• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • gumijas formēšanas iekārtas

Rezultāti

Gumijas formēšanas iekārtas - Imports eksports

 1. REP INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Supplier of solutions for the rubber and other polymers industry, REP international manufactures and markets rubber injection and compression machines. The REP company has been selling injection molding machines since 1948. Very early on, REP understood the importance of polymers and elastomers to industry and decided to specialize in the rubber injection technology. Our advantages ? Exclusive solutions and an international network of sales and aftersales agents. Our core knowhow? A high-technology range of vertical and horizontal rubber injection molding machines. With over 60 years experience of building rubber injection presses, the REP GROUP now has an extremely broad understanding of rubber molding. We put our know-how to work for you! Join the community of thousands of users in the world who have chosen authenticity with REP injection molding machines!

 2. EILHAUER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EILHAUER MASCHINENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Langenhagen, Vācija.

 3. LESCUYER ET VILLENEUVE

  Francija

  Uzņēmums LESCUYER ET VILLENEUVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī calenders for rubber, rubber mixers, un rubber extruders nozarēs. Tas atrodas Epeigne Les Bois, Francija.

 4. ADVANCED DO BRASIL

  Brazīlija

  Uzņēmums ADVANCED DO BRASIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Novo Hamburgo, Brazīlija.

 5. ROTAKEM

  Turcija

  Uzņēmums ROTAKEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī rubber mixers nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RHODES MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums RHODES MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, alloy rims, wheel rims, Gumijas formēšanas iekārtas, un car-lift nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. PETER MÜLLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PETER MÜLLER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sulzberg, Vācija.

 3. AMKON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AMKON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Gumijas formēšanas iekārtas, Rūpniecisko iekārtu remonts, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vilshofen an der Donau, Vācija.

 4. GUDA ELECTRONIC EQUIPMENT (SHANGHAI) CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums GUDA ELECTRONIC EQUIPMENT (SHANGHAI) CO., LTD., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 5. GTS RUBBER

  Serbija

  Uzņēmums GTS RUBBER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Novi Sad, Serbija.

 1. OLBRICH - CZ, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums OLBRICH - CZ, SPOL. S R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, Mašīnu un rīku imports un eksports, Gumijas formēšanas iekārtas, un Mašīnu un rīku imports un eksports nozarēs. Tas atrodas Plzen, Čehija.

 2. COLMEC S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums COLMEC S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums, Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas vulkanizēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Busto Arsizio, Itālija.

 1. YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Jiangsu, Ķīna.

 2. QINGDAO SHENGHUANG INDUSTRY SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO SHENGHUANG INDUSTRY SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas formēšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 3. STORK VECO B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums STORK VECO B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Eerbeek, Nīderlande.

 4. GDO B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums GDO B.V., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gumijas liešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Eygelshoven, Nīderlande.

 5. MANFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MANFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kirchheim, Vācija.

 6. ARBURG

  Francija

  Uzņēmums ARBURG, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aulnay Sous Bois, Francija.

 7. IRION DICHTSTOFFE VERTRIEBS-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IRION DICHTSTOFFE VERTRIEBS-GMBH, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aschaffenburg, Vācija.

 8. KMK HOLDING, SDR. FELDING A/S

  Dānija

  Uzņēmums KMK HOLDING, SDR. FELDING A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Soender Felding, Dānija.

 1. REP DEUTSCHLAND VERTIKALE GUMMINJEKTIONSPRESSEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums REP DEUTSCHLAND VERTIKALE GUMMINJEKTIONSPRESSEN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Wald-Michelbach, Vācija.

 2. MUNDIPLAS - PLASTICOS TECNICOS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums MUNDIPLAS - PLASTICOS TECNICOS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Maia, Portugāle.

 3. DANTRUCK-HEDEN DANMARK A/S

  Dānija

  Uzņēmums DANTRUCK-HEDEN DANMARK A/S, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Uldum, Dānija.

 4. OC FORM V/NIELS POUL NIELSEN

  Dānija

  Uzņēmums OC FORM V/NIELS POUL NIELSEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - iekārtas un aprīkojums rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gumijas formēšanas iekārtas, un Gumijas formēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Koge, Dānija.

 5. INTEREUROPEAN S.R.L.

  Itālija

 6. IAO S.R.L.

  Itālija

 7. BOIS ET MATERIAUX DE CONSTRUCTION DU SUD EST

  Francija

 8. PUMATECH S.R.L.

  Itālija

 9. TECHNODRYING S.R.L.

  Itālija

 10. COSTA GIUSEPPE

  Itālija

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Gumijas formēšanas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1687 Uzņēmumi