• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • induktoru tīšanas iekārtas

Rezultāti

Induktoru tīšanas iekārtas - Imports eksports

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Our range of machines includes, among others, toroidal winding machines and robots, stator winding machines and robots, combined wire winding and strip winding systems, taping machines and semi-robotic machines, wire brakes, mica-strip winding machines, taping machines for generator bars, hot strip and spiral winding machines, turret winding machines, layer winding machines and ring winding machines. The company's profile of services also includes the following: Reconditioning of used winding machines and systems to state-of-the-art condition in terms of both technology and control. Mechanical processing of all materials that are conventional in machine construction. Mechanical and electromechanical assembly of modules. PLC programming. The company offers extensive help and advice to customers to develop a solution for their winding tasks. Since the opening of the CWIEME in Berlin more than 20 years ago, F.U.R. has been present there and shows its latest generation of machines to the national and international public every year.

 2. ACME MECHATRONICS

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums ACME MECHATRONICS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Induktoru tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas San Diego, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. WINDING AND MORE SRL

  Itālija

  Uzņēmums WINDING AND MORE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Induktoru tīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for the preparation of french fries nozarēs. Tas atrodas Chieve, Itālija.

 4. MABE

  Itālija

  Uzņēmums MABE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ossana, Itālija.

 5. MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ferrandina, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ELAS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ELAS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Martinengo, Itālija.

 2. FAI.S SRLS

  Itālija

  Uzņēmums FAI.S SRLS, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Olbia, Itālija.

 3. AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C.

  Itālija

  Uzņēmums AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Arzignano, Itālija.

 4. GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. ), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Arco, Itālija.

 5. BORGONOVO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BORGONOVO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Arzignano, Itālija.

 1. ATAM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ATAM S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Agrate Brianza, Itālija.

 2. AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Induktoru tīšanas iekārtas, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 1. TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO

  Itālija

  Uzņēmums TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Salerno, Itālija.

 2. C.E.A.

  Itālija

  Uzņēmums C.E.A., gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carugate, Itālija.

 3. COILS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COILS S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Leini, Itālija.

 4. LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI

  Itālija

  Uzņēmums LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Camerata Picena, Itālija.

 5. ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C., gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bovisio Masciago, Itālija.

 6. GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L., gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pisa, Itālija.

 7. DONGWOO SG

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums DONGWOO SG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Induktoru tīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas , BUSAN, KOREA, Dienvidkoreja.

 8. ELETTROMECCANICA APRILIA

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROMECCANICA APRILIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aprilia, Itālija.

 1. ZUCCONI ALDO

  Itālija

  Uzņēmums ZUCCONI ALDO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montecatini Terme, Itālija.

 2. BODINET S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums BODINET S.N.C., gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Volvera, Itālija.

 3. RICCI DOMENICO

  Itālija

  Uzņēmums RICCI DOMENICO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 4. ROMINSERV IAIFO ZALAU

  Rumānija

  Uzņēmums ROMINSERV IAIFO ZALAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Induktoru tīšanas iekārtas, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Zalau, Rumānija.

 5. GROOTHANDEL DE LEEDE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums GROOTHANDEL DE LEEDE B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Induktoru tīšanas iekārtas, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gouda, Nīderlande.

 6. CO.EL. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CO.EL. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Castiglione Del Lago, Itālija.

 7. EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Berra, Itālija.

 8. MERCANTI TRAFO WINDINGS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MERCANTI TRAFO WINDINGS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lugo, Itālija.

 9. PRO.EL

  Itālija

  Uzņēmums PRO.EL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Aizdedzes sadalītāji un spoles nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Villanova Di Camposampiero, Itālija.

 10. ART - TRA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ART - TRA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži nozarē. Tas darbojas arī Elektriski tinumi, Induktoru tīšanas iekārtas, Elektriski tinumi, un Induktoru tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carmignano, Itālija.