• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums R&R ROASTER AND ROASTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - mašīnas, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Kafijas automāti - profesionālie, Grauzdēšanas iekārtas - profesionālās, coffee grinder, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Grauzdēšana - mašīnas, un Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. BRASIL MOKA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BRASIL MOKA SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tirdzniecības automāti, Dzērienu tirdzniecības automāti, installation of vending machines, automatic hot drink dispensers, Tirdzniecības automāti, automatic dispenser rental, Dzērienu tirdzniecības automāti, espresso coffee machines, un coffee nozarēs. Tas atrodas Villa Di Tirano, Itālija.

 3. CARBONE HANDELS GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARBONE HANDELS GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kevelaer Ot Kervenheim, Vācija.

 4. EKOROAST KMS

  Turcija

  Uzņēmums EKOROAST KMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī roasters for dried fruit, coffee-roasting, un chocolate coated dried fruit nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 5. KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD.

  Turcija

  Uzņēmums KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī coffee-roasting, un coffee grinder nozarēs. Tas atrodas Yenişehir/ Konak /izmir, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ALFRED NOLTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALFRED NOLTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī air cleaning, axial fans, Smoke gas fans, un drying cyclones nozarēs. Tas atrodas Reinbek, Vācija.

 2. NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Reinbek, Vācija.

 3. QUARANTA CAFFÈ

  Itālija

  Uzņēmums QUARANTA CAFFÈ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī italian espresso coffee, wholesale coffee, roasted and refined coffee export, un contract roasting of coffee and related products nozarēs. Tas atrodas Brindisi, Itālija.

 4. BESCA ROASTERS.

  Turcija

  Uzņēmums BESCA ROASTERS., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums, coffee bean roasters, un Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM

  Turcija

  Uzņēmums SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī roasters for dried fruit, packing machines for packing, plants and equipment for roasting and toasting coffee and related products, un coffee-roasting nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 1. ELTES GIDA SAN. VE TIC . A.S.

  Turcija

  Uzņēmums ELTES GIDA SAN. VE TIC . A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, un Kafija un tēja nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ALL4VENDING

  Polija

  Uzņēmums ALL4VENDING, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Radom, Polija.

 1. MOKAFINA

  Beļģija

  Uzņēmums MOKAFINA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, Ground roasted coffee, roasted coffee beans, un Kafija un tēja nozarēs. Tas atrodas Wijnegem, Beļģija.

 2. GARANTI ROASTERS

  Turcija

  Uzņēmums GARANTI ROASTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. CESELSAN MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums CESELSAN MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Giresun, Turcija.

 4. BAZZARA SRL

  Itālija

  Uzņēmums BAZZARA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Trieste, Itālija.

 5. DNZ ROASTING MACHINE

  Turcija

  Uzņēmums DNZ ROASTING MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 6. EUROFOOD TRADING SARL

  Francija

  Uzņēmums EUROFOOD TRADING SARL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Annecy-Le-Vieux, Francija.

 7. DONKO'S KOFFIE

  Beļģija

  Uzņēmums DONKO'S KOFFIE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī coffee and tea, coffee, tea, coffee and herbal teas, un coffee machine accessories nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 8. COFFE EXCLUSIVE

  Ukraina

  Uzņēmums COFFE EXCLUSIVE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Charkiv, Ukraina.

 1. VALEOROSSI

  Ukraina

  Uzņēmums VALEOROSSI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī roasting, un food industry nozarēs. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

 2. URANUS MAKINE SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums URANUS MAKINE SAN.TIC.LTD.ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 3. PRIME BRASIL COFFEE

  Itālija

  Uzņēmums PRIME BRASIL COFFEE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī roasted coffee, Green coffee, un Ground roasted coffee nozarēs. Tas atrodas Avezzano, Itālija.

 4. FANCY BEANS

  Nīderlande

  Uzņēmums FANCY BEANS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Enschede, Nīderlande.

 5. MACHINE CASTLE

  Turcija

  Uzņēmums MACHINE CASTLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī roasters for peanuts, almonds, cocoa, pumpkin seeds, chick-peas and pistachio nuts, coffee roasting equipment, coffee bean roasters, un grinders nozarēs. Tas atrodas Machine Castle, Turcija.

 6. PREDOM SERVICE FHU

  Polija

  Uzņēmums PREDOM SERVICE FHU, ir Multi-Category, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī coffee-makers, accessories and optional features for coffee machines, ground coffee, un raw coffee beans nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 7. OZSTARMAKINA

  Turcija

  Uzņēmums OZSTARMAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī food ingredients for salted meats, un treadmills nozarēs. Tas atrodas Dznizli, Turcija.

 8. SIGMA ROASTER

  Turcija

  Uzņēmums SIGMA ROASTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī plants and equipment for roasting and toasting coffee and related products, coffee grinder, un coffee bean roasters nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 9. KRAFFE ROASTERS

  Turcija

  Uzņēmums KRAFFE ROASTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī coffee bean roasters nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 10. MIKO KOFFIE

  Beļģija

  Uzņēmums MIKO KOFFIE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Coffee filters nozarēs. Tas atrodas Turnhout, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

53 482 Uzņēmumi