• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gumijas formēšanas iekārtas

Rezultāti

Gumijas formēšanas iekārtas - Imports eksports

 1. REP INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Supplier of solutions for the rubber and other polymers industry, REP international manufactures and markets rubber injection and compression machines. The REP company has been selling injection molding machines since 1948. Very early on, REP understood the importance of polymers and elastomers to industry and decided to specialize in the rubber injection technology. Our advantages ? Exclusive solutions and an international network of sales and aftersales agents. Our core knowhow? A high-technology range of vertical and horizontal rubber injection molding machines. With over 60 years experience of building rubber injection presses, the REP GROUP now has an extremely broad understanding of rubber molding. We put our know-how to work for you! Join the community of thousands of users in the world who have chosen authenticity with REP injection molding machines!

 2. LESCUYER ET VILLENEUVE

  Francija

  Uzņēmums LESCUYER ET VILLENEUVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī calenders for rubber, rubber mixers, un rubber extruders nozarēs. Tas atrodas Epeigne Les Bois, Francija.

 3. EILHAUER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EILHAUER MASCHINENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Langenhagen, Vācija.

 4. ROTAKEM

  Turcija

  Uzņēmums ROTAKEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī rubber mixers nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. RHODES MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums RHODES MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, alloy rims, wheel rims, Gumijas formēšanas iekārtas, un car-lift nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AMKON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AMKON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Gumijas formēšanas iekārtas, Rūpniecisko iekārtu remonts, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vilshofen an der Donau, Vācija.

 2. GTS RUBBER

  Serbija

  Uzņēmums GTS RUBBER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Novi Sad, Serbija.

 3. PETER MÜLLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PETER MÜLLER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sulzberg, Vācija.

 4. OLBRICH - CZ, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums OLBRICH - CZ, SPOL. S R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, Mašīnu un rīku imports un eksports, Gumijas formēšanas iekārtas, un Mašīnu un rīku imports un eksports nozarēs. Tas atrodas Plzen, Čehija.

 5. COLMEC S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums COLMEC S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Busto Arsizio, Itālija.

 1. REP DEUTSCHLAND VERTIKALE GUMMINJEKTIONSPRESSEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums REP DEUTSCHLAND VERTIKALE GUMMINJEKTIONSPRESSEN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Wald-Michelbach, Vācija.

 2. MANFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MANFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kirchheim, Vācija.

 1. ARBURG

  Francija

  Uzņēmums ARBURG, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aulnay Sous Bois, Francija.

 2. MUNDIPLAS - PLASTICOS TECNICOS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums MUNDIPLAS - PLASTICOS TECNICOS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Maia, Portugāle.

 3. KMK HOLDING, SDR. FELDING A/S

  Dānija

  Uzņēmums KMK HOLDING, SDR. FELDING A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Soender Felding, Dānija.

 4. DANTRUCK-HEDEN DANMARK A/S

  Dānija

  Uzņēmums DANTRUCK-HEDEN DANMARK A/S, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Uldum, Dānija.

 5. STORK VECO B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums STORK VECO B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Eerbeek, Nīderlande.

 6. GDO B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums GDO B.V., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gumijas liešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Eygelshoven, Nīderlande.

 7. IRION DICHTSTOFFE VERTRIEBS-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IRION DICHTSTOFFE VERTRIEBS-GMBH, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aschaffenburg, Vācija.

 8. OC FORM V/NIELS POUL NIELSEN

  Dānija

  Uzņēmums OC FORM V/NIELS POUL NIELSEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Koge, Dānija.

 1. C 2 S.R.L.

  Itālija

 2. BOIS ET MATERIAUX DE CONSTRUCTION DU SUD EST

  Francija

 3. CALA' FRANCESCO

  Itālija

 4. INTEREUROPEAN S.R.L.

  Itālija

 5. COSTA GIUSEPPE

  Itālija

 6. PUMATECH S.R.L.

  Itālija

 7. TECHNODRYING S.R.L.

  Itālija

 8. IAO S.R.L.

  Itālija

 9. MPO

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MPO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas termiskā formēšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Veidnes plastmasai un gumijai, Gumijas un plastmasas virpošana un frēzēšana, Veidnes plastmasai un gumijai, un Gumijas un plastmasas virpošana un frēzēšana nozarēs. Tas atrodas Pluvigner, Francija.

 10. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu formēšana nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskas izejvielas, Plastmasa - izstrādājumi medicīnai, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Veidnes plastmasai un gumijai, Plastmasa - izstrādājumi automobiļu rūpniecībai, Plastmasa - pusfabrikāti, Plastmasa - rūpnieciskas izejvielas, un Plastmasa - izstrādājumi medicīnai nozarēs. Tas atrodas Radevormwald, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Gumijas formēšanas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1674 Uzņēmumi