSTEMS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Kalefeld, Vācija.

 3. SOMATECH MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SOMATECH MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Hohenmölsen, Vācija.

 4. FH MASCHINEN UND BRAUMANUFAKTUR WERK II GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FH MASCHINEN UND BRAUMANUFAKTUR WERK II GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī fillers, carbon dioxide, un canisters nozarēs. Tas atrodas Großalmerode, Vācija.

 5. BANG & CO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BANG & CO GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Oberursel, Vācija.

 1. AUGUST BURCK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AUGUST BURCK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Oberursel, Vācija.

 2. BREITNER ABFÜLLANLAGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BREITNER ABFÜLLANLAGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī measuring systems, un bottling lines nozarēs. Tas atrodas Schwäbisch Hall, Vācija.

 1. RIBBECK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums RIBBECK GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Bad Bramstedt, Vācija.

 2. AJ AUTOMATION

  Francija

  Uzņēmums AJ AUTOMATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī manufacture of special machinery, un Blind rivet technology nozarēs. Tas atrodas Massy, Francija.

 3. MBC AEROSOL

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums MBC AEROSOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī aerosol filling machines, Aerosol filling machinery and equipment, un aerosol equipment nozarēs. Tas atrodas Elgin, Amerikas Savienotās Valstis.

 4. OYSTAR THE PACKAGING GROUP

  Vācija

  Uzņēmums OYSTAR THE PACKAGING GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gofrēšanas iekārtas, Kartons iepakojumam, Kondicionieri, Gofrēšanas iekārtas, wrapping machines, Kartons iepakojumam, un Kondicionieri nozarēs. Tas atrodas Kirchlengern, Vācija.

 5. SILAC SNC

  Francija

  Uzņēmums SILAC SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Gofrēšanas iekārtas, un Gofrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Champlitte, Francija.

 6. INTER MECA

  Francija

  Uzņēmums INTER MECA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Gofrēšanas iekārtas, Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Iekšējo vītņu griešana - tērauds un metāli, Gofrēšanas iekārtas, un metal deformation nozarēs. Tas atrodas Hericourt, Francija.

 7. CANAPA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums CANAPA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Einbeck, Vācija.

 8. LINDER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LINDER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Buchholz, Vācija.

 1. WILLY HECKMANN GMBH & CO.

  Vācija

  Uzņēmums WILLY HECKMANN GMBH & CO., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Garching, Vācija.

 2. RICHARD KATHAN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RICHARD KATHAN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 3. SUPRATEC ENOMAX

  Francija

  Uzņēmums SUPRATEC ENOMAX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial deflashing, un Mould components nozarēs. Tas atrodas Bondoufle, Francija.

 4. LGF GROUPE-CIM

  Francija

  Uzņēmums LGF GROUPE-CIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes mehānika nozarē. Tas darbojas arī Gofrēšanas iekārtas, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, heat treatment, bending, Gofrēšanas iekārtas, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Cornebarieu, Francija.

 5. KLAUKE FRANCE SARL

  Francija

  Uzņēmums KLAUKE FRANCE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Cabling accessories, un Cables and connectors nozarēs. Tas atrodas Creutzwald, Francija.

 6. KEMATEC KELLEREITECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KEMATEC KELLEREITECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Teningen, Vācija.

 7. NOVAPAC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NOVAPAC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Gofrēšanas iekārtas, liquid fillers, Gofrēšanas iekārtas, un waste processing nozarēs. Tas atrodas Wangen, Vācija.

 8. VOGEL INDUSTRIAL SERVICE GMBH UND CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums VOGEL INDUSTRIAL SERVICE GMBH UND CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Pulheim, Vācija.

 9. AFD VERPACKUNG INH. DIPL.OEC. NICOLE EBERLE E.K.

  Vācija

  Uzņēmums AFD VERPACKUNG INH. DIPL.OEC. NICOLE EBERLE E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Günzburg, Vācija.

 10. GRIMMINGER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GRIMMINGER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Wäschenbeuren, Vācija.